Канада - можливості навчання та відпочинку для українців

Канада – дуже відкрита і демократична країна за частиною навчання, відпочинку і роботи. Ви знайдете тут масу можливостей – від шкільної та вищої освіти до стажувань і мовних курсів.

Тут діють кращі мовні школи світу, проходять підготовку викладачі англійської, відпочивають діти, молодь і дорослі, а студенти отримують топове освіту.

Учеба и отдых в Канаде

Запишіться на консультацію

Навчання і відпочинок в Канаді - Програми

Всі навчальні програми можна розділити на кілька категорій. Це престижні школи, підготовка до вступу та навчання у вищих навчальних закладах, канікулярні поїздки для дітей та молоді, а також мовні курси для різних вікових груп і цілей. Виберіть цікавить вас напрям, щоб дізнатися про нього докладніше:

Програми

85 програм

Місяць в дивовижній Канаді (інтенсив у Appleby College!)
7,550 USD за 4 тижні
Країна
Канада
Дата
01 липня — 26 липня
Вік
12-16
Місто
Оаквіль
University of Toronto (Університет Торонто)
від 48,300 USD на рік
Країна
Канада
Дата
01 вересня 2023
Вік
17+
Місто
Торонто
University of British Columbia (Університет Британської Колумбії)
від 43,800 USD на рік
Країна
Канада
Дата
01 вересня 2023
Вік
18+
Місто
Ванкувер
Humber College (Хамбер Коледж)
від 13,050 USD на рік
Країна
Канада
Дата
01 вересня 2023
Вік
17+
Місто
Торонто
McGill University (Університет Макгілла)
від 20,800 USD на рік
Країна
Канада
Дата
01 вересня 2023
Вік
18+
Місто
Монреаль
Niagara College (Ніагара коледж)
від 13,200 USD на рік
Країна
Канада
Дата
01 вересня 2023
Вік
17+
Місто
Веланд
Confederation College (Коледж Конфедерейшн)
від 12,800 USD на рік
Країна
Канада
Дата
01 вересня 2023
Вік
16+
Місто
Тандер Бэй

Вартість навчання в Канаді

Навчання в Канаді можна назвати доступним. По крайней мере, вартість навчальних програм за різними напрямками на 20-50% нижче аналогічного в США або Великобританії. При цьому, якість навчання в Канаді не поступається іншим, навпаки, в останнє десятиліття тільки закріпилася в топ-5 кращих в світі.

Ось середня ціна на різні навчальні програми в Канаді:

 • школи - від 6000 до державних школах до близько 45000 USD в приватних бордінгових школах з включеним проживанням і всіма витратами;
 • підготовка до вступу - від 5000 USD на рік;
 • вища освіта - від 9000 до 15000 USD в рік;

Безкоштовне навчання в Канаді

Багатьох цікавить питання, чи можна вчитися в Канаді безкоштовно? Короткий і найбільш точну відповідь - ні, не можна.

Практично всі навчальні програми - платні, за дуже рідкісним винятком (наприклад отримання якихось спеціальних грантів, що покривають всю вартість навчання і витрат)

Вартість відпочинку в Канаді

Відпочинок в Канаді може бути дуже різноманітним - від простих туристичних поїздок, до спеціалізованих (наприклад, з курсами англійської для бізнесу). Середня ціна канікулярних і мовних поїздок (включаючи харчування та проживання):

 • мовні курси - від 600 USD на тиждень;
 • канікули для дітей та старшокласників - від 900 до 1600 USD.
Запишіться на консультацію

Погода та географія Канади

Географія Канади дуже різноманітна. Це друга за площею країна в світі, де на кожному кроці вам зустрінуться живописні картини гір, водоспадів і озер, снігу і зелених лісів. Але нас найчастіше цікавлять південні регіони Канади, де зосереджені всі великі міста країни.

У південній частині країни, в районі таких міст, як Торонто, Оттава, Монреаль, клімат помірний і дуже схожий на наш. Від 0°...-12°С в зимову пору року, до приємних +18°...+28°С в літні місяці. Зима зазвичай вітряна і сніжна. З червня по вересень тепло і волого.

В Ванкувері погода унікальна, адже місто з трьох боків оточений океаном, а з четвертого боку захищений від суворих континентальних вітрів високими горами. Таке розташування дарує місту дуже приємний і м'який клімат. Взимку температура не опускається нижче нуля і коливається в районі +3°...+7°С. А влітку тут не буває спеки, температура зазвичай +14°...+22°С.

Міста в середині континенту, такі як Калгари, Реджайна або Едмонтон потрапляють в зону помірно континентального клімату з довгою і сухою зимою близько -2°...-12°С і частими холодними циклонами, які знижують температуру до -15°...-25°С і досить коротким влітку з температурами в районі +15°...+18°С

Переліт в Канаду з Києва

Без пересадок з Києва можливо прилетіти тільки в Торонто. У більшості ж випадків перельоти будуть з 1 пересадкою.

Середній час перельоту коливається в районі 11-16 годин в одну сторону.

Вартість перельоту може бути дуже різною в залежності від обраних дат і авіаперевізника:

 • Мінімальні ціни на переліт в Канаду варто очікувати в районі 600 $ в обидві сторони.
 • Середні ціни - в районі 1100 $ в обидві сторони.
 • Вартість перельоту в одну сторону (що частіше потрібно при виїзді на навчання) починається приблизно від 450 $ і вище.

Система навчання в Канаді

Це початкова і середня школа, технічні коледжі та коледжі при університетах, університетське навчання:

 • Середня осіта для іноземців платне. Його пропонують міжнародні програми при державних школах, приватні школи-пансіони. Діти живуть в приймаючій сім'ї або кампусі, інтенсивно вивчають англійську мову. Шкільне навчання триває з 6 до 18 років.
 • Професійне навчання, після якого можна поступити в університет. Його отримують в Community Colleges з 16-ти років і навчаються 2-3 роки. Ще в Канаді доступні Career Colleges з практичним ухилом і University Colleges – з академічним. Після коледжу можна перейти на 3-й курс університету.
 • Вища освіта в Канаді займає друге місце в світі за якістю навчання. Академічні та професійні вони рівноцінні таким же в США, визнані в усьому світі. Зарахування в канадські університети відбувається 1-3 рази на рік. Студенти вчаться англійською або французькою мовою.
 • Мовні курси – це різноманітність програм, доступних всім: школярам, студентам, дорослим. Студенти можуть вибрати 2-3 тижні англійської мови та розваг, провести академічний рік в школі або коледжі, пройти підготовку до TOEFL, IELTS. Дорослим доступні бізнес-курси, ESL і FSL програми для викладачів.

Робота в Канаді доступна за багатьма програмами, наприклад – Canada Work and Study, совмещающая навчання і професійні стажування або роботу в сфері обслуговування. Найчастіше цей варіант зводиться до вступу на спеціальні програми з включеною оплачуваним стажуванням Co-op.

Запишіться на консультацію

Часті питання про навчання в Канаді

🍁 Чи доступна навчання в Канаді для українців?

Так, українці можуть як вчитися, так і відпочивати в Канаді. Доступна велика кількість самих різних навчальних програм, а також поїздок на канікули в усі великі міста Канади. Звертайтеся до освітньої агенції SIMPLEX.UA, ми надамо вам пораду і підберемо найбільш підходящу поїздку в цю цікаву і відкриту країну.

⭐ Чи можна вчитися в Канаді безкоштовно?

Практично всі навчальні програми в Канаді платні. За дуже рідкісним винятком.

✈️ Скільки коштують квитки в Канаду?

Вартість авіаперельоту в Канаду з України залежить від обраних авіаліній і дати. Ціна в одну сторону починається приблизно з 450 $. В обидва боки коштує розраховувати в середньому на 800-1200 $.
Вся основна інформація у нашому Telegram чат-боті SIMPLEX.UA:
Відкрити telegram
X