Відгук - поїздка на курси англійської мови в Лондон Kaplan

Вероніка Н
Вероніка Н

Мене звуть Вероніка. Хотіла б поділитися своїми враженнями про проходження курсу підготовки до міжнародного іспиту TOEFL. Моє навчання тривало два місяці - липень і серпень. По закінченню курсу я планувала здати іспит.

Отже, приїхала я на курси   в Лондон на початку липня. Мене зустріли в аеропорту і відвезли в резиденцію. Там уже було дуже багато людей з різних країн. Навчання починалося в понеділок. Я познайомилася з багатьма іншими учасниками і всіх розпитувала - хто з якими цілями приїхав. Виявилося, що деякі хлопці приїхали подивитися Лондон, і, щоб поєднати приємне з корисним, взяли курс. Деякі хлопці хотіли конкретно взяти мовний курс, але через доброго знання мови, брали більш вузькопрофільний — підготовку до іспиту, щоб отримати хороші бали.

Навчання було дуже незвичайним і цікавим. Зізнатися, я навіть і не підозрювала, що вчитися буває захоплююче. Точніше, я знала про це, але таке буває рідко, і ось в цій мовній школі так і було. У день у нас було по чотири заняття. Відразу після уроків я намагалася зробити домашнє завдання, щоб вечір був вільним. Майже весь час так і виходило:)

А от увечері було найцікавіше. Як часто буває, по прибуттю все вже придивилися один до одного і ходили разом невеликими групами. Разом ми були на екскурсіях, які нам організовувала мовна школа. Також, ми самостійно їздили в місто, так як ми, за британськими законами, вже повнолітні. Ми відкрили для себе нову країну «зсередини», це було дуже яскраве час. До сих пір дивлюся фотографії і стає трохи сумно. Ми гуляли по вечірньому Лондону, каталися на колесі огляду London Eye, на кораблику по Темзі і просто гуляли по вечірньому Лондону. Мене дуже здивувало те, що в Лондоні дуже багато представників різних національностей, і, особливо, росіян! Ще мені сподобалося, що в Лондоні дуже багато парків, в яких дуже чисто. Вони звикли просто лягати на траву і просто насолоджуватися життям.

Загалом, вечори ми проводили дуже насичено і незабутньо. Деякі мої однокурсники встигли закохатися одне в одного, а деякі — просто добре здружитися. Тому, розлучатися було дуже сумно.

По закінченню курсу, більшість, але не всі, здавали TOEFL. Очікувано, що результати повинні були бути високими у більшості, так як на курс зараховували спочатку з достатнім рівнем англійської.

Я здала TOEFL ibt на 98 бали і була в повному захваті. Хлопці, які навчалися зі мною здали теж добре — ні у кого не було нижче, ніж 85, а один хлопчик, з Японії, навіть здав на 103! Результати нас порадували, багато з них надійшли потім у ВНЗ, хто куди. Мені залишилося відучитися ще один рік і потім, впевнена, я теж з легкістю буду зарахована на перший курс в   George Brown College!

Дякую «Симплексу» за незабутні враження і хороший результат!

Вся основна інформація у нашому Telegram чат-боті SIMPLEX.UA:
Відкрити telegram
X