Курси англійської в SIMPLEX SCHOOL

Сьогодні без знання іноземних мов не обійтися - в навчанні, в роботі, під час подорожей. У нас ви знайдете курси англійської мови, які підійдуть саме для ваших цілей!

Пробне тестування ⭐
Пройдіть наше безкоштовне тестування (приблизно 60 хв), щоб ми змогли запропонувати групи та строки мовної підготовки!

Академічні курси англійської мови

Центр мовної підготовки SIMPLEX SCHOOL - це ефективні курси англійської мови, лідерства та профорієнтації, які відкривають перед вами нові можливості!

✔️ 15 років досвіду
підготовки до міжнародних іспитів з англійської
🚀 Унікальні курси
на основі завдань з реальних тестувань
📘 Актуальні підручники
видавництва Barron's, Oxford, Cambridge
👍 Команда викладачів
висококласних спеціалістів з англійської

Щоб домагатися високих результатів в навчанні за кордоном або вдома, щоб усвідомлено підійти до вибору професії, впевнено будувати успішну кар'єру - дитині, студенту чи навіть дорослому, необхідні хороші мовні навички.

Саме такі, академічні курси англійської мови ви знайдете в SIMPLEX SCHOOL!

Запишіться на консультацію!

Вивчення англійської мови під ваші цілі!

В центрі мовної підготовки SIMPLEX вас чекають:

 • Опрацювання всіх мовних навичок (Reading, Listening, Speaking, Writing) за нашою авторською методикою
 • Доступ до аутентичних тестових завдань. Наш девіз: "Практика, практика і ще раз практика!"
 • Постійний контроль за вашим прогресом, проміжні тести для оцінки підвищення вашого рівня
 • Гарантований результат: за 1 семестр навчання ви підіймаєтесь на один рівень за європейською шкалою володіння мовою (CEFR)
 • Індивідуальный підхід, опрацювання тих мовних навичок, котрі потребують найбільшої уваги за підсумками проміжних тестів
Запишіться на курси!

Залиште заявку та отримайте консультацію!

Рівні англійської мови

Перш ніж починати вивчення англійської, варто розібратися в тому, які рівні бувають і як оцінюється англійська мова.

Існує багато варіантів оцінки рівня англійської. Для цього створені десятки різних тестів (таких як TOEFL, IELTS, CAE і так далі).

Але є і універсальна шкала оцінювання, яка дозволяє загалом оцінити ваші знання англійської мови. Ця шкала називається CEFR (Common European Framework of Reference) - загальноєвропейська шкала оцінки знань іноземних мов.

Дізнайтесь ваш рівень та строки підготовки! ⭐
Пройдіть безкоштовне пробне тестування (час тесту приблизно 60 хв), та дізнайтесь ваш поточний рівень англійської. Ми розрахуємо строки мовної підготовки, щоб ви досягли бажаного рівня!

CEFR рівні знання англійської мови

У шкалі 6 рівнів знання іноземної мови - A1, A2, B1, B2, C1, C2 - де A - початкові рівні, В - середні, а С - просунуті.

А1 (Beginner) - початковий рівень знання мови. Студент може розуміти і використовувати щоденні фрази і базові вирази, може представити себе і інших, задавати і відповідати на прості питання. Може спілкуватися з носієм мови, тільки якщо останній буде готовий говорити повільно і допомагати в розумінні слів.

А2 (Elementary) - елементарний рівень. Студент може розуміти речення і вирази, пов'язані зі щоденними питаннями (особиста інформація, покупки, пересування по місту), може спілкуватися за допомогою простих речень на найзагальніші теми.

B1 (Intermediate) - середній рівень. Студент сприймає основну інформацію на стандартні теми (робота, навчання, відпочинок, подорожі), може самостійно впоратися з більшістю ситуацій, що виникають під час подорожі в країнах, де розмовляють цією мовою, може висловити власний досвід, мрії, надії, коротко висловити думку, пояснення, плани на майбутнє.

B2 (Upper Intermediate) - рівень вище середнього. Може розуміти основні ідеї складних текстів на абстрактні, конкретні, спеціалізовані теми, може спілкуватися досить вільно з носієм мови, не викликаючи особливих труднощів в розумінні з обох сторін, може скласти чіткий і зрозумілий текст на широке коло тем і пояснити свою точку зору, вказуючи переваги і недоліки.

C1 (Advanced) - просунутий рівень. Може розуміти широкий спектр тем, розкривати прихований сенс і підтекст, може вільно висловлювати свої ідеї та думки без явних труднощів у підборі виразів, може гнучко використовувати іноземну мову для соціальних, академічних і робочих цілей, складає чіткі, добре організовані і деталізовані тексти на складні теми.

C2 (Proficiency) - вільне володіння. Може легко спілкуватися практично на будь-які теми, скласти думку про інформацію, прочитану та почуту з різних джерел, може легко і точно висловлювати свою думку, виділяючи відтінки сенсу в найскладніших ситуаціях.

Переваги курсів англійської в SIMPLEX SCHOOL для дитини

 1. чим раніше дитина почне практикувати нову мову - тим краще. Це дозволить їй розвиватися швидше, натренувати гнучкість мислення, зтерти мовні бар'єри
 2. хороша англійська мова у багато разів підвищує перспективи вступити в престижні школи і коледжі. А поєднання вивчення базових предметів англійською - вигідно виділить вашу дитину в списку претендентів на зарахування в кращі бордингові школи
 3. іноземні мови рекомендують вивчати все життя, і не тільки тому що це може стати в нагоді. Вивчення мов тренує мозок і збільшує інтелектуальний потенціал
 4. якщо ви ставите метою - вступити в кращі українські ВНЗ - вашій дитині не обійтися без високих балів в ЗНО з англійської. Шкільна програма перевантажена нудними і малоефективними теоретичними заняттями, а ось наш курс підготовки до ЗНО з англійської допоможе вашій дитині в короткі терміни зробити значний ривок в успішності!
 5. при вступі до топ-універсітетів світу важливий кожен фактор, а бажаючих вступити завжди багато. Без мовного сертифікату з високим балом тут не обійтися - тому ми створили кілька підготовчих програм, кожна з яких вирішує свої цілі і готує студента до потрібного іспиту - TOEFL, IELTS, SAT, GMAT і таке інше

Високий рівень знання мови дозволяє відкрити нові горизонти і можливості в житті, допомагає здобути престижну освіту і побудувати успішну кар'єру. З SIMPLEX це доступно кожному!

Переваги курсів англійської для дорослих

 1. Lifelong learning (або безперервна освіта) - принцип життя і спосіб мислення, в ефективності якого переконується все більше людей. Світ змінюється так швидко, що поточні знання потрібно постійно оновлювати. Це ж стосується і іноземної мови
 2. якщо ви використовуєте англійську на роботі, у веденні бізнесу, при спілкуванні з іностранноимі партнерами - курси в SIMPLEX SCHOOL завжди будуть тримати вас в "мовному тонусі" і допомагати ефективно працювати
 3. якщо ви любите подорожувати і вже втомилися говорити чергове "е-е-е, мені зіс енд зіс, пліз", записуйтесь на курси англійської!
 4. якщо ви збираєтесь отримувати додаткову освіту, MBA ступінь або пройти якісь курси за кордоном - підтягніть знання академічної англійської! Ефективно сприймати нові знання вам буде набагато легше, якщо попередньо потренуєте навички читання, сприйняття академічної інформації на слух, висловлювання своєї думки по темі і написання есе. Крім того, ми допоможемо вам підготуватися до таких іспитів, як TOEFL, IELTS, Cambridge Exams
 5. ну а якщо ви студент, який хоче продовжити навчання за кордоном - без якісної підготовки з англійської вам точно не обійтися!

Запишіться на курси!

Центр мовної підготовки SIMPLEX - сертифікований центр складання іспиту Toefl iBT ETS та офіційний представник British Counsil IELTS

Який іспит обирають при вступі за кордон?

 • для всупу в США і Канаду підійде сертифікат TOEFL або IELTS
 • для вступу до Великої Британії - IELTS UKVI
 • в Ірландію, Австралію, Нову Зеландію – краще IELTS або CAE, CESOL
 • для вступу в Австрію, Німеччину, Швейцарію – TestDAF, DSH
 • для вступу до Франції – TFI, DAFL
 • в загальному випадку, для вступу на англомовні програми в ВНЗ Європи, США і Канади – підходять міжнародні іспити з англійської мови IELTS чи TOEFL - все залежить від вимог університету
Запишіться на курси!

Де і як проходять заняття?

Курси англійської онлайн

Ви можете пройти повноцінні курси підготовки з нашими викладачами дистанційно!

Програма абсолютно така ж, як на заняттях в аудиторії. Уроки проводяться по відео-зв'язку (ми використовуємо якісні веб-камери), матеріали ви отримуєте через чат. Немає необхідності кудись їхати - ви платите тільки за час заняття.

Розклад занять в групах підбирається з урахуванням побажань всіх студентів.

В офісі SIMPLEX SCHOOL

* На час військового стану офлайн-заняття призупинені

Для жителів Дніпра курси англійської доступні в нашій школі. Пробні тестування і навчання проходить у нашому офісі:

Освітня компанія SIMPLEX.UA Адреса

Запишіться на курси!

Курси англійської онлайн - краще або гірше?

Якщо ви обираєте між онлайн та офлайн заняттями англійською мовою, то важливо заздалегідь розуміти, в чому різниця і який формат краще вибрати.

Як показує практика занять в SIMPLEX SCHOOL - онлайн курси для наших клієнтів практично нічим не відрізняються від офлайнових уроків англійської в офісі. Ось що говорять наші студенти:

Переваги занять англійською онлайн:

 1. економія часу на переїзд в школу і назад
 2. відсутність фізичного контакту з групою і викладачем
 3. можливість займатися з будь-якого місця, де є хороший інтернет

Переваги уроків англійської оффлайн в офісі:

 1. незалежність від зв'язку і швидкості інтернету
 2. більше залучення в курси за рахунок відсутності відволікаючих чинників

Інші часті питання про курси англійської мови

✅ Скільки коштують курси англійської мови в Україні?

В нашій школі заняття з англійської в групах - коштують приблизно від 300 до 500 гривень за заняття. Оплата за курс. Один повний курс (35 занять) = від 10,500 до 17,500 гривень. Вартість залежить від програми та кількості учнів в групі.

✅ Як довго вчити англійську мову?

Як показує практика, вивчення кожного рівня англійської мови займає приблизно 1 семестр в нашій школі (4,5 місяці). Варто пам'ятати, що вивчення мови - дуже індивідуальний процес, і терміни можуть відрізнятися.

✅ Навіщо мені вчити англійську мову?

Англійську вчать з різних причин - для особистих цілей і загального розвитку, для здобуття вищої освіти в Англії, США, Канаді; для роботи і ведення бізнесу; для переїзду.

Оцініть напрямок:

Програму оцінили 46 людей
Академічна англійська мова ✅ курси англійської, підготовка до іспитів з англійської. Знаємо як вивчити мову ефективно, онлайн чи офлайн! Записуйтесь на уроки англійської мови в нашу школу Курси англійської в SIMPLEX SCHOOL - англійська мова, підготовка, курси
Вся основна інформація у нашому Telegram чат-боті SIMPLEX.UA:
Відкрити telegram
X