Відгук - Курси англійської в Філадельфії - Альберт

Альберт Топольский
Альберт Топольский

Їхав на курси англійської в Філадельфію, там район звичайно супер красивий, але нудний і 70% афроамериканці, власне як і майже вся Філа.

Від коледжу до російського району Філадельфії їхати 2,5 години 2ма або 3мя автобусами (безлімітний проїзний в Філе коштує 24 долара / тиждень). Район кишить бабусями і дідусями, а ось молодь я там не зустрів, та й нормальних місць щоб посидіти там не знайшов).

Сам коледж крутий і викладачі теж дуже круті (особливо Bill).
Серед студентів 60% це хлопці з Саудівської Аравії, що сильно бентежить ... тому що вони завжди розмовляють арабською...
Жив в сім'ї (homestay), вважаю що це краще ніж в общаге, так як багато спілкуєшся з реальними американцями.
Від мого будинку до коледжу 30 хв, до центру Філадельфії автобусом півтори години.

Загалом через місяць навчання змінив коледж на Сайнт Пітерс Юніверсіті в Джерсі сіті.

Цей універ не такий красивий, але теж дуже навіть не поганий. За якістю навчання значно поступається, тому що курси тут відкрилися недавно і ще нічого не налагоджено.

Затримки були з усім =) навіть карти студентські отримали тільки через 10 днів приблизно (без карт тут дуже тяжко, тому що двері тільки за допомогою них відкриваються і охорона їх постійно перевіряє).

Але мені тут більше подобається ... Нью Йорк в годині їзди, та й в Хабокене можна затусіть (якщо хочеться ближче). До речі повз мого будинку (теж хомстей) автобус ходить безпосередньо до Нью Йорка. Вартість проїзду тут нижче, по місту 1.50 $ (в Філе без проїзного близько 2.50, не пам'ятаю точно), автобус до Нью-Йорка приблизно 4.25 дол.

Раджу брати побільше грошей, так як в НЙ і околицях дуууже багато де можна розважатися, але все дороге)))
А також не забудьте портативну зарядку і адаптер під американські розеткии!

І взагалі, таку поїздку вважаю дуже корисною. Само собою курси, англійська, відпочинок, але головне - це загартовує, більше самостійності і впевненості в житті дає. Раджу всім подорожувати побільше.

Вся основна інформація у нашому Telegram чат-боті SIMPLEX.UA:
Відкрити telegram
X