Середня освіта за кордоном

Середня освіта за кордоном – найкраща інвестиція в майбутнє вашої дитини!

Шкільне навчання відкриває перспективу подальшого вступу в найкращі навчальні заклади, побудови міжнародної кар'єри та дає можливість дитині стати самодостатньою, успішною та впевненою в собі особистістю.

Навчання в школах пансіонах зрозуміле та цікаве, дитина отримує максимум уваги та всі умови для розвитку талантів і розкриття свого потенціалу.

Наша мета - допомогти вам обрати найкращу школу за кордоном, вступити та успішно розпочати навчання. SIMPLEX.UA – офіційний партнер багатьох елітних шкіл, кожна з яких розробляє програми навчання спеціально для іноземних дітей.

у нас 90+ престижних шкіл партнерів
15+ років досвіду вступу до шкіл
цінуємо вашу довіру, адже освіта - важливий етап вашого майбутнього
Запишіться на консультацію

ШКОЛИ ЗА КОРДОНОМ - СПИСОК, ВАРТІСТЬ:

ШКОЛИ ЗА КОРДОНОМ ЦЕ

 • Вивчення іноземної мови. Ваша дитина вже через 1 рік буде говорити іноземною мовою, як рідною.
 • Індивідуальний підхід. Дітям прищеплюється самостійність і незалежність мислення, а завдяки сучасним методам викладання розкривається їх творчий потенціал і лідерські якості.
 • Практичні знання. Навчальна програма в іноземному навчальному закладі відрізняється від української: діти багато роблять своїми руками на якісному навчальному обладнанні. Природничі, технічні та гуманітарні дисципліни викладаються так, щоб школярі вміли застосовувати знання на практиці та змогли вступити до престижного університету.
 • Відмінні умови навчання. Школи оснащені сучасним обладнанням, тому діти легко сприймають інформацію і використовують її на практиці.
 • Всебічне навчання. Навчаючись в приватній школі за кордоном, хлопці отримують більше. Завдяки виїзним і пішим екскурсіям, спортивним заходам, безлічі творчих клубів за інтересами, дитина зможе «знайти себе» і обрати те, що їй до душі
 • Ментальний розвиток. Один з найважливіших аспектів формування особистості, про який часто забувають - розвиток лідерських якостей, культурних і емоційних цінностей. В елітних школах за кордоном цьому приділяють особливу увагу
 • Міжкультурне спілкування. Бордінгові школи приймають дітей з усього світу. Ваша дитина стане комунікабельною, гнучкою в спілкуванні та розумінні людей різних національностей
 • Безпека. Приватні школи-пансіони за кордоном розташовуються на закритій території в сприятливих районах. За дітьми здійснюється цілодобовий нагляд персоналом школи, який допоможе у вирішенні будь-якого питання.
 • Підготовка до вступу в закордонний ВНЗ. Завдяки чудовим академічним результатам ваша дитина зможе стати студентом одного з найпрестижніших навчальних закладів (за статистикою 95% випускників наших партнерських шкіл вступають в найвідоміші і виші світу)
 • Шкільний атестат міжнародного рівня. Вступити до елітного університету з рейтингу ТОП-100 більш ймовірно зі шкільним атестатом хорошої бордінговой школи.
Запишіться на консультацію

ВИМОГИ ДО ЗАРАХУВАННЯ

Тут все залежить від країни та обраної школи. У загальному випадку для вступу необхідно:

 • скласти тест на рівень знання англійської мови (залежить від школи, зазвичай IELTS від 4.5, TOEFL від 50);
 • отримати високий бал за вступні іспити;
 • пройти співбесіду з представником школи.

З SIMPLEX.UA - ВСЕ СКЛАДЕТЬСЯ!

✅ Отримайте повний комплекс послуг з підготовки та вступу за кордон! Що саме включено та скільки це коштує, дивіться тут → Вартість послуг

СЕРЕДНЯ ОСВІТА ЗА КОРДОНОМ. СИСТЕМА І ТРИВАЛІСТЬ

У кожній країні існує поділ на початкову, середню і старшу школу. За наданою нижче таблицею можна порівняти етапи та тривалість навчання в школах різних країн:

Среднее образование за рубежом - Возраст

Як бачите, для вступу в хорошу закордонну школу, дитині доведеться «наздоганяти» 1-2 роки, вивчаючи іноземну предметну термінологію і «підтягуючи» загальну академічну підготовку. Проте, по завершенню середньої школи за кордоном, він повністю готовий до зарахування до ТОП-універсітетів.

ЕТАПИ ВСТУПУ ДО ШКОЛИ ЗА КОРДОНОМ

 1. Вибір школи згідно з вашими параметрами та цілям
 2. Знайомство та інтерв'ю з приймальною комісією школи
 3. Підготовка і проходження вступних іспитів
 4. Підготовка документів та отримання візи
 5. Організаційні питання, що включають переліт, проживання і так далі

Звичайно, все це так само займає чимало часу і зусиль. Кожен пункт складається з безлічі нюансів, з якими батьки не стикалися раніше.

✔️ Ми полегшимо вам задачу і зробимо все, щоб дитина вчилася в кращій школі за кордоном!

З SIMPLEX.UA - ВСЕ СКЛАДЕТЬСЯ!

✅ Отримайте повний комплекс послуг з підготовки та вступу за кордон! Що саме включено та скільки це коштує, дивіться тут → Вартість послуг

В ШКОЛИ ЗА КОРДОНОМ РАЗОМ З SIMPLEX.UA

Ми допоможемо вам:

 • з вибором країни і школи. Канада, США, Німеччина, Великобританія або інша країна – у кожної з них свої особливості в системі середньої освіти. Ми підберемо кращі школи відповідно до ваших потреб та очікувань.
 • з вибором програми. Шкільна освіта за кордоном іноземним школярам надається з 9 років. Ми проведемо необхідні тести для визначення інтересів і переваг дитини, що дозволить підібрати максимально відповідну для нього програму навчання.
 • з підготовкою до інтерв'ю і тестів. Кожна школа відрізняється за вступними вимогами. Ми знаємо їх особливості і підготуємо з ключових питань, дамо рекомендації, перевіримо психологічну готовність
 • підвищити рівень володіння англійською мовою. У нас є спеціальні програми для підготовки до вступу в бордінгові школи, завдяки яким діти легше адаптуються до навчання іноземною мовою.
 • зі здачею іспитів. Компанія SIMPLEX.UA - партнер багатьох престижних шкіл Європи, США і Канади, які довіряють нам приймати вступні іспити в нашому офісі.
 • з підготовкою документів. Ми зберемо і оформимо повний пакет документів для вступу, грамотно презентуємо потенціал дитини, її здібності та досягнення представнику школи
 • з отриманням візи. Ми гарантуємо успішну подачу документів в потрібні терміни.
 • з переїздом. Реєстрація в школі, переліт, трансфер і інші питання допоможемо вирішити заздалегідь!
Запишіться на консультацію

ВАЖЛИВО ЗНАТИ ПРО СЕРЕДНЮ ОСВІТУ

У Великобританії

Про якість британської освіти ходять легенди, і це не дивно! Адже тут знаходяться такі шановані і престижні ВНЗ, як Оксфорд і Кембридж. Тут навчалися члени королівської сім'ї та багато видатних учених, діячів культури та політики.

Середня освіта в Англії для іноземців можлива в приватних школах-пансіонах з платним навчанням і проживанням на території школи. В англійських школах надається повна свобода у виборі додаткових дисциплін, пропонуються найкращі умови навчання і проживання, а після їх закінчення значно підвищуються шанси вступу в найкращі вищі навчалні заклади світу.

У США та Канаді

Школи США за якістю освіти не поступаються Великобританії. Сучасна і гнучка система освіти надасть шанс в майбутньому отримати роботу в найбільших і всесвітньо відомих міжнародних компаніях.
Школи в Канаді відрізняються поєднанням американського і європейського освіти, трохи дешевші за вартістю і роблять великий акцент на практичні навички.

Американські і канадські школи пропонують два варіанти:

 • класичну середню освіту
 • програму обміну «Шкільний рік». Вона популярна серед іноземних дітей, через те що допомагає заглибитися в середу, вивчити англійську і краще підготуватися до навчання в університеті за короткий термін

У Швейцарії

Школи-пансіони у Швейцарії - зовсім інший, особливий світ. Тут слідують високим стандартам якості навчання дітей, а також надають унікальну можливість вчитися за програмами інших країн (США, Великобританії, Німеччини і так далі).

У Швейцарії більше ніж 200 приватних шкіл, кожна з яких має свої особливості, сучасне обладнання, вони розташовані на великих територіях, з багатою інфраструктурою і висококваліфікованим персоналом.

Діти вчаться за програмами IB, GCSE, A-level, AP, Abitur, Matura. Одержуваний диплом про середню освіту не тільки підкреслює статус випускника, але й має велику вагу при подальшому вступі в ТОП-ВНЗ світу.

У Чехії

Престижні міжнародні школи в Чехії практично не поступаються в якості американським або британським. Навчання тут ведеться англійською мовою. Паралельно дитина також може вивчати чеську мову, що може виявитися дуже корисним для тих, хто розглядає подальше навчання в Чехії.

Деякі батьки в якості переваги відзначають близьке розташування країни, що дозволяє їм часто приїжджати в школу, так само як і дитині не складно за бажанням прилетіти на вихідні додому.

В Німеччині

Якщо хочете, щоб ваша дитина вчилася в економічно-сильній та розвинутій країні та користувалась найбільш технічно-просунутим обладнанням, то вам потрібна Німеччина! Ця країна входить у світову п'ятірку за якістю освіти.

Середня освіта в Німеччині вимагає складання випускних іспитів. Щоб надалі вступити до університету, потрібно в старших класах вчитися в гімназії, яка пропонує загальну програму і поглиблене вивчення окремих предметів, пов'язаних з подальшим навчанням.

Часті питання про загальну середню освіту за кордоном

✅ В яких країнах кращі школи?

Традиційно кращі школи з найвищим рівнем підготовки у великій кількості представлені в Великобританії і США. Є багато престижних шкіл у Швейцарії та Канаді. Крім того, можна знайти хороші школи в Іспанії, Австрії, Чехії, Німеччини. Звертайтеся до фахівців середньої освіти SIMPLEX.UA і ми підберемо для вас найкращі варіанти!

✅ Яка вартість навчання в школах за кордоном?

Ціна навчання в престижних приватних школах світу коливається приблизно від 20,000 до 60,000 USD в рік. Навчання з цілодобовим проживанням на території школи (Boarding) буде обходитися в середньому від 30,000 до 80,000 USD - в залежності від обраних умов, програми та школи.

✅ Як правильно вибрати середню школу за кордоном?

Для вибору відповідної школи рекомендуємо спиратися на такі параметри, як рейтинги школи, країна і розташування, викладацький склад, програма навчання і доступні предмети, статистика випускників школи, інфраструктура школи. Ці та інші параметри ми враховуємо при підборі шкіл для наших клієнтів.
Дізнайтесь більше!

Цікавить програма
Залиште номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом!

Оцініть напрямок:

Програму оцінили 50 людей
✅ Кращі школи пансіони за кордоном (Європа, США, Канада) ✅ Список шкіл, вимоги, умови, вартість. Середню освіту разом з Simplex - звертайтеся! Допоможемо вибрати, підготуватися і вступити. Середня освіта за кордоном для дитини - школи, вартість | SIMPLEX.UA
Вся основна інформація у нашому Telegram чат-боті SIMPLEX.UA:
Відкрити telegram
X