Відгук про навчання в Канаді - Seneca College

Станіслав Плахтий
Станіслав Плахтий

Vsem privet, pishu s Kanady. Dvazhdy pobyvav v Amerike po programme Work&Travel USA, ya raz i navsegda reshil poluchit' vyssheye obrazovaniye za rubezhom. Vybor byl iz dvukh stran Amerika i Kanada. Всім привіт, пишу з Канади. Двічі побував в Америці за програмою Work & Travel USA, я раз і назавжди вирішив здобути вищу освіту за кордоном. Вибір був з двох країн Америка і Канада.

Кілька місяців розглядав обидва варіанти, так як і там і там були як плюси так і мінуси. У результаті вибрав Канаду, Торонто. чому Канада?!

  • По-перше - вартість навчання, не секрет що в Канаді вартість післядипломної освіти (postgraduate) нижче ніж аналогічне освіту в США
  • По-друге, спеціальність і коледж, кілька місяців ретельного пошуку коледжу дав про себе знати. Спеціальність і коледж мені допомогли підібрати на семінарах представники коледжів. Ця практика дуже поширена в Simplex, раджу відвідати всі семінари з представниками різних коледжів, навіть якщо Ви остаточно визначилися з ВУЗом. P.S. на цих семінарах можна дізнатися багато чого цікавого (Наприклад я дізнався що багато коледжі зустрічають своїх студентів в аеропортах ...)
  • У Канаді дуже багато українців
  • Вид на Ніагарський водоспад з території Канади набагато краще, ніж вид з території США

Всім, хто боїться, хочу сказати, що це нормально, так повинно бути. Канадці дуже привітний народ (я б навіть сказав більш дружелюбним і миролюбні американців). У коледжі величезна кількість різних сервісів, які допомагають акліматизуватися новоприбулим.

P.S. візьміть теплі речі)

Вся основна інформація у нашому Telegram чат-боті SIMPLEX.UA:
Відкрити telegram
X