Відгук - Навчання в канадській школі Columbia International

Дмитро Череповський
Дмитро Череповський
Програма: Columbia International College

В школу CIC я приїхав після 11-го класу української школи. Незважаючи на те, що коледж дуже великий і учнів тут дуже багато, тут панує організованість і порядок.

З першого дня мого перебування нам неодноразово говорили про дотримання різних правил і покарання за недотримання їх. Чесно сказати, мені це дуже подобається, тому що ця дисципліна дозволяє уникнути проблем.

Навчання

Цей коледж дуже багатонаціональний, але я жодного разу не бачив, щоб виникали міжнаціональні непорозуміння. У класах не буває " відмінників " і " двієчників ", так як ніхто, навіть твій сусід по парті, не знає на які позначки ти пишеш тести. Тому все відчувають себе рівними.

На кожному предметі я вчуся з різними учнями і з початку року я вже встиг перезнайомитися і подружитися з величезною кількістю людей. Коли виникають якісь організаційні питання я можу звернутися до російськомовної міс Джулії або іншим фахівцям в школі або гуртожитку.

Проживання і харчування

Годують тут багато, але звичайно не вистачає наших національних страв і як правило їжа тут дуже гостра, так як китайці, яких тут навчається багато, це люблять. Живу я в резиденції, кімната зручна з сучасним ремонтом.

У коледжі дуже багато клубів за інтересами, але на жаль, у мене не вистачає на це часу. Я шкодую що не приїхав сюди хоча б на пів року раніше, так як зараз мені доводиться дуже багато і важко працювати щоб отримати хороші оцінки і вступити до університету. А на мій український атестат тут ніхто не дивиться.

В цілому про Канаду у мене дуже гарне враження. Тут дуже доброзичливі і привітні люди, і чудова природа!

Запишіться на консультацію
Вся основна інформація у нашому Telegram чат-боті SIMPLEX.UA:
Відкрити telegram
X