Відгук про здачу іспиту Toefl в SIMPLEX - Віра

Вера Ш
Вера Ш

Я здавала ТОЕФЛ цього літа для надходження в Польщу, і набрала 82 бали. Завдання здалися складними, і звичайно ж я нервувала сильно, тому перша частина іспиту - читання - пройшла дуже швидко.

Часу дійсно мало дають, на кілька останніх питань, чесно кажучи, відповідала в останні 30 секунд вже так навмання. Зрозуміла, що треба було більше тренуватися, щоб укладатися у відведений час.

Speaking теж сумбурний вийшов, в деяких моментах 15-30 секунд на підготовку дійсно мало - і потім ти сидиш і мичішь в мікрофон, тому що не встиг сформулювати розгорнуту відповідь.

Зате з головою вистачило часу написати есе, тут я вже розписувала як могла, і ще залишився час пару раз перечитати і виправити помарки.

Моя вам порада - знайдіть де-небудь пробні тести, хоч і безкоштовні, і спробуйте кожну частину будинку проходити на час. Тому як я не готувалася особливо, тому що у мене англійська дуже хороший - думала здам на відмінно. Але тут не тільки в знаннях сенс, а ще й в тому, щоб вкластися під час по порядку.

Здала TOEFL на 82 бали

Вся основна інформація у нашому Telegram чат-боті SIMPLEX.UA:
Відкрити telegram
X