Відгук - курс німецької мови в Carl Duisberg, Кельн

Відправили сина на курси німецької мови в Кельн, 2 тижні - школа Карл Дюйсберг.

Проживання та дорога

Переліт в Кельн зручний - без пересадок і недорогий, забрали нас з аеропорту і доставили до місця проживання благополучно, як і домовлялися, водій і власник квартири виявилися доброзичливими і привітними людьми.

Квартира повністю відповідала очікуванням, була обладнана всім необхідним - пральною машинкою, холодильником, плитою, електрочайником, кавоваркою, телевізором з кабельними каналами, доступом в інтернет, гарячою водою, було також досить і хорошої якості постільної білизни і рушників.

Розташування квартири вдале, недорогий супермаркет перебував в 3 хвилинах ходьби від неї, а ввечері можна було прогулятися поблизу. Завжди було багато людей на вулицях до пізньої ночі, вулиці прекрасно освітлені, атмосфера приємна і безпечна. Може буде цікаво що, так як готувати треба було самостійно, на харчування син витрачав близько 8 Євро в день. Я залишала на харчування гроші з розрахунком 20 Євро в день, але син привіз після поїздки надлишок додому.

І на завершення теми про розміщення - я б звичайно порадила батькам при можливості краще вибирати варіант проживання   в сім'ях, так у них з'являється додаткова можливість спілкуватися і опанувати неформальній, розмовною лексикою, сленгом в хорошому сенсі слова.

Про курси німецької мови в школі

Безпосередньо про курсах - школа знаходилася недалеко за моїми мірками, близько 15 хвилин пішки. Прогулянка до будівлі, де проходили курси, завжди була приємною, так як проходила по жвавій пішохідній зоні і частково по парку.

Викладав на курсах молодий учитель, дуже зацікавленість і позитивний. Заняття проходили не шаблонно, було багато спілкування, елементів які не давали дітям нудьгувати, викладач іноді грав на гітарі і співав.

Син оцінює його як найкращого по підходу до процесу навчання з тих, з якими він займався. Також у студентів була можливість окрім навчання відвідувати факультативи. Деякі з факультативів були платні - наприклад екскурсії по місту, деякі безкоштовні - наприклад баскетбол. Напевно можна підказати бажаючим поїхати на курси в майбутньому, щоб вони звертали увагу на листи записи на факультативи на рецепції, там завжди було щось цікаве.

Ставили і домашнє завдання, досить об'ємне, виконання його займало від одного до двох годин. Будинки намагалися для фону включати новини німецькою по телевізору, теж корисно.

У висновку хотілося б відзначити, що звичайно за два тижні неможливо істотно поліпшити знання мови або перейти на наступний рівень, але я до цього і не прагнула. Мені хотілося допомогти синові минути мовний бар'єр - той підсвідомий страх, який відчуває більшість людей, стикаючись з необхідністю говорити іноземною мовою, задіяти необхідність розраховувати при спілкуванні тільки на свої сили.

Цю мету ми досягли, так як син теж зазначив що після перебування в Кельні розмовну мову він став краще розуміти, а це саме та проблема яка заважає випускникам навіть з відмінним знанням теорії та граматики, з багатим запасом слів повноцінно спілкуватися.

Також на користь пішли побутові дрібниці, наприклад навички орієнтуватися в аеропортах, громадському транспорті Німеччини, комунікація в магазинах і т.д.

Якщо ж хто захоче на рівень піднятися, наприклад з В 2.1 до В 2.2, то звичайно краще мінімум на півтора місяця залишатися.

З яких країн були студенти

Студенти - були з Єгипту, Індії, Філіппін, були і з Києва

Крім мовних курсів

Крім навчання звичайно маса можливостей для розваг, прогулянок (до головної визначної пам'ятки Кельна,   собору, дійшли пішки хвилин за 40), екскурсій, відвідувань музеїв, занять спортом (були спортивні майданчики на свіжому повітрі), спілкування з однолітками.

Зворотна дорога теж була комфортною, сина вчасно забрали, зорієнтувався в аеропорту він самостійно без проблем.

Так що поїздка в цілому була корисною і приємною.

Може варто теж відразу радити оплачувати рахунки а Приватбанк, тому що в іншому банку у нас попросили переклади рахунки і запрошення завірені нотаріусом, а в Приваті нічого цього не знадобилося.

Дізнайтесь більше!

Цікавить програма
Залиште номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом!

Вся основна інформація у нашому Telegram чат-боті SIMPLEX.UA:
Відкрити telegram
X