Відгук - інтенсивні курси англійської в США FLS

Моя поїздка на мовні курси в Лос-Анджелес тривала 2 місяці, з грудня по січень. І поки мої одногрупники в Україні ліпили сніговиків, в Каліфорнії було тепло і сонячно (приблизно + 20 ° С вдень)!

Ми гуляли по Лос-Анджелесу, їздили в Голлівуд, практикували англійську.

Поселили мене в приємну американську сім'ю. Я вибрала кімнату на двох студентів, так вийшло трохи дешевше (заощадила $ 600, які за 2 місяці з радістю витратила на різні додаткові екскурсії, поїздки та перекушування).

Російськомовних студентів все одно вмістити не селять, так що на практику англійської це теж ніяк не вплинуло - навпаки, ми з моєю сусідкою постійно спілкувалися і гуляли разом!

В цілому, з сім'єю мені пощастило, ніяких проблем з харчуванням або проживанням не було.

Заняття в мовній школі були інтенсивними - по 6 годин на день - і це теж був усвідомлений вибір. Коли я зверталася в SIMPLEX за підбором мовної школи і курсу, то відразу сказала, що хочу не просто відпочивати, а максимально ефективно вивчати англійську.

У підсумку зупинилися на інтенсивному курсі. 18 годин в тиждень " core classes " - основний курс, і 12 годин " elective class " - додаткові заняття, наприклад, у мене були сленговий англійська, ораторське мистецтво і ще інші тематичні заняття.

Викладачі дуже хороші, пояснювали зрозуміло і з гумором. Listening і Speaking у мене дуже помітно покращилися. І вобще поїздка повністю виправдала мої ожидания!

Було багато всяких екскурсій і варіантів відпочинку, особливо на вихідних. Була в голливуде, на Universal studios! Так що відпочинок вдався, можу тільки подякувати SIMPLEX за підбір школи і допомогу в оформленні курсу.

Запишіться на консультацію
Вся основна інформація у нашому Telegram чат-боті SIMPLEX.UA:
Відкрити telegram
X