Курси англійської в SIMPLEX SCHOOL

Не секрет, що сьогодні без знання іноземних мов не обійтися - в навчанні, в роботі, під час подорожей. У нас ви знайдете курси англійської мови, які підійдуть саме під ваші цілі!

Запишіться на курси

Ви можете одразу перейти до потрібного розділу:

Дізнайтесь свій рівень та строки підготовки! ⭐

Пройдіть безкоштовне пробне тестування, та дізнайтесь ваш поточний рівень англійської. Ми розрахуємо строки мовної підготовки, щоб ви досягли бажаного рівня!

Центр мовної підготовки SIMPLEX SCHOOL - це ефективні курси англійської мови, лідерства та профорієнтації, які відкривають перед вами нові можливості!

Щоб домагатися високих результатів в навчанні за кордоном або вдома, щоб усвідомлено підійти до вибору професії, впевнено будувати успішну кар'єру - дитині, студенту чи навіть дорослому, необхідні хороші мовні навички. Саме цьому ми вчимо в SIMPLEX SCHOOL!

Запишіться на курси!

Курси англійскої в SIMPLEX SCHOOL це

✔️
12 років досвіду
підготовки до міжнародних іспитів
🚀
Унікальні курси
на основі завдань з реальних тестів
📘
Актуальні підручники
видавництва Barron's, Oxford, Cambridge
👍
Команда викладачів
висококласних спеціалістів з англійської

В центрі мовної підготовки до іспитів SIMPLEX вас чекає:

 • Опрацювання всіх мовних навичок (Reading, Listening, Speaking, Writing) за нашою авторською методикою
 • Доступ до аутентичних тестових завдань. Наш девіз: "Практика, практика і ще раз практика!"
 • Постійний контроль за вашим прогресом, проміжні тести для оцінки підвищення вашого рівня
 • Гарантований результат: за 1 семестр навчання ви підіймаєтесь на один рівень за європейською шкалою володіння мовою (CEFR)
 • Індивідуальный підхід, опрацювання тих мовних навичок, котрі потребують найбільшої уваги за підсумками проміжних тестів
Запишіться на курси!

Навіщо вам курси англійської в SIMPLEX SCHOOL?

Дитині:

 1. іноземні мови рекомендують вивчати все життя, і не тільки тому що це може стати в нагоді. Вивчення мов тренує мозок і збільшує інтелектуальний потенціал
 2. чим раніше дитина почне практикувати нову мову - тим краще. Це дозволить їй розвиватися швидше, натренувати гнучкість мислення, зтерти мовні бар'єри
 3. хороша англійська мова у багато разів підвищує перспективи вступити в престижні школи і коледжі. А поєднання вивчення базових предметів англійською - вигідно виділить вашу дитину в списку претендентів на зарахування в кращі бордингові школи
 4. якщо ви ставите метою - вступити в кращі українські ВНЗ - вашій дитині не обійтися без високих балів в ЗНО з англійської. Шкільна програма перевантажена нудними і малоефективними теоретичними заняттями, а ось наш курс підготовки до ЗНО з англійської допоможе вашій дитині в короткі терміни зробити значний ривок в успішності!
 5. при вступі до топ-універсітетів світу важливий кожен фактор, а бажаючих вступити завжди багато. Без мовного сертифікату з високим балом тут не обійтися - тому ми створили кілька підготовчих програм, кожна з яких вирішує свої цілі і готує студента до потрібного іспиту - TOEFL, IELTS, SAT, GMAT, TestDAF и таке інше

Високий рівень знання мови дозволяє відкрити нові горизонти і можливості в житті, допомагає здобути престижну освіту і побудувати успішну кар'єру. З SIMPLEX це доступно кожному!

Дорослому:

 1. Lifelong learning (або безперервна освіта) - принцип життя і спосіб мислення, в ефективності якого переконується все більше людей. Світ змінюється так швидко, що поточні знання потрібно постійно оновлювати. Це ж стосується і іноземної мови
 2. якщо ви використовуєте англійську на роботі, у веденні бізнесу, при спілкуванні з іностранноимі партнерами - курси в SIMPLEX SCHOOL завжди будуть тримати вас в "мовному тонусі" і допомагати ефективно працювати
 3. якщо ви любите подорожувати і вже втомилися говорити чергове "е-е-е, мені зіс енд зіс, пліз", записуйтесь на курси англійської!
 4. якщо ви збираєтесь отримувати додаткову освіту, MBA ступінь або пройти якісь курси за кордоном - підтягніть знання академічної англійської! Ефективно сприймати нові знання вам буде набагато легше, якщо попередньо потренуєте навички читання, сприйняття академічної інформації на слух, висловлювання своєї думки по темі і написання есе. Крім того, ми допоможемо вам підготуватися до таких іспитів, як TOEFL, IELTS, Cambridge Exams
 5. ну а якщо ви студент, який хоче продовжити навчання за кордоном - без якісної підготовки з англійської вам точно не обійтися!

Рівні англійської мови

Перш ніж починати вивчення англійської, варто розібратися в тому, які рівні бувають і як оцінюється англійська мова.

Існує багато варіантів оцінки рівня англійської. Для цього створені десятки різних тестів (таких як TOEFL, IELTS, CAE і так далі).

Але є і універсальна шкала оцінювання, яка дозволяє загалом оцінити ваші знання англійської мови. Ця шкала називається CEFR (Common European Framework of Reference) - загальноєвропейська шкала оцінки знань іноземних мов.

CEFR рівні знання англійської мови

У шкалі 6 рівнів знання іноземної мови - A1, A2, B1, B2, C1, C2 - де A - початкові рівні, В - середні, а С - просунуті.

А1 (Beginner) - початковий рівень знання мови. Студент може розуміти і використовувати щоденні фрази і базові вирази, може представити себе і інших, задавати і відповідати на прості питання. Може спілкуватися з носієм мови, тільки якщо останній буде готовий говорити повільно і допомагати в розумінні слів.

А2 (Elementary) - елементарний рівень. Студент може розуміти речення і вирази, пов'язані зі щоденними питаннями (особиста інформація, покупки, пересування по місту), може спілкуватися за допомогою простих речень на найзагальніші теми.

B1 (Intermediate) - середній рівень. Студент сприймає основну інформацію на стандартні теми (робота, навчання, відпочинок, подорожі), може самостійно впоратися з більшістю ситуацій, що виникають під час подорожі в країнах, де розмовляють цією мовою, може висловити власний досвід, мрії, надії, коротко висловити думку, пояснення, плани на майбутнє.

B2 (Upper Intermediate) - рівень вище середнього. Може розуміти основні ідеї складних текстів на абстрактні, конкретні, спеціалізовані теми, може спілкуватися досить вільно з носієм мови, не викликаючи особливих труднощів в розумінні з обох сторін, може скласти чіткий і зрозумілий текст на широке коло тем і пояснити свою точку зору, вказуючи переваги і недоліки.

C1 (Advanced) - просунутий рівень. Може розуміти широкий спектр тем, розкривати прихований сенс і підтекст, може вільно висловлювати свої ідеї та думки без явних труднощів у підборі виразів, може гнучко використовувати іноземну мову для соціальних, академічних і робочих цілей, складає чіткі, добре організовані і деталізовані тексти на складні теми.

C2 (Proficiency) - вільне володіння. Може легко спілкуватися практично на будь-які теми, скласти думку про інформацію, прочитану та почуту з різних джерел, може легко і точно висловлювати свою думку, виділяючи відтінки сенсу в найскладніших ситуаціях.

Центр мовної підготовки SIMPLEX - сертифікований центр складання іспиту Toefl iBT ETS та офіційний представник British Counsil IELTS

Який іспит вибирають при вступі за кордон?

 • для всупу в США і Канаду підійде сертифікат TOEFL або IELTS
 • для вступу до Великої Британії - IELTS UKVI
 • в Ірландію, Австралію, Нову Зеландію – краще IELTS або CAE, CESOL
 • для вступу в Австрію, Німеччину, Швейцарію – TestDAF, DSH
 • для вступу до Франції – TFI, DAFL
 • в загальному випадку, для вступу на англомовні програми в ВНЗ Європи, США і Канади – підходять міжнародні іспити з англійської мови IELTS чи TOEFL - все залежить від вимог університету
Запишіться на курси!

Де і як проходять заняття?

Курси англійської онлайн

Ви можете пройти повноцінні курси підготовки з нашими викладачами дистанційно!

Програма абсолютно така ж, як на заняттях в аудиторії. Уроки проводяться по відео-зв'язку (ми використовуємо якісні веб-камери), матеріали ви отримуєте через чат. Немає необхідності кудись їхати - ви платите тільки за час заняття.

Розклад занять в групах підбирається з урахуванням побажань всіх студентів.

В офісі SIMPLEX SCHOOL

Для жителів Дніпра курси англійської доступні в нашій школі. Пробні тестування і навчання проходить у нашому офісі:

Освітня компанія SIMPLEX.UA Адреса

Курси англійської онлайн - краще або гірше?

Якщо ви обираєте між онлайн та офлайн заняттями англійською мовою, то важливо заздалегідь розуміти, в чому різниця і який формат краще вибрати.

Як показує практика занять в SIMPLEX SCHOOL - онлайн курси для наших клієнтів практично нічим не відрізняються від офлайнових уроків англійської в офісі. Ось що говорять наші студенти:

Переваги занять англійською онлайн:

 1. економія часу на переїзд в школу і назад
 2. відсутність фізичного контакту з групою і викладачем
 3. можливість займатися з будь-якого місця, де є хороший інтернет

Переваги уроків англійської оффлайн в офісі:

 1. незалежність від зв'язку і швидкості інтернету
 2. більше залучення в курси за рахунок відсутності відволікаючих чинників

Інші часті питання про курси англійської мови

✅ Скільки коштують курси англійської мови в Україні?

В нашій школі заняття з англійської в групах - коштують приблизно від 170 до 200 гривень за заняття. Оплата за курс. Один повний курс (35 занять) = від 5800 до 7,000 гривень. Вартість залежить від кількості учнів в групі.

✅ Як довго вчити англійську мову?

Як показує практика, вивчення кожного рівня англійської мови займає приблизно 1 семестр в нашій школі (4,5 місяці). Варто пам'ятати, що вивчення мови - дуже індивідуальний процес, і терміни можуть відрізнятися.

✅ Навіщо мені вчити англійську мову?

Англійську вчать з різних причин - для особистих цілей і загального розвитку, для здобуття вищої освіти в Англії, США, Канаді; для роботи і ведення бізнесу; для переїзду.

Оцініть напрямок:

Програму оцінили 39 людей
Академічна англійська мова ✅ курси англійської, підготовка до іспитів з англійської. Знаємо як вивчити мову ефективно, онлайн чи офлайн! Записуйтесь на уроки англійської мови в нашу школу Курси англійської в SIMPLEX SCHOOL - англійська мова, підготовка, курси