Відгуки учасників освітніх і канікулярних програм

Відгук про програму Work Travel 2017 - Ольга
Ще одна наша учасниця Work and Travel, Ольга - ділиться своїми враженнями про поїздку! Дивимося відео-відгук

Відгук про програму Work Travel 2017 - Олександра
Одна з наших учасників по Work Travel, Олександра - тільки повернулася з США і вже заглянула в офіс поділитися враженнями про поїздку! Дивимося відео-відгук

Відгук про поїздку в США за програмою Work and Travel - Максим
Довго я ніяк не міг написати розповісти про свої пригоди, але все ж я тут. За програмою я їхав зі своєю хорошою подругою Юлією, так що вона буде брати участь в половині історії :)

Відгук за програмою Work Travel USA - Ігор
Добрий день, Buenos and of course Hello, ув.SIMPLEX і всі, хто будь-яким чином має відношення до цієї чудової компанії - компанії втілює в життя мрії молодого покоління нашої країни на найвищому (що дуже важливо) рівні!

Відгук за програмою Work Travel USA
Літо 2012 року я з одним провів в Америці! Ми працювали хаускіпери в готелі, штат Колорадо Нам все очень понравилось, прекрасная природа, замечательные и добрые люди, неплохая зароботная плата!
Читати далі
Дмитро Кондратенко
Дмитро Кондратенко

Відгук - отримання візи за програмою Work Travel
Візу отримали! Посольство пройшло дуже добре, вже на вході сміялися з охоронцями =) Далі просиділи більше 3 годин в черзі, спочатку була паніка, потім заспокоїлися і пили чай. Коли підійшла черга, моторошно нервувала, підійшла до вікна і забула про все.

Відгук про поїздку за програмою Work & Travel - Антон
Такс ... Хотів би розповісти вже кінець поїздки, а точніше відліт з Нью-Йорка. Все почалося з того що на авто вокзалі я зважив свою сумку і трохи була перевага (33кг), я не знав що робити, грошей було
Читати далі
Антон Закревський
Антон Закревський

Відгук про поїздку за програмою Work Travel USA - Лера
Якщо є можливість - потрібно обов'язково їхати. Так чи інакше це куди цікавіше, ніж провести літо в Україні (маю на увазі можливість побувати в іншій країні, бачити щось нове).

Відгук - за програмою Work Travel в США - Юлія
Прилетіла з Америки ... вирішила поділитися своїми враженнями ... Загалом все було так ... Спочатку дуже сумно і понуро, не хотілося нічого - лише одного - поміняти квитки і летіти додому.
Читати далі
Юлія Прохватило
Юлія Прохватило

Відгук про поїздку в США по Work and Travel - Віолетта
Почалася поїздка досить таки сумно. Я летіла з Києва в Денвер (столиця Колорадо) транзитом через Нью-йорк. Мій рейс киев-ню затримали ... відповідно я не встигла на рейс ню-Денвер ...
Читати далі
Віолетта Воронцова
Віолетта Воронцова

Вся основна інформація у нашому Telegram чат-боті SIMPLEX.UA:
Відкрити telegram
X