Відгук - Курси англійської в школі EP на Мальті

Мовні курси на Мальті - це була чудова ідея вдосконалити свої знання, побачити нову країну, познайомитись з цікавими людьми з різних країн, а в нашому випадку, ще й покращити емоційно-психологічний стан і набратись багато позитивних вражень.

Спочатку, було трохи важко осягнути стільки нової інформації. Але я впоралась)

Курси EP розташовані в центрі Сент-Джіліан в сучасній 6-поверховій будівлі і займає 4-6 поверхи. В приміщені працює кондиціонер. Жарко не було, але, казали, влітку буває трохи душно.

Навпроти є будівля-близнюк, в ній також розташована мовна школа.

В нашому класі було 13 чоловік. Вік 22-52 роки, була моя ровесниця зі Швейцарії. Але атмосфера така, що почуваєшся як в студентські роки. Студенти з різних країн, найбільше з Бразилії. Іноді, до нас при'єднували ще один клас. Таке траплялось, коли хтось з вчителів мав відпустку чи хворів. Але місця всім вистачало і так ще цікавіше.

Вчителі позитивні, веселі, якщо чогось не розумієш пояснюють. Мені особливо сподобались Ліза і Декра.

В школі можна взяти ще додаткові уроки по 1 год в день (40€ за тиждень). Називається "іллектів клас".

Щоп'ятниці замість уроків проводять тестування. Його проводять, щоб студент міг оцінити свій прогрес і що він засвоїв за тиждень. По завершенню навчання мені видали сертифікат, що я навчалась на курсах.

Адміністрація школи пропонує розважальну програму на тиждень. Я відвідала мовний клуб в кафе, коштує 5-6 € за вхід (напій включено). Мені сподобалось. У вихідні, після уроків або вечері, однокласники часто зустрічались, подорожували островом і разом тусили. Я іноді до них приєднувалась.

Було дуже цікаво і весело!

Вся основна інформація у нашому Telegram чат-боті SIMPLEX.UA:
Відкрити telegram
X