Курси німецької мови в Україні

Курси німецької мови у центрі SIMPLEX SCHOOL - від нуля до вступу в німецький ВНЗ!

Найчастіші причини, за якими українці вивчають німецьку мову:

Наші курси підходять у всіх перерахованих вище випадках, але найбільший акцент у вивченні німецької ми ставимо на академічні знання і навички, які знадобляться під час вступу та навчання в університетах Німеччини та Австрії.

⚠️ Набір на поточний курс закрито
Дати запуску нового курсу будуть відомі пізніше. Пропонуємо вам обрати один із курсів у німецьких школах (онлайн або у Німеччині)
Дивитись курси

Умови та вартість:

Німецька - рідна мова для понад 100 мільйонів людей по всьому світу. В основному - для жителів Німеччини, Австрії та Швейцарії. Це одна із найпопулярніших для вивчення іноземних мов в світі і, зокрема, в Україні.

Рівні німецької мови за шкалою CEFR и TestDaF

Рівні CEFR и TestDaF з німецькох мови

Повний курс розрахований на учнів, які націлені на подальший вступ до університетів Німеччини і Австрії, включає в себе підготовку до найпопулярнішого міжнародного іспиту з німецької - Test DaF.

95% наших учнів складають іспит на 4 і більше балів по кожній частині, що дозволяє обирати практично будь-який німецький або австрійський ВНЗ!

Всі наші курси вже включають:

  • обов'язкове та безкоштовне пробне тестування для визначення рівня
  • контрольне тестування (в середині семестру)
  • пробний тест в кінці курсу
  • учбові матеріали з реальних тестів
  • консультація по вступу в закордонні внз
  • консультація при реєстрації на іспит
  • можливість розбити оплату на 2 частини
⚠️ Набір на поточний курс закрито
Дати запуску нового курсу будуть відомі пізніше. Пропонуємо вам обрати один із курсів у німецьких школах (онлайн або у Німеччині)
Дивитись курси

Де проходять заняття?

Пробні тестування та навчання проходить як ОНЛАЙН, так і у нашому офісі:

Освітня компанія SIMPLEX.UA Адреса

Найчастіші питання про курси німецької мови

✅ Скільки коштують курси німецької мови?

Курси німецької мови в групах 3-4 студенти - коштують 200 гривень за заняття. Оплата за курс. Один повний курс (35 занять) = 7,000 гривень.

✅ Скільки часу потрібно для вивчення німецької мови?

Як показує практика, вивчення кожного рівня німецької мови займає приблизно 1 семестр. Варто пам'ятати, що вивчення мови - дуже індивідуальний процес, і терміни можуть відрізнятися.

✅ Навіщо вивчати німецьку мову?

Німецьку мову вивчають з різних причин - для навчання в Німеччині, Швейцарії або Австрії; для роботи; для ведення бізнесу з німецькомовними партнерами; для переїзду.

Оцініть напрямок:

Програму оцінили 28 людей
✅ Записуйтесь на курси з німецької мови в SIMPLEX SCHOOL! Готуємо онлайн та офлайн всі рівні, групи від 3 до 7 учнів, готуємо до іспиту TestDAF, вік учнів - від 13 років. Гарантовано підвищуємо на 1 рівень за 2 семестри навчання. Курси німецької мови - онлайн та у Дніпрі, в Україні | SIMPLEX.UA
Вся основна інформація у нашому Telegram чат-боті SIMPLEX.UA:
Відкрити telegram
X