Відгук - Навчання в TU Darmstadt

Кирило Т
Кирило Т
Програма: TU Darmstadt

Вибрав TU Darmstadt, тому що це один із дев'яти найсильніших технічних вузів у Німеччині!

- Привіт Кирило! Ти вже нещодавно розпочав навчання у Німеччині. Розкажи що за внз та спеціальність ти вибрав?

Я вступив до Технічного університету Дармштадта, спеціальності Elektrotechnik und Informationstechnik.

Вибрав Німеччину, тому що тут чудове і водночас безкоштовне навчання, яке дає тобі великий обсяг знань, які можна легко застосувати на практиці. Також мені подобається Німеччина як країна для життя з усіма її зручностями.

Вибір випав на TU Darmstadt, тому що він входить до дев'ятки кращих технічних університетів Німеччини, з дуже сильною науковою базою. Інші варіанти також розглядав, але зупинився саме на TU Darmstadt.

- Як саме тобі допомогли у SIMPLEX зі вступом?

Simplex допоміг мені вибрати вуз, повністю підготуватися до вступу, приготувати всі необхідні документи та скласти відповідні іспити.

Весь процес вступу пройшов за допомогою компанії Simplex, що, безумовно, полегшило надходження у 100 разів. Мене консультували з приводу всіх питань, що виникають не лише про вступі, а й про життя в Німеччині. Сумніваюся, що без такої допомоги я зміг би вступити.

- А що було найскладнішим у всьому цьому процесі вступу?

Зібрати потрібні документи зайняло якийсь час. Решта було зроблено за допомогою Simplex.

- Чи складно вчитися німецькою мовою? Скільки ти її вчив?

Вивчав німецьку протягом 2,5-3 років.

Вчитися тепер німецькою в принципі легко, оскільки лекції викладаються вкрай зрозуміло. А навіть якщо ти не встиг щось почути чи зрозуміти, завжди є відео або письмовий запис лекції.

- Розкажи про процес навчання, про викладачів у TU Darmstadt?

Навчання просто супер. Наразі воно проходить у гібридному режимі. Лекції проводяться дистанційно, а практичні заняття – очно.

Університет дає велику свободу у виборі способу навчання. За деякими предметами нам просто дають весь необхідний матеріал для вивчення, і ти далі сам вибираєш, як тобі його вивчати. Всі предмети дуже цікаві та викладаються максимально зрозуміло та доступно.

Усі викладачі великі професіонали. Вони можуть легко відповісти на будь-яке питання, і все пояснити.

- А які предмети тобі найбільше подобаються?

Предмети подобаються усі, без винятків. Навантаження достатньо, але за робочий тиждень можна вільно виконати всі поставлені завдання.

- Вже встиг завести друзів чи знайомих?

Не можу назвати їх друзями, але з кількома людьми вже встиг познайомитися. Більшість студентів – це німці. Але також багато студентів з Азії та країн Близького Сходу.

- Опиши, будь ласка, свій типовий день студента

Найчастіше вранці у мене лекції чи практичні заняття. Після них я відразу ж приступаю до обробки додаткового матеріалу та виконання домашніх завдань. І так приблизно відбувається кожен робочий день. У вихідні намагаюся багато гуляти, і відвідувати різні місця.

У вільний час волію гуляти на вулиці, або кататися на велосипеді.

- Що скажеш з приводу житла та харчування?

Під час початку навчання досить важко знайти житло, але цілком реально. З їжею проблем немає від слова зовсім. Мені дуже подобається!

- Дякуємо за відгук! Порадь майбутнім студентам, про що слід пам'ятати під час вступу?

Потрібно максимально акцентувати увагу на вивченні німецької та складання мовних іспитів. Тому що це, напевно, найважливіший фактор.

Дізнайтесь більше!

Цікавить програма
Залиште номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом!

Вся основна інформація у нашому Telegram чат-боті SIMPLEX.UA:
Відкрити telegram
X