Літні канікули на Мальті

Літні канікули на Мальті це завжди сонячна погода, тепле море та хороший відпочинок. Погода з червня по серпень дійсно сонячна - в цей час дощів практично не буває, а температура моря біля +24°С.

Як мовних курсів на Мальті сумніватися не варто, досить згадати, що Мальта свого часу була британською колонією. До речі, англійська - друга офіційна мова на острові.

Стандартно, школи пропонують навантаження від 15 годин англійської на тиждень, чого цілком достатньо для постійного зростання. Англійська для дітей та молоді, під час літніх канікул на Мальті, стане дуже корисним доповненням до відпочинку.

Відпочинок на Мальті

Літній табір для дітей на Мальті може запропонувати масу можливостей для відпочинку.

В першу чергу - це інфраструктура самого табору - приватний пляж, тенісні корти, басейн, ігрові кімнати, поле для футболу і інше. Крім того, для любителів підводного світу, Мальта - справжній рай з безліччю дайвінг-центрів.

Не забувайте і про міські розвагах - екскурсії і поїздки по острову, кафе з місцевою кухнею, красива природа, парки розваг і звичайно пляжі.

До речі, мовні школи Мальти з радістю приймають як індивідуальних студентів, так і цілі групи зі своїм лідером.

Запишіться на консультацію

Оцініть напрямок:

Програму оцінили 2 людини
Літні канікули на Мальті це завжди сонячна погода, тепле море та хороший відпочинок для дітей та молоді Літні канікули на Мальті
Вся основна інформація у нашому Telegram чат-боті SIMPLEX.UA:
Відкрити telegram
X