Відгук - Вступдо канадського коледжу Algonquin college

Мій син Ілля вступив до Алгонкин коледжу, в Канаді, на 2-річну дипломну програму Інтерактив медіа дизайн!

- Катерино, розкажіть, чому ви вибрали для сина саме Канаду і цей ВНЗ? Яку спеціальність?

Канада - молода, країна, що розвивається. Дуже демократична і відкрита. Це і приваблює.

Обирали творчу спеціальність, але щоб не потрібно було портфоліо, це як раз про Алгонкин коледж. Плюс на дипломної програмі термін навчання всього 2 роки, і вже можна влаштовуватися на роботу.

- А як агентство SIMPLEX.UA допомогло вам з вибором, і пропонували інші варіанти?

Так, нам пропонували кілька варіантів коледжів з аналогічними дизайнерськими програмами. Але для вступу треба було підготувати художнє портфоліо. Ілля за термінами не встигав підготувати такий обсяг робіт, так як основні сили були спрямовані на вивчення англійської мови.

- Як ви готувалися до вступу? Що було з англійською мовою? Скільки часу це зайняло?

У нашому випадку, основний час підготовки до вступу зайняло вивчення англійської мови і підтягування його до необхідного рівня.

У 11 класі Ілля пройшов тест TOEFL. Рівень був низьким і недотягав до необхідного для вступу в Канаду.

У Simplex запропонували нам варіант вступу в коледж через мовну школу ILAC. Це дуже зручна програма. За 4 місяці перебування на курсах Ілля вийшов на необхідний рівень знання мови і вступив до коледжу. Вивчення мови зайняло 3 роки: 10 і 11 клас, і рік після школи на курсах в Канаді.

Получить консультацию по поступлению!

-Катерина, опишіть, що було найскладнішим під час всупу? (Якщо звичайно щось було складно)

Найскладнішим було зрозуміти куди вступати 😃 Не всі випускники можуть чітко відповісти, чим хочуть займатися в житті. І це нормально для такого віку.

Але, при цьому необхідно приймати рішення про вступ. І тут стикаються інтереси двох сторін: розгублені діти і нервові батьки 😃

Протягом цілого року ми з сином намагалися знайти ту спеціальність, яка б йому сподобалася. Величезний плюс Канади в тому, що там велика різноманітність спеціальностей і варіантів навчання.

- Дайте поради майбутнім студентам - про що не варто забувати при підготовці і вступі за кордон?

Думаю, що треба починати вивчення мови раніше. Не боятися проходити тести заздалегідь. Якщо відкласти проходження IELTS чи TOEFL на останній момент, то може виявитися, що рівень мови не дотягує і ви втратите ще рік на підготовку. Для дівчаток це не проблема, але хлопчиків може, наприклад, чекати неприємний сюрприз у вигляді повістки до військкомату (((Краще встигнути вступити відразу після школи.

Для тих, хто хоче освоїти спеціальності пов'язані з медіа-дизайном краще заздалегідь дізнатися, чи є необхідність в портфоліо, і які роботи там необхідні. Зазвичай вимагають до 20 різних варіантів робіт, які за місяць-два не зробиш, особливо, якщо немає художньої освіти.

- Розкажіть трохи про сам процес навчання, які там викладачі, синові цікаво навчання?

Навчання Іллі подобається. Так як курс розрахований на 2 роки, там багато практичних занять. Це завжди цікавіше, ніж зубрити теорію. Всі викладачі працюють і мають свої бізнес, пов'язані зі спеціальністю. Тому вчать тому, що необхідно знати для успішного бизнесса.

Предмети всі актуальні і необхідні. Якщо чогось не вистачає, то можна пройти додатковий курс після завершення основної програми навчання.

Мовна школа ILAC дала дуже гарну підготовку, тому проблем з навчанням англійською у Іллі немає.

- А що з проживанням, які умови? Хто сусіди у Іллі, з яких країн?

В цілому, дуже багато іноземців, адже Канада приймає студентів з усього світу. Ілля живе в гуртожитку при коледжі, якихось критичних нарікань не було. У номері проживають два студенти. У кожного своя кімната і загальна кухня і санвузол.

- Велике спасибі за відгук, бажаємо Іллі успіхів в навчанні і побудові кар'єри! Були раді вам допомогти зі вступом.

Дізнайтесь більше!

Цікавить програма
Залиште номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом!

Вся основна інформація у нашому Telegram чат-боті SIMPLEX.UA:
Відкрити telegram
X