Підготовка до вступу в Англію - Foundation

Освіта в Британії – чудовий внесок у розвиток майбутньої кар'єри дитини. Якщо ваша мета – вступити на програму бакалаврату університетів Англії, то вам потрібні курси для вступу до британських ВНЗ.

Для цього потрібно мати британський атестат про закінчення повної середньої школи (або його аналогів), а от українського атестата про середню освіту НЕ достатньо.

У ідеальному випадку, українські діти можуть розпочати навчання в Англії із середніх класів у британських школах. Однак, якщо ви зайнялися питанням освіти, коли дитині вже виповнилося 15-16 років, існує 3 варіанти підготовки та вступу до університетів Великобританії:

 • A-level - випускні 12 та 13 класи шкільної програми у Великій Британії для українських дітей віком 16 років
 • International Baccalaureate - міжнародний аналог випускних класів для школярів, який компенсує ті самі 2 останні роки навчання у британських школах
 • Foundation – програма підготовки для випускників українських шкіл (17-18 років), яка триває 1 рік та компенсує 13-й клас британської шкільної освіти. Після неї ви отримаєте можливість вступати на 1 курс університетів та отримувати вищу освіту в Англії за напрямами економіки, юриспруденції, технічних спеціальностей, природничих та інших
Запишіться на консультацію

Програми

13 програм

Програма підготовки Foundation - CATS College
от 24,080 £ в год
Країна
Британія
Дата
02 вересня 2019
Вік
16+
Підготовка до вступу (Foundation) в Kings Colleges
от 17,700 GBP в год
Країна
Британія
Дата
01 вересня 2021
Вік
16+
Місто
Лондон
The University of Manchester
від 17,155 GBP на рік
Країна
Британія
Дата
02 вересня 2022
Вік
17+
Місто
Манчестер
Підготовка до вступу в ВНЗ Великобританіі
від 10,995 GBP на рік
Країна
Британія
Дата
05 вересня 2023
Вік
17+
Місто
Норвіч
Підготовка до вступу до кращіх університетів Великобританії
від 5,000 GBP на рік
Країна
Британія
Дата
07 серпня 2023
Вік
16+
Місто
Лондон
Підготовка до вступу (Foundation) в Lancaster University
от 15,230 £ за весь курс
Країна
Британія
Дата
02 вересня 2019
Вік
17+
Підготовка до вступу (Foundation) в University of Exeter
от 16,000 £ за весь курс
Країна
Британія
Дата
02 вересня 2019
Вік
17+

Як пройти підготовку і вчитися в Англії з SIMPLEX

 1. Ми допоможемо з вибором школи   у Великобританії. Українське середню освіту триває до 16-17-ти років, а британське – до 18-ти. Щоб компенсувати кількість годин (кредитів) перед надходженням в будь-який з університетів Англії – потрібно пройти програму A-level в одній з сотень акредитованих британських шкіл.
 2. Підготуємо документи. Правильно підготовлені документи – 50% успіху. Ми співпрацюємо зі школами та коледжами в Англії, знаємо всі складні моменти в подачі документів. У цей період студент зможе краще підготуватися до переїзду і надходженню, а не думати про бюрократичних труднощі.
 3. Допоможемо в підготовці до вступу. Деякі програми не пред'являють особливих вимог, досить атестата та сертифіката IELTS. Але буває і так, що потрібно пройти тестування, співбесіда, подати характеристики. Ми розповімо про всі особливості, пом'якшивши труднощі надходження.
 4. Візовий супровід. Візу до Британії складно отримати, але ми гарантуємо успішну подачу документів.
 5. Поможем с переездом. Реєстрація на програми підготовки, трансфер, проживання та інші питання ми обговоримо заздалегідь, щоб студент їхав в цілковитій безпеці і спокої.

Що таке   підготовка A-level в Англії?

Програми підготовки A-level   іноземним школярам пропонують приватні школи Британії і так звані Sixth Form Colleges (коледжі в Британії). Це міжнародні організації, де навчальний процес адаптований під іноземців: максимальне занурення в середу, поглиблене вивчення англійської мови, інтенсивне знайомство з культурно-соціальним середовищем країни.

A-level – стандартна програма підготовки (загальний сертифікат про освіту просунутого зразка), яку проходять британські старшокласники та іноземці. У чому її особливості?

 • на a-level можна вчинити з 15,5-16 років, тобто з неповною середньою освітою,   без українського атестату
 • тривалість a-level – 2 роки (існують скорочені, 1-річні варіанти)
 • програма підходить старшокласникам со знанием английского на середньому   рівні (IELTS від 5.0)
 • дає можливість вступити в кращі університети Англії (в тому числі Оксфорд, Манчестер) і світу
 • єдина програма, після якої є освіту в медичному напрямі

Отже, якщо студенту ще не виповнилося 17 років - сміливо вибирайте програму A-level - це ідеальне початок навчання в Великобританії. Для студентів старше 16 років підійдуть інші програми надходження, наприклад Foundation або прямий вступ до ВНЗ.

Залишилися питання? Хочете вступити на A-level или Foundation?

Залишайте заявку і запишіться на безкоштовну консультацію. Наші менеджери допоможуть вам визначитися з програмою і успішно вступити.

Запишіться на консультацію

Оцініть напрямок:

Програму оцінили 6 людей
Foundation в Великій Британії ✅ річна програма підготовки до вступу в університети Англії, яка компенсує 13-й клас середньої британської освіти, та дозволяє вступати до ВНЗ Підготовка до вступу в Англію - Foundation | SIMPLEX.UA
Вся основна інформація у нашому Telegram чат-боті SIMPLEX.UA:
Відкрити telegram
X