Приватна школа Schloss-schule Kirchberg

Ціна:
от 26,100 EUR в год
Країна: Німеччина
Дата: 01 вересня 2021
Вік: 14-17
Місто: Кирхберг-на-Ягсте
Програму оцінили 2 людини
Приватна школа Schloss-schule Kirchberg ✅ забезпечує всебічний розвиток дитини. Музика, хореографія і спорт - тільки мала частина занять, доступних для учнів. Звертайтеся в агентство SIMPLEX.UA Приватна школа Schloss-schule Kirchberg | SIMPLEX.UA
Открыть карту
Відкрити мапу
Получить консультацию!

Schloss-schule Kirchberg – приватна школа, яка з радістю приймає іноземних школярів на навчання. Тут навчаються діти з України, США, Великої Британії та інших країн. Занурення у багатокультурну середу і забезпечення всебічного розвитку – причини, за якими установа користується популярністю.

В стінах школи викладають на німецькій мові. Іноземці можуть записатися на курси з вивчення лінгвістики при установі або бути присутнім на лекціях викладачів Інституту імені Гете. Співпраця з кваліфікованими вчителями приносить плоди у вигляді високого рівня володіння мовою.

Після закінчення 10 класів школярі вибирають місце для подальшого продовження навчання. Учні можуть проходити стажування протягом року за обраною спеціальністю. Також пропонується продовжити навчання, програма якого розрахована на 2 ака мических курсу.

Програми навчання

Приватна школа пропонує кілька варіантів програм на вибір. Школярі можуть відвідувати уроки протягом триместру, слухати лекції в стандартному порядку або стати студентом на кілька тижнів. Учні з інших країн приймаються з 14 років.

В школі викладають такі дисципліни:

 • німецьку мову і літературу
 • французьку мову
 • латинь
 • математику
 • біологію
 • англійська мова

Учні відвідують спортивні площадки не рідше 2-х разів на тиждень

Запишіться на консультацію!

Вимоги до вступників

Іноземні студенти, які хочуть почати навчання в школі, повинні надати пакет документів. У нього входить табель успішності за останні 3 роки, копії паспорта та фотографії.

Додатково потрібно надати сертифікат про рівень знань німецької мови. Школярі, які навчатимуться в школі, повинні мати показник не нижче В2.

Вартість навчання

Рік навчання в школі коштує від 26,100 євро. У суму входить освітня програма, проживання та триразове харчування в їдальні. Додатково оплачуються:

 • реєстраційний збір
 • депозит
 • переліт
 • медична страховка
 • кишенькові витрати

Провести попередню калькуляцію можна у менеджера агентства SIMPLEX.UA

Варіанти проживання

Іноземні студенти розміщуються в затишних кімнатах по 2-3 людини. В апартаментах є все необхідне, включаючи шафа і стіл. Спільне проживання з німецькими школярами дозволяє поліпшити розмовну мову. Резиденції розташовані неподалік від навчальних корпусів.

Учні харчуються 4 рази на день у шкільних їдальнях. Можливе створення окремого меню для дітей з урахуванням релігійних, медичних та особистих вимог.

Дізнайтесь більше!

Цікавить програма
Залиште номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом!

Вся основна інформація у нашому Telegram чат-боті SIMPLEX.UA:
Відкрити telegram
X