Відгук за програмою Work Travel USA - Ігор

Ігор Широкий
Ігор Широкий

Добрий день, Buenos and of course Hello, ув.SIMPLEX і всі, хто будь-яким чином має відношення до цієї чудової компанії - компанії втілює в життя мрії молодого покоління нашої країни на найвищому (що дуже важливо) рівні!

Ось і я, завдяки вам, тепер можу з чималою часткою марнославства похвалитися: " Хлопці, а я був в Америці! йууухууу")

Дааа, до сих пір під враженням ... і до сих пір не віриться, що я там побував. І не просто побував, а з головою занурився в американське життя - життя без комплексів, нудьги і поганого настрою!

Знаєте, можна годинами писати і описувати всі трабли, які зі мною .... да з усіма нами, траплялися цього літа. І детально описувати наші геніальні виходи з цих ситуацій і як " випадково мені допоміг незнайомий американець ... ", але не буду.

Як на мене, це лише свідчення того, що ця по-справжньому велика країна не може не залишити яскравих емоцій і вражень! І повірте, випадковості не випадкові ... це вже точно. У штатах кожен з нас, незалежно від світогляду, віку та інтересів, знайшов себе .... навіть не знайшов, а відчув себе невід'ємною частинкою цього величезного механізму, який перетворює студентів-жовторотиків в сформованих особистостей!

І важливо скоріше не те, яку суму ви притягли додому, наскільки " отімпрувілі " свою англійську і скільки тепер нових джинсів у вашому гардеробі ... важливо те, як змінилася вся ваша життя, наскільки яскравіше і різноманітніше вона стала, а це безумовно так!

І, наостанок, хочу подякувати всім, хто не дивлячись на величезну спокусу залишитися, все ж повернувся додому - на нашу єдину в світі і по-своєму велику батьківщину - Україну!

Энджой! A guy who changed six jobs, earned a lot of money, and came back with 4 pairs of jeans Levi's on his legs and 17 extra pounds of natural fat on his belly!)

Вся основна інформація у нашому Telegram чат-боті SIMPLEX.UA:
Відкрити telegram
X