Навчання та відпочинок в Великій Британії

Великобританія – країна з багатовіковою історією, хоча б поверхово відомої кожному по захоплюючим фільмах і книгах. Побачити на власні очі Біг Бен, пройтися по набережній Темзи, помилуватися Букінгемським палацом – хіба не цікаво?

А якщо при цьому ще й практикувати англійську, поглибити свої знання або придбати початкові для подальшого вдосконалення, то і замислюватися не потрібно, де провести канікули або отримати освіту.

Навчання в Англії – це карт-бланш, можливість знайти престижну роботу, обзавестися друзями з різних країн світу, набратися незабутніх вражень.

Канікули в Англії можна поєднати з навчанням на базі приватної школи (якщо мова йде про дитину-підлітка) або на базі престижного ВНЗ. Наприклад, Оксфорд і Кембридж завжди знаходяться на слуху і навіть проста фраза при влаштуванні на роботу: «Я випускник Оксфорду» автоматично змусить роботодавця дивитися на претендента іншими очима.

Запишіться на консультацію

Програми

187 програм

Найкращі британські канікули!
2,570 EUR за 2 тижні
Країна
Британія
Дата
04 серпня — 18 серпня
Вік
12-17
Місто
Кентербері
Дивовижний світ Гаррі Поттера!
від 1,154 GBP за тиждень
Країна
Британія
Дата
07 липня — 11 серпня
Вік
12-17
Місто
Оксфорд
Осінні канікули у Великобританії - групова поїздка - Bell
від 885 GBP за тиждень
Країна
Британія
Дата
28 жовтня 2021 — 03 листопада 2021
Місто
Сент-Олбанс
Вік
11-17
Осінні канікули в Кембриджі - SH
1,950 GBP за 2 тижні
Країна
Британія
Дата
28 жовтня 2021 — 03 листопада 2021
Вік
14-17
Місто
Кембрідж
Поїхали в Хогвартс! - Осінні канікули в Лондоне
1,550 GBP на тиждень
Країна
Британія
Дата
28 жовтня 2021 — 03 листопада 2021
Вік
7-17
Місто
Лондон
University College London
від 26,200 GBP за рік
Країна
Британія
Дата
04 вересня 2023
Вік
18+
Місто
Лондон
Осінні канікули в Кентербері - SH
1,770 GBP за 2 тижні
Країна
Британія
Дата
28 жовтня 2021 — 03 листопада 2021
Вік
12-17 лет
Місто
Кентербери

Перш ніж робити остаточний вибір, звичайно варто вислухати відгуки про навчання в Англії від тих, хто вже встиг вдихнути повітря парку Грінвіч, пройтися по магазинах на площі Пікаділлі або насолодитися панорамним видом з висоти 135-метрового колеса огляду під назвою Лондонське око.

Однак не менш цікавою і думка самих британців про їх освітній системі & ndash; адже вони, використовуючи знання, набуті здебільшого в своїй країні, побудували одне з найсильніших держав світу і дали йому Майкла Фарадея, Джона Дальтона, Олександра Белла і цілий ряд інших талановитих людей.

Британці запевняють, що навчання в Англії гарантовано формує наступний актив:

  1. Наявність сертифіката або диплома міжнародного зразка – такі документи приймають по всьому світу. Неймовірну за обсягами і насиченості платформу знань – британці намагаються будь-які курси наповнити корисною інформацією.
  2. Можливість вільно спілкуватися, писати, вести документацію на англійській мові – в залежності від обраного курсу або ВНЗ можна збагатити словниковий запас такими термінами, які часто використовуються в роботі – IT-фахівці і біологи, наприклад, говорять на різних «професійних » мовах
  3. Універсітети і приватні школи Англії пропонують програми дистанційного навчання – це зручно, якщо вільного часу не вистачає, а практика англійської мови необхідна
  4. Яскравий насичений відпочинок – Великобританія багата театрами, концертними залами, картинними галереями, спортивними заходами. І навіть чашечку кави можна випити не де-небудь, а в Башті Мері Екс.
  5. Поїздка до Великобританії може перетворитися в тур відразу по чотирьох країнах – Англії, Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії. для лінгвістів – незабутній досвід. Як і для любителів історії, старовинних традицій, мистецтвознавців, художників, поетів.
  6. При високій якості освіти британці пропонують ще одна перевага, що дозволяє зробити вибір на користь Англії – для отримання ступеня бакалавра і магістра досить не 4 і 2 роки, як в інших країнах, а 3 і 1. Це економить час і плату за навчання.
  7. Британці дуже гостинні і чудово ставляться до іноземців, які бажають навчатися – можна розраховувати на всебічну допомогу і доброзичливість.

Найпопулярніші напрямки навчання в Англії

Найпопулярніші напрямки в Британії, особливо серед українських студентів, це курси англійської мови в спеціалізованих мовних школах і, звичайно ж, вища освіта. ефективність мовних курсів в Англії навіть немає сенсу обговорювати, адже це батьківщина англійської мови, і цим все сказано.

Єдине, що можна додати - з кожним роком зростає популярність мовних курсів, які поєднують з програмою відпочинку та екскурсіями - адже це чудова можливість як відпочити в Британії, так і привести в порядок і примножити знання англійської.

Що стосується найпопулярніших універсітетів,то хоча іноземці часто і розуміють, що в Кембриджі і Оксфорді знаходяться найкращі університети світу, але найпопулярнішими серед них є аж ніяк не найдорожчі і престижні:

1️⃣️ У рейтинг університетів Англії, опублікований відомим британським виданням The Telegraph, іноземні студенти на першому місці поставили один з що з'явилися в другій половині минулого століття ВНЗ - University of Buckingham. Лише трохи більше 40% учнів в ньому – британці. Як чесно кажуть хлопці з різних країн, яким пощастило отримати освіту саме тут, вступити в цей універсітет набагато простіше, ніж в будь-якій іншій.

2️⃣️ На другому місці London School of Economics and Political Science (LSE). Рік за роком в нього вступають студенти з понад 100 країн світу. До речі, він популярний серед слов'ян. За підсумками минулого року він також входить до трійки найбільш рейтингових англійських вищіх навчальних закладів.

3️⃣️ Трохи менше 40% студентів з інших країн здобувають освіту в Royal Academy of Music – Королівської академії музики.

4️⃣️ Користується популярністю університет Уэльса University of Wales Trinity St David. Він же є і найменшим в Королівстві – тут приймають близько 400 студентів на рік.

5️⃣️ Також, серед англійських університетів список улюблених іноземцями містить універсітет Warwick – тут 35% учнів є громадянами інших країн.

Як економити час і кошти при вступі до британського ВНЗ або школу

Як ви вже зрозуміли, кількість ВНЗ і мовних шкіл в Британії більш ніж просто багато. Часом, щоб розібратися в цьому лабіринті назв і варіантів, потрібно витратити не один день, вичитуючи відгуки і переглядаючи тематичні форуми.

Запевняємо вас, зовсім не обов'язково повністю вивчати це питання самостійно - обращается до наших фахівців з навчання у Великобританії. Ви отримаєте повноцінну консультацію і відповіді на всі хвилюючі вас питання.

✅ Ми працюємо по всій Україні

Не дивлячись на те, що наш офіс знаходиться в Дніпрі, ми повноцінно працюємо з клієнтами по всій Україні. Відстань не має значення - ви завжди можете зв'язатися з нами по телефону, по електронній пошті, по скайпу, а необхідні документи надійно пересилаються кур'єром особисто в руки. Звертайтеся!

Дізнайтесь більше!

Цікавить програма
Залиште номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом!

Вся основна інформація у нашому Telegram чат-боті SIMPLEX.UA:
Відкрити telegram
X