Корпоративна англійська

SIMPLEX організує корпоративні курси англійської, які допоможуть співробітникам вашої компанії вийти на новий рівень!

 • спілкування та постійна практика
 • акценти на специфіку вашої роботи
 • навчальні матеріали з останніх бізнес підручників
 • 12+ років досвіду у наших викладачів

Все це дозволить вашим співробітникам постійно вдосконалюватись та отримувати задоволення від корпоративного навчання.

Корпоративна англійська онлайн та у Дніпрі

Дізнайтеся, як ми можемо допомогти вашій компанії!

Отримайте консультацію з варіантів корпоративної англійської під ваші завдання. Дзвоніть:

Або заповніть форму і ми зв'яжемося з вами:


Корпоративна англійська

Корпоративне навчання англійській мові активно впроваджується великими компаніями по всій Україні. Задали тенденцію IT-компанії, більшість яких працює з іноземними інвесторами та замовниками, а також продає свої продукти закордонним клієнтам.

Потім ініціативу корпоративного навчання підхопили великі виробничі компанії та маркетингові агенції. Сьогодні така практика вже впроваджена у багатьох компаніях, націлених на міжнародне співробітництво.

Ми можемо організувати для вас корпоративні курси та розробити програму навчання в залежності від поставленої мети, поточного рівня співробітників, специфіки роботи компанії.

Коротко про можливості навчання в SIMPLEX SCHOOL

 • Формат:
  • онлайн
  • у нашій школі (Дніпро, вул. Королеви Єлизавети II, 2)
  • з виїздом викладача до вашого офісу (Дніпро)
 • Інтенсивність:
  • стандартне навантаження (2 рази на тиждень)
  • інтенсив (від 3-х занять на тиждень)
 • Розмір груп:
  • рекомендуємо 3-10 осіб
  • можливі заняття у групах 10+
  • можливі індивідуальна корпоративна англійська
 • Мета вивчення:
  • спільна ділова англійська
  • розвиток розмовних навичок
  • спецкурс корпоративна англійська з лексикою за напрямом бізнесу (IT, банківська сфера, будівництво, маркетинг, аграрний бізнес, інвестиції тощо)
  • курс з підготовкою до міжнародного іспиту (IELTS, TOEFL, Cambridge Exams)

Запишіться на консультацію!


Корпоративні курси англійської мови - переваги

Роботодавці, зацікавлені у просуванні своїх компаній на іноземний ринок або ті, хто працює із закордонними партнерами, все частіше обирають корпоративне навчання англійській для співробітників.

Це рішення дуже часто виявляється вигіднішим, ніж пошук нових кандидатів з наявністю необхідного рівня знання мови.

Корпоративне навчання англійській для співробітників компанії має багато переваг:

🚀
Допомагає компанії розвиватися
Головний ресурс будь-якого бізнесу – його співробітники. Розвиваючись, ви разом досягаєте великих цілей та відкриваєте нові ринки
😎
Підвищує взаємозамінність
Для переговорів та налагодження зв'язків з партнерами не обов'язково призначати окремих співробітників - кожен працівник зможе взяти на себе такий обов'язок
👍
Зміцнює лояльність співробітників
Допомога в отриманні необхідних знань високо оцінюється колегами, також це допоможе залучити до компанії активних, зацікавлених у розвитку людей
💪
Підвищує командний дух
Спільні курси сприяють спілкуванню та зближенню колег, що позитивно позначиться на внутрішніх процесах у колективі
🎓
Покращує ефективність навчання
Відповідальність перед собою, роботодавцем та іншими учасниками курсу завадить працівникові кинути уроки та не довести розпочате до кінця
Формує команду професіоналів
Вивчення іноземної мови - це навичка, яка демонструє усвідомленість, високий рівень спеціаліста, та сприяє розвитку самодисципліни

Корпоративний курс англійської мови для бізнесу може бути досить гнучким і зручним для команди. Викладач враховує початковий рівень знань, особливості професійного сленгу.

За бажанням, можна зробити наголос на діловому листуванні або навичках спілкування. Роботодавець може відслідковувати прогрес команди та оцінювати результати, що допоможе при побудові стратегії розвитку компанії та кожного співробітника в ній.

Запишіться на консультацію!


Детально про корпоративні курси англійської мови в SIMPLEX.UA

1. Чи потрібно купувати підручники на корпоративну англійську?

Ні, купувати підручники вашим співробітникам не потрібно. Викладач розробляє корпоративний курс під вашу компанію.

Завдання та вправи будуть набрані з різних підручників (залежно від теми заняття, поточних цілей та особливостей групи) та надіслані в електронному вигляді на кожне заняття.

2. Чи може SIMPLEX SCHOOL гнучко підлаштувати заняття під групу?

Так, наші викладачі можуть розробити курси корпоративної англійської мови під конкретну групу співробітників. Ми враховуємо цілі компанії, поточний рівень, термін навчання та інші параметри, щоб навчання було ефективним.

3. Що, якщо в компанію приходить нова людина – чи можна її додати до групи?

Новий співробітник без проблем зможе приєднатися до поточної групи за умови схожого рівня мови. У деяких випадках може знадобитися пройти додаткові домашні завдання, щоб “наздогнати” групу з окремих тем.

4. На яких навичках зазвичай фокусуються ваші корпоративні заняття?

У загальному випадку навчання будується так, щоб розвивати 5 навичок знання мови – Читання, Сприйняття на слух, Письмо, Говоріння та Граматика.

Але, на ваш запит програма може бути підкоригована. Наприклад, деякі компанії просять нас зробити більший акцент на говоріння та слухання (Speaking та Listening).

5. Чи буде звітність та зрізи знань на корпоративних курсів англійської?

Так, ми постійно проводимо проміжні тести, щоб моніторити прогрес кожного учня та групи загалом. Наприклад, якщо група навчається 1 семестр (4,5 місяці), то учні проходять тести щонайменше тричі – перед початком, у середині занять та наприкінці семестру.

Тестування на знання мови у нас є як стандартне (онлайн-тест), так і розширене для груп корпоративної англійської – коли викладач перевіряє також говоріння (Speaking) та слухання (Listening).

Також викладачі фіксують виконання кожного домашнього завдання, відвідуваність та активність на корпоративних заняттях. Вся ця інформація разом із проміжними тестами може бути надана як керівнику, так і кожному співробітнику на ваш запит.

6. Де ви проводите корпоративну англійську, який формат?

У поточних умовах навчання відбувається онлайн. Якщо всі ваші співробітники знаходяться в Дніпрі – ми можемо обговорити варіанти офлайн занять із виїздом до вашого офісу.

Онлайн заняття відбуваються на зручній для вас платформі. Стандартно – це відео-зустріч у Zoom. За вашим бажанням це може бути будь-яка інша платформа – Discord, Microsoft Teams, Telegram тощо.

Обмін файлами, аудіо та домашніми завданнями також організовується у зручному для вас форматі, в одному з месенджерів, у чаті відео-зустрічі або навіть через вашу внутрішню платформу.

7. Чи передбачені домашні завдання?

Корпоративна англійська в SIMPLEX SCHOOL завжди передбачає самостійну роботу кожного учня. Це рекомендація викладачів – домашнє завдання допомагає закріпити пройдений матеріал, повторити його для кращого запам'ятовування та прискорити прогрес ваших співробітників.

Якщо співробітники не налаштовані на продуктивну самостійну роботу, або є інші причини, що перешкоджають виконанню "домашки", ми можемо розглянути різні варіанти. Наприклад, можна давати більш творчі чи ігрові завдання, або просто збільшити частоту зустрічей з викладачем та обійтися без самостійної роботи.

Можна також просто скасувати домашні завдання. Однак швидкість сприйняття інформації та ефективність корпоративних курсів англійської в цьому випадку буде нижчою. І тоді для досягнення потрібного рівня знадобиться більше занять та додаткові семестри.

8. Корпоративна англійська - яка вартість?

Ціна розраховується під групу і залежатиме від великої кількості факторів – завдання та цілі курсу, інтенсивність та тривалість, обрана програма навчання, час проведення, кількість учнів у групі та навантаження на викладача.

Точну ціну ми прорахуємо для вас після з'ясування всіх цих питань. Але для орієнтира можна відштовхуватися від мінімальної ціни 45-50 USD за заняття 90 хвилин для міні-групи в 5 осіб.

9. Чи великий штаб викладачів? Чи є нейтив спікери?

У нас є кілька викладачів, які давно практикують корпоративні курси англійської мови. Носіїв мови на даний момент немає, але кожен викладач має достатній досвід та сертифікацію для проведення навчання на потрібний вам рівень.

10. Яка політика перенесення / замін?

Як правило, якщо викладач не може провести одне заняття з поважної причини, вони разом з групою домовляються про перенесення корпоративного заняття на зручний час.

Якщо з якоїсь причини викладач не зможе провести одразу кілька занять, цей момент обговорюватиметься з вами. Це може бути заміна викладача, перенесення занять чи навіть компенсація у крайньому випадку. Подібні питання ми обов'язково промовляємо разом з вами та приходимо до спільного рішення.

Запишіться на консультацію!

Найпопулярніші питання про корпоративну англійську

✅ Навіщо потрібна корпоративна англійська?

Корпоративні курси дозволяють розвиватися всій компанії та кожному співробітнику окремо, знання ділової англійської мови в колективі допомагає компанії виходити на нові ринки та знаходити партнерів за кордоном.

✅ Скільки часу триває курс корпоративної англійської?

Програма розробляється під кожну компанію окремо, та враховує кількість співробітників, формат, інтенсивність, підсумкові цілі. Тому тривалість може починатися від кількох місяців до року та більше.

✅ Для яких сфер бізнесу ви влаштовуєте вивчення ділової англійської?

Наші досвідчені викладачі адаптують корпоративну англійську саме під вашу сферу та специфіку. Для прикладу - банківська справа та фінанси, IT-компанії, агробізнес, металургія, інвестиції, маркетинг та інтернет-просування

Оцініть напрямок:

Програму оцінили 22 людини
Корпоративне навчання англійській ✅ Онлайн або в Дніпрі - разом із SIMPLEX! Курси загальної та ділової англійської, Корпоративна англійська для компаній, для співробітників будь-якого рівня підготовки. Корпоративна англійська - Корпоративні курси англійської, вартість, розклад | SIMPLEX.UA
Вся основна інформація у нашому Telegram чат-боті SIMPLEX.UA:
Відкрити telegram
X