Відгук - Aupair в Німеччині

Єва Загурская
Єва Загурская

Добридень! Хотіла б поділитися своїми враженнями. Завдяки агенству "Симплекс" я опинилася в Німеччині за програмою AU-pair.

Коли збирала всі документи, дуже боялася, що не встигну отримати візу до 25 років, але співробітники агенції все оперативно допомогли зібрати і подати в строк документи. Правда вже будучи тут, в липні вийшов закон, що в Німеччину тепер можна їздити по програмі AU-pair теж до 26 років:)

Мені дуже пощастило з родиною, сім'я абсолютно нормальна, привітна і доброзичлива. Діти вже дорослі - 12 і 11 років, тому з ними клопоту теж не багато, у них вже в такому віці свої інтереси.

Городок, в якому ми живемо, маленький, але тихий і красивий. Правда мінуси в тому, що знайти знайомства і погуляти десь тут складно. Не так багато місць, куди можна піти. Але зате залишається багато часу для вивчення мови :) Одним словом, я задоволена, На мій погляд, програма AU-pair дає багато можливостей: побачити, як живуть інші люди в іншій країні, вивчити мову, побувати в нових місцях, пожити в незвичайних умовах (тому що жити в родині і вливатися в її ритм життя і уклад - це теж великий досвід) і багато іншого. 

Величезне дякую колективу "Сімплекс" за надані можливості! З повагою і побажаннями подальшого процвітання, Єва!