Відгук про поїздку на курси англійської на Мальті влітку

Відгук про поїздку на Мальту. Коли батьки мені запропонували замість звичайних літніх канікул їхати вивчати англійську на Мальту, я засмутився.

Мені не хотілося вчитися, тим більше в той час, коли всі мої друзі їдуть на море або відпочивають десь на турбазі! Нехай навіть вчитися і на Мальті. Все одно довелося погодитися і летів я туди не в найкращому настрої. Чесно кажучи я навіть засмутився по-началу.

Зустріли мене в аеропорту, в принципі нормально. У машині разом зі мною їхали ще хлопці, один з них виявився з Росії, і ми швидко роззнайомились. Англійська я до цього знав так собі, розумів що говорять, і насилу міг сказати чого я хочу. Тому перші пару днів було якось важкувато.

Коли почалися заняття, я сильно здивувався. Все було дуже цікаво, це не схоже на просту навчання, заняття проходили якось легко. Ми багато спілкувалися і дуже скоро я вже знав усіх хлопців у своїй групі. Хоч всі ми були з різних країн, ми швидко стали розуміти один одного. І все, з того моменту я зрозумів, що це круто. Ми тусувалися, гуляли, купалися разом і весело вчили інгліш! Це були круті канікули!

Але найкрутіше були екскурсії, особливо сподобалася екскурсія в Валетту, і на пляж Блакитна Лагуна. Вода в цьому місці була ідеально чиста, я таку у нас тільки в басейні бачив. Ну і ще ми пару раз пірнали зі скелі, там не високо - метрів 8, але круто коли ти бачиш до самого дна!

Екскурсія в столицю Мальти, Валетту теж крута вийшла. Ми бродили по старовинних вуличках. Ще там був якийсь палац, який мене дуже вразив, красивий, не пам'ятаю назви. Загалом, екскурсія ця мені шалено сподобалася, не дивлячись на те, що я не дуже люблю екскурсії.

А ще там був дайвінг-центр, і я в перший раз спробував пірнати в костюмі! Це я точно не забуду ще дуже довго. Страшнувато спочатку, але дуже круто.

Коротше кажучи, поїздка на Мальту мені запам'ятається надовго. Купа вражень, купа развлеченій..Ето було супер !!! ... і в принципі корисно, англійська я все-таки підтягнув! Коли я вступав до інституту, знання англійської мені реально допомогло.

Спасибо Simplex'у, поїздка удалась :)

Вся основна інформація у нашому Telegram чат-боті SIMPLEX.UA:
Відкрити telegram
X