Відгук - про вступ до університету Гете у Франкфурті (Штудіенколлег)

Анна П
Анна П
Програма: Goethe-Universität

Німеччина спочатку привернула безкоштовною освітою, за умови знання мови. Потім почалися пошуки додаткової інформації та поїздки в мовну школу.

SIMPLEX допоміг визначитися з вибором міст і Штудіенколлег, і з надходженням. У майбутньому планую пов'язати себе з економікою, яка саме спеціалізація, поки ще точно не вирішила.

Як ти готувалася до вступу і скільки часу це зайняло?

До вступу готувалася практично за 2 роки , так як важливий середній бал атестата, а деякі предмети з 10-го класу йшли відразу ж в документ. Німецький я почала вчити в 8-му класі, але грунтовно вивчала вже в 11-му, було трохи складно, але все можливо. 😎 Я думаю, німецький - найважливіше, але все одно про інші предмети не варто забувати.

Чи було щось складним під час надходження?

На мій погляд - складно поєднувати вивчення німецької з іншими додатковими заняттями для підготовки до ЗНО в Україні.

Розкажи про навчання в Штудіенколлег, які викладачі, скільки предметів?

В Studienkolleg Frankfurt дуже хороші викладачі, всі знають свій предмет на відмінно. Заняття зазвичай тривають з 8 до 13-14. Найчастіше в день 3 предмета, заняття йдуть парами, 2 академічні години без перерви, зате є великі зміни по 20-30 хв, коли можна спокійно поїсти😄

Відносно актуальності предметів: особливо яскраво це видно на предмет VWL. Де ми розбираємо ситуації з сучасної економіки і політики. Знання дають саме сучасні.


Читайте також: Вступ до вузів Німеччини


Чи важко вчитися на німецькій мові, чи зрозуміло викладають предмети?

Досить важко, але я думаю це залежить від того, з яким німецьким ти сюди приїжджаєш. На початку було дуже складно, оскільки швидко втомлюється голова. Всі предмети на німецькому і не прості теми доводиться подовгу розбирати самостійно вдома.

Вже встигла з кимось подружитися? З яких країн хлопці?

У нас дуже цікава суміш з іноземців в групі. Всього нас 20 чоловік: 6 в'єтнамців, 3 росіян, 2 українців, азербайджанець, казах, грузинка, 3 латиноамериканця, хлопець з Гани, з Індонезії і Непалу. В основному спілкуюся з російськомовної частиною групи, хоча всі інші хлопці дуже цікаві і розумні, але ясна річ, спільну мову зближує. Після занять ми всі дружно ходимо до їдальні при університеті, оскільки там дуже вигідні для студентів ціни. 😉

Що з інфраструктурою ВНЗ? Які умови для навчання та самостійної підготовки?

У Колезі великі і світлі кімнати, всі класи обладнані проекторами. Після занять можна спокійно залишитися і наприклад поспілкуватися з викладачем, якщо матеріал незрозумілий. Для самопідготовки краще йти в бібліотеку університету, там тиша і спокій.

Що скажеш про проживання?

Я знімаю кімнату в WG, в таунхаусі. Зі мною на поверсі живе хлопець з Естонії, за програмою ERASMUS вчиться, а поверхом нижче дівчина, яка проходить практику.

Пару слів майбутнім студентам, що розглядає варіанти навчання.

Не бійтеся їхати і розширювати кордони. Якщо ви дійсно цього хочете, у вас все вийде!

Дізнайтесь більше!

Цікавить програма
Залиште номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом!

Вся основна інформація у нашому Telegram чат-боті SIMPLEX.UA:
Відкрити telegram
X