Відгук - Вступ до Würzburg-Schweinfurt

Коли я отримала результати ТестДаф, мені запропонували три ВНЗ. Одним із них був університет FHWS. Подивившись їхній сайт, вибір спеціальностей, усілякі "плюшки" - вступити туди стало моєю мрією, і я вступила :)

- Діано, привіт! Нарешті всі питання зі вступом та переїздом закриті, навчання почалося, і ми хочемо розпитати, як у тебе справи? Почнемо з початку – чому Німеччина і чому саме цей виш?

Так, привіт. Німеччина для мене – еталон європейської освіти. Іншу країну ми з батьками просто не розглядали. Комфортний клімат, центр Європи, недалеко від інших країн.

Чому Вюрцбурґ. Коли я отримала результати свого ТестДаф (3-3-4-4), мені запропонували три ВНЗ, куди я можу вступити. Одним із них був університет FHWS.

ВНЗ знаходиться в одному із старовинних міст Німеччини. Подивившись їхній сайт, вибір спеціальностей, всілякі "плюшки" для студентів - вчитись там стало моєю мрією.

Не можу описати ті почуття, коли менеджер SIMPLEX.UA написала мені "Діана, тебе приймають у FHWS, схвалюємо заявку?". Звісно так!

- Круто! Деякі студенти думають - чи вступати самостійно, чи звертатися до агентства. Розкажи, як саме тобі допомагали у SIMPLEX?

SIMPLEX.UA (моїм менеджером була Ганна) супроводжували мене від початку та аж до місяця адаптації у Німеччині.

Усі головні завдання вони взяли на себе – підбір ВНЗ, нотаріальний переклад документів, відправка заявки на спеціальність, оформлення страховки та візи, відкриття блокованого рахунку.

SIMPLEX.UA контролював кожен мій крок і якщо я мала питання, вони швидко, чітко і зрозуміло мені на нього відповідали. І найголовніше, ви допомогли знайти гуртожиток, адже у Німеччині величезні проблеми із цим.

Взагалі від мене потрібно було тільки написати на відмінно ТестДаф, шкільний атестат і результат сесії за перший рік навчання в Україні (так, я вступала до Німеччини після першого року навчання в Україні), а також терпіння та величезна мотивація!

- Ти згадала ТестДаф. Як взагалі проходило вивчення німецької?

Я вчила німецьку мову з 9 класу. Вчила разом із репетитором загальної кваліфікації. Ближче до ТестДафу займалася з учителем, який безпосередньо готує до цього іспиту + одночасно курси німецької мови на рівень В2.

Перед самим іспитом я проходила місячні курси інтенсивної підготовки до іспиту. Вже після його здачі продовжила займатися з репетитором загальною німецькою, скажімо так.

Плануєте навчання за кордоном? ⭐

Готуйтесь та вступайте до кращих внз світу разом із агенцією SIMPLEX.UA

Залиште заявку!

- Чи були якісь складнощі у вступі?

Загалом ні, але що хотілося б сказати – наберіться терпіння. Процес вступу дуже нелегкий та не швидкий. Результати вступу я чекала трохи більше місяця і мало не збожеволіла за цей час.

- Ти вже вчишся. Розкажи про навчання, які там викладачі, які предмети подобаються, як із навантаженням?

Навчання в Німеччині – це окремий фрукт. Перше, що мені впало у вічі, тут немає оцінок, семінарів, контрольних тощо. Тільки лекції та іспит.

Ходити на лекції можна за своїм бажанням, ніхто не відзначає та не лає за прогули.

Викладачі всі добрі та милі. Деякі з них намагаються бути схожими на студентів, взагалі швидко зближаються зі студентами.

Моя спеціальність – Медіа-менеджмент, тож у першому семестрі я вивчаю основи економіки, права, податків, журналістики.

Є легкі предмети, є неймовірно складні. Крім цього, ми беремо участь у проектах з нашої спеціальності, що зближує студентів до групи.

Я, наприклад, вже встигла побувати на практиці в радіо-рубці і зняти своє перше інтерв'ю.

Але навантаження тут дуже сильне. Окрім звичайних пар, ми з групою ще зустрічаємося очно чи онлайн для обговорення наших проектів. Вільний час з'являється тільки у вихідні або якщо викладач скасує пару :)

- Як відчуваєш, чи достатньо ти вчила німецьку, чи легко тепер на ній вчитися?

Не завжди. Хоча знову ж таки, все залежить від предмета.

Наприклад, основи податків усно сприймаються трохи гірше, ніж основи володіння фотошопом.

До того ж, деякі викладачі досить швидко розмовляють, бо хочуть усе встигнути розповісти.

- А що, крім навчання, як проводиш день, чи є якісь нові хобі? Вже встигла завести нові знайомства?

Російських та українських друзів я завела ще до прильоту до Німеччини. Ми одразу знайшли один одного і спілкуємося досі.

У нашому потоці (близько 70 осіб) лише 5-6 іноземців (Україна, Росія), решта всіх німців. У своїй групі я одна іноземка.

На даний момент моє хобі - малювання і готування. Старші курси нас попередили, що перший семестр один із найскладніших, а далі буде набагато простіше.

Максимально весь час розписано під навчання, але у вихідні намагаюся перемикатися і приділяти собі час, наприклад пройтися в парку з друзями або подивитися серіал.

Взагалі типовий день із понеділка по четвер у мене 3-4 пари + підготовка до проектів. Є онлайн та офлайн пари.

Живу як звичайний студент, з ранку до вечора пари, у перервах готую їсти, ходжу по продукти, спілкуюся з одногрупниками.

- Ти згадувала пошук проживання. Опиши, де і як ти живеш?

Гуртожиток у мене один із найкращих і сучасних (дякую SIMPLEX.UA).

Живу я у 2-WG з дівчиною з Південної Кореї. Кімната в мене простора, кілька величезних шаф, полиці, письмовий стіл. Єдиний мінус – дуже маленька кухня, удвох тісно готувати.

Але іноді я харчуюсь у студентській їдальні. Ціни для студентів дуже демократичні і знаходяться недалеко від ВНЗ. Є меню, щодня готують 3-5 страви, з яких є вегетаріанські. Втім, мені подобається!

- Чудово! Чи є якісь поради для майбутніх студентів?

Особиста порада від мене: перед тим як відлітати до Німеччини – заздалегідь подбайте про комфортний переїзд.

З дому можна відкрити рахунок в онлайн-банку (я робила у Vivid, гроші прийшли через 3 дні), щоб у вас одразу були електронні гроші.

На сайті зробіть собі онлайн-запис на реєстрацію прописки, тому що черги там великі та запис є лише через 2-3 тижні.

Пам'ятайте, що вступити може кожен і з будь-якими оцінками!

- Діана, дякуємо що поділилася своїм досвідом та враженнями! Бажаємо продуктивного навчання та успішного освоєння професії

Спасибі вам! Мені дуже сподобалася робота Анни, хочу передати їй величезне спасибі, що нам вдалося вступити з першого разу!

Три ВНЗ і всі прийняли мене! Я дуже рада, що тоді в інтернеті побачила Вас і довірила свій вступ до Німеччини!

Дізнайтесь більше!

Цікавить програма
Залиште номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом!

Вся основна інформація у нашому Telegram чат-боті SIMPLEX.UA:
Відкрити telegram
X