Підготовка до вступу в Канаду - Pathway, Foundation

Компанія SIMPLEX дає можливість вступити до університетів Канади на програми бакалавра та магістра з високою гарантією успіху. З усіма канадськими ВНЗ ми співпрацюємо напряму.

Програми Pathway та Foundation найкраще підходять для українців, які хочуть вступити до топ-університетів та отримувати вищу освіту в Канаді, але вже закінчили школу в Україні та по віку не підходять для зарахування до шкіл Канади до старших класів.

Запишіться на консультацію

Як вступити до університету Канади?

Канадська вища освіта доступна для українців, досить мати шкільний атестат (диплом бакалавра) та сертифікат англійської мови TOEFL, IELTS, CAE (або французького - DALF).

Підготовчі програми при університетах значно підвищують шанси на зарахування до ВНЗ, дозволяють звикнути до канадської системи освіти, значно підвищити знання англійської мови, особливо на академічні теми, що стосуються обраного напрямку навчання.

Зазвичай підготовчі курси спрямовані на вивчення англійської мови і навичок написання академічних есеїв, мотиваційних листів, резюме. Тривалість курсу - 8-36 тижнів.

Запишіться на консультацію

Оцініть напрямок:

Програму оцінили 7 людей
Підготовка до вступу в Канаду - знайомство з системою освіти Канади, курси англійської на академічному рівні і вступні лекції за обраним напрямом Підготовка до вступу в Канаду - Pathway, Foundation
Вся основна інформація у нашому Telegram чат-боті SIMPLEX.UA:
Відкрити telegram
X