Літні канікули за кордоном

Канікули за кордоном з SIMPLEX - це практика іноземної мови, активний відпочинок, екскурсії та море розваг!

Літні канікули по праву вважаються найулюбленішим часом у більшості школярів. Подаруйте дитині радість нових відкриттів, подорожі та чудового відпочинку! Адже літній табір за кордоном – це не просто поїздка, це ціла пригода!

😎 Мовний табір за кордоном - це безпечна, продумана поїздка з великим вибором опцій відпочинку та мовних курсів на літо для вашої дитини.

Літні канікули 2023

Звертайтеся до менеджерів SIMPLEX, підберемо для вас мовні табори за кордоном з активним відпочинком.

Наприклад літні канікули + футбол, серфінг, теніс, баскетбол, морський відпочинок, творчість, акторська майстерність, музика, гольф, фотографія та багато інших варіантів корисних та розвиваючих занять!

Шукаєте щось особливе? ⭐
У SIMPLEX понад 160 мовних шкіл та таборів-партнерів з Великобританії, Європи, США та Канади. Заповніть опитування і отримайте індивідуальний підбір поїздок для дитини.
Заповнити форму

Програми

85 програм

Дивовижний світ Гаррі Поттера!
від 1,154 GBP за тиждень
Країна
Британія
Дата
07 липня — 11 серпня
Вік
12-17
Місто
Оксфорд
Місяць в дивовижній Канаді (інтенсив у Appleby College!)
7,550 USD за 4 тижні
Країна
Канада
Дата
01 липня — 26 липня
Вік
12-16
Місто
Оаквіль
Празькі літні історії!
1,030 EUR за 16 днів
Країна
Чехія
Дата
01 липня — 31 серпня
Вік
13-21
Місто
Прага
Сонячне літо на Кіпрі!
від 1,790 EUR за 2 тижні
Країна
Кіпр
Дата
23 червня — 11 серпня
Вік
10-17
Місто
Піла
Літній табір - Пригоди в Мюнхені (GLS)
1,420 EUR за тиждень
Країна
Німеччина
Дата
23 червня — 11 серпня
Вік
12-17
Місто
Мюнхен
Такий різний Берлін!
від 1,340 EUR за тиждень
Країна
Німеччина
Дата
21 липня — 11 серпня
Вік
14-17
Місто
Берлін
Літній табір - Ніцца та французькі казки
від 2,280 EUR за 2 тижні
Країна
Франція
Дата
01 липня — 26 серпня
Вік
13-17
Місто
Ніцца

Чому батьки обирають SIMPLEX

Ми прагнемо до того ж, що і ви - зробити дитину щасливішою та розумнішою, забезпечити безпечний та цікавий відпочинок, подарувати нові враження та незамінний досвід!

Тому SIMPLEX завжди перевіряє школи-партнери, їхню акредитацію, рівень послуг. Ви просто звертаєтесь до нас, а організацію поїздки – від отримання віз, вильоту до школи та до повернення в Україну – ми беремо на себе.

✔️ 15 років досвіду організації поїздок на канікули та вступи до закордонних вузів
✔️ 400+ перевірених ВНЗ, коледжів та шкіл партнерів з Європи, США та Канади
✔️ "під ключ" повний комплекс послуг - підбір шкіл, документи, візи, авіаквитки
Запишіться на консультацію

Канікули для дітей за кордоном

  • Не просто відпочинок! Літні поїздки до дитячого табору дозволяють значно поліпшити знання іноземної мови (наприклад, 6-тижневі курси допоможуть підняти знання на 1 повний рівень)
  • Активні та корисні розваги. У програмі кожної поїздки ми плануємо щоденні розвиваючі, спортивні та розважальні заходи, щоб забезпечити цікавий відпочинок для ваших дітей. І все це - теж іноземною мовою
  • Знайомство з культурою іншої країни та нове коло спілкування. Екскурсії по відомих місцях та пам'ятках, спілкування з однолітками з інших країн - це весело, цікаво, допомагає вашій дитині розширити кругозір.
  • Яскраві враження на весь наступний рік! Канікули за кордоном - чудовий спосіб відпочити та відволіктися від навчання, зробити масу крутих фотографій та набратися сил перед новим навчальним роком

Англійська (як і інші мови) для дітей та молоді, під час літніх канікул - це безцінні знання, які знадобляться в майбутньому!

Популярні питання про літні канікули за кордоном

1. Як організується харчування під час подорожі на канікули?

У кожній поїздці обов'язково передбачено 3-разове харчування. Сніданки та вечері готуються або у сім'ї, або у шкільній їдальні (залежно від обраного типу проживання). Обіди - в їдальні або видаються з собою, щоб дитина могла перекусити під час екскурсій або заходів.

Якщо вашій дитині потрібне особливе меню (наприклад, вегетаріанське, безглютенове тощо) - будь ласка, вкажіть це заздалегідь - до бронювання курсу.

2. Хто відповідає за мою дитину?

Під час мовних курсів, діти постійно перебувають під наглядом персоналу табору. У кожній школі є відповідальний, який контролює питання проживання дитини, проведення заходів у школі та за її межами.

Адміністратор курсів відповідає за розподіл учнів у класах (відповідно до рівня кожного студента та обраної програми). Літні табори, які ми пропонуємо, мають власну закриту та охоронювану територію, або розташовуються на базі середніх шкіл та використовують їхню інфраструктуру.

Кількість персоналу контролюється спеціальними органами, наприклад у Великобританії цим займається British Council (Британська Рада), тому будьте впевнені - ваша дитина завжди буде під наглядом.

3. Чи гарантуєте ви отримання візи на канікули?

Видача віз - виняткова компетенція консульських відділів при посольствах, тому ніхто не може гарантувати отримання візи.

Наше завдання - підготувати ваші документи якнайкраще, щоб звести до мінімуму ймовірність відмови у візі.

  • Для хлопців із біометричним паспортом - при поїздці на канікули до країн Європейського Союзу менш ніж на 3 місяці - отримання візи не потрібне
  • При поїздках до США, Канади, Великобританії - отримувати візу обов'язково, незалежно від терміну поїздки

4. До кого звертатись за допомогою під час канікулярної поїздки?

Якщо у дитини виникнуть запитання чи скарги з приводу курсів, харчування, проживання або будь-які інші складності, найкраще відразу ж звернутися до школи до людини, яка відповідає за цю частину програми.

Якщо дитина не може її знайти або не знає до кого звернутися, можна завжди попросити допомоги у будь-якого представника школи. Можна звертатися за допомогою і до членів сім'ї (при проживанні в сім'ї).

Якщо ж дитина з якоїсь причини не може ні до кого звернутися, і каже тільки вам, прохання якнайшвидше розповісти нашим менеджерам про суть питання. У цьому випадку ми намагатимемося оперативно вирішити це питання з приймаючою стороною.

5. Проживання під час канікул - які варіанти кращі?

Найчастіше вибір полягає між проживанням у сім'ї, що приймає, і проживанням на території школи. Кожен варіант має свої особливості, так що вибирайте, що більше подобається. Є програми, де доступний лише один із варіантів проживання.

Проживання в сім'ї - це більш спокійна, домашня обстановка, занурення у мовне середовище, знайомство з національними особливостями країни, що відвідується.

У школі надається трохи більше свободи, постійне спілкування з іншими дітьми з різних країн. Більш активна та насичена обстановка.

6. Яка гарантія, що дитина прилетить і дістанеться нормально?

Під час індивідуальної поїздки на канікули для неповнолітніх, батьки проводжають дитину до аеропорту, передають відповідальному авіасупроводу співробітнику авіакомпанії, а по прильоту цей співробітник передає дитину зустрічаючому представнику мовного табору.

Послуга авіасупроводу є обов'язковою для всіх неповнолітніх дітей, які летять самостійно. Зазвичай, супроводжуючим на час польоту призначається конкретний стюарт або стюардеса з повітряного екіпажу.

7. Як діти добираються із сім'ї до школи?

Якщо ви вибираєте проживання в сім'ї, що приймає, то вік дитини обов'язково враховується при підборі школи та міста.

У перші дні приймаюча сім'я обов'язково проводжає дитину до школи і показує дорогу, дорожні правила за потребою. Це триває доки сім'я не переконається у безпеці дороги для вашої дитини.

Найчастіше школа знаходиться в пішій доступності від будинку приймаючої сім'ї. Також, більшість шкіл організують трансфер для дітей віком до 15-16 років.

8. Скільки грошей краще дати дитині із собою?

Сума на кишенькові витрати визначається на розсуд батьків. За досвідом рекомендуємо близько 100-200 USD на тиждень.

9. Яку тривалість курси ви рекомендуєте?

Виходячи з ефективності мовних курсів та вартості поїздки, ми рекомендуємо курс не менше 3-4 тижнів. Крім того, чим довше курс - тим дешевше виходить щотижня.

Мінімальна тривалість саме літніх поїздок у більшості шкіл - 2 тижні.

10. Чи можна продовжити подорож, коли дитина вже перебуває в таборі?

Якщо ви вирішите продовжити поїздку, коли дитина вже перебуває в літньому таборі – рекомендуємо звертатися до нас мінімум за тиждень до кінця замовленої поїздки. Продовження можливе за умови наявності місць у таборі на цей час.

Іншим варіантом продовження подорожі може стати бронювання додаткових тижнів в іншому таборі.

Отримайте підбір поїздок ⭐
Ми маємо більше 160 варіантів поїздок на канікули щоліта. Звертайтеся та отримайте пропозицію варіантів саме під ваші побажання!
Заповнити форму

Дитячий табір за кордоном з вивченням мови

У дитячому таборі за кордоном передбачено все - від зустрічі дітей в аеропорту - до організації занять і цікавого відпочинку. Тривалість літніх програм різна - від 1 тижня до кількох місяців, залежно від цілей і побажань.

Найбільш популярні поїздки на 3-4 тижні з інтенсивним вивченням мови . Це дозволяє учневі досягти нового рівня в знанні мови, що вивчається. Однак це питання індивідуальний. Тому ми допомагаємо підібрати ідеальну тривалість курсів саме для вашої дитини, а в нашому мовному центрі можна пройти пробний тест для визначення поточного рівня знань.

Мовні курси проводяться професійними викладачами з великим досвідом роботи. Заняття проходять в зручному і зрозумілому для дітей форматі. Багато завдань проводяться в ігровій формі, щоб підвищити інтерес до вивчення мови і поліпшити запам'ятовування матеріалу.

Літній табір з вивченням англійської мови

Вивчення англійської мови на канікулах за кордоном - це найпопулярніший варіант, який обирають понад 70% батьків. Але також є варіанти вивчення німецької, іспанської та інших мов.

Відпочинок для дітей за кордоном

Весь вільний від занять час розписано так, щоб забезпечити веселий і цікавий відпочинок . Щотижня організовуються екскурсії по місту або з виїздом в сусідні міста, спортивні ігри, вечірки, барбекю, походи в кіно, боулінг, інтерактивні ігри та багато іншого. Нудьгувати вам вже точно не доведеться!

Для кожної поїздки ми надамо вам докладний розклад занять, заходів та екскурсій.

Коли найкраще планувати канікули за кордоном?

Як і в звичайних туристичних поїздках, мовні курси і канікули за кордоном мають "високий" і "низький" сезони.

До поїздки в літній мовний табір для дітей найкраще готуватися за 6-8 місяців , тобто в грудні - лютому. Це ідеальний час:

  • в більшості шкіл є вільні місця на всі дати виїзду.
  • вартість поїздок найпривабливіша (ближче до літа ціни завжди вище).
  • достатньо часу для ретельної підготовки документів та подачі на візу.
  • кращі тарифи на авіаквитки.

Звертайтеся до нас вже зараз!

Питання про Літні канікули від батьків

✅ Яка поїздка краще - в групі або індивідуально?

Групові подорожі на канікули ми рекомендуємо всім, хто їде вперше. Групу доцільно обирати для дітей віком до 15 років, якщо батьки хочуть залишити дитину на повний контроль та супровід 24/7. У будь-якому випадку – це питання залежить від різних параметрів – звертайтесь до SIMPLEX.UA – підберемо найкращі варіанти!

✅ Скільки зазвичай стоять поїздки на канікули за кордон?

Ціни дуже різні та залежать від обраної країни, наповнення програми, інтенсивності мовного навчання, варіантів проживання тощо. Зазвичай подорожі на літні канікули з програмою відпочинку та мовними курсами починаються від 800 EUR на тиждень та вище. Залишіть заявку і ми підберемо для вас найкращі варіанти.

✅ Що включено в поїздки на канікули за кордон?

Наповнення програм дуже різне, і його можна підлаштувати під інтереси та захоплення дитини. Хороші мовні школи включають програму вивчення іноземної мови, розважальну програму, проживання, харчування, екскурсії та заняття з інтересів (наприклад, кінний спорт, великий теніс, гольф, фотографія, дизайн, акторська майстерність, робототехніка, IT і так далі).
Запишіться на консультацію

Оцініть напрямок:

Програму оцінили 25 людей
Літні канікули за кордоном ✅ корисні мовні курси, відпочинок, екскурсії та розваги, а також спілкування з однолітками з усього світу! ✅ Відгуки, Вартість, Кращі програми - бронюйте поїздки в Simplex Літні канікули і відпочинок за кордоном для дітей 2022 | SIMPLEX.UA
Вся основна інформація у нашому Telegram чат-боті SIMPLEX.UA:
Відкрити telegram
X