Відгук про вступ до університету Дармштадт

Дмитро К
Дмитро К
Програма: TU Darmstadt

Все добре і навчання мені подобається. Природно є деякі складності, але в цілому - все здійснимо.

Розкажи про навчання. Який факультет?

Я вступив намагістратуру, спеціальність Computational Engineering. Професори просто круті! Навіть немає слів. Німці кажуть, що цей універ не з легких, так як вважається одним з кращих у своїй сфері.

Багато моментів спочатку здалися незрозумілими, в тому числі і організація навчального плану та іспитів. Але після консультації все стало ясно, мало того навіть наочно показали що і як робиться.

На багатьох предметах працюємо в невеликих групах (в основному 2 людини, але не більше 4-х). За деякими дисциплін дають завдання і кажуть, що потрібно здати до кінця семестру, за іншими встановлені чіткі терміни здачі проектів. Все проекти досить цікаві і дійсно доводиться застосовувати вже здобуті знання,   і тут насправді радію, що ці знання є)

А що крім навчання? Відпочинок, спорт?

Універ пропонує дуже багато різних видів діяльності (спорт, походи, поїздки, наукові дослідження). На наступний семестр вже один професор запропонував проводити туторіуми по його дисципліни. Можливостей багато, але я ще про це не думав :)

Які в загальному враження від перших місяців навчання?

Вчити потрібно багато, але в цілому побудовано все таким чином, що процес навчання дуже цікавий. Загалом, я задоволений. Вам хотів сказати величезне спасибі за ваші послуги, допомога і супровід в цій нелегкій справі!

Я дуже задоволений)

Дізнайтесь більше!

Цікавить програма
Залиште номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом!

Вся основна інформація у нашому Telegram чат-боті SIMPLEX.UA:
Відкрити telegram
X