Відгук - Мовні курси в Берліні GLS

Їздила в Берлін на курси німецької мови на Новий рік! Вийшло дуже цікаво і пізнавально ..

Марія привіт, розкажи в яку мовну школу ти їздила? Як проходили заняття?

Я їздила в школу GLS,в відділення, яке знаходиться в Берліні. Ідея була поїхати на час зимових канікул - подивитися місто, відпочити і підтягнути німецьку. Так як на момент виїзду мені вже виповнилося 18 років, то я відразу потрапила в доросле групу.

Якщо говорити про курси, то заняття проходили з понеділка по п'ятницю, з 9 до 15-16. Були перерви. Багато працювали над розмовною мовою, а також над граматикою.

Атмосфера була дуже доброзичливою, викладачі професійні, робили все щоб кожен розумів, працював, розвивався. Дуже сподобалося, що незважаючи на середній рівень володіння мовою в групі, викладачі говорили тільки на німецькому, це дає дуже великий стрибок у розвитку навичок німецького.

У групі було 8 студентів, але кожного тижня хтось йшов, хтось додавався, було багато хлопців зі Швейцарії, один з Бразилії, одна дівчина з Лондона і одна з Туреччини.

Розкажи про умови проживання? Як проводила вільний час?

Проживала в так званому кампусі. Це апартаменти, які надавала школа. Умови проживання були максимально комфортними, все було продумано до дрібниць, часто і добре прибирали, ніяких претензій.

Апартаменти були на двох. Я жила з дівчиною з Тайвані, дуже подружилися - розмовляли німецькою, готували один одному національні страви, розповідали про свої країни і культурах, було дуже цікаво.

Коли погода була приємною, ми ходили гуляти по місту, в супермаркети, магазини одягу, музеї. У січні тут погода м'яка, до 15 градусів, але часто йдуть невеликі дощі.

Від поїздки, школи і від людей залишилися самі позитивні враження. Дуже запам'яталося, що люди доброзичливі, завжди допомагали як в школі, так і просто на вулиці (наприклад з валізою або знайти дорогу). Все сподобалося, думаю повторю цей досвід ще раз!

Детальніше про мовну школу GLS Берлін
Вся основна інформація у нашому Telegram чат-боті SIMPLEX.UA:
Відкрити telegram
X