The University of Groningen

Ціна:
от 8,900 EUR в год
Країна: Нідерланди
Дата: 01 вересня 2021
Вік: 17+
Місто: Гронинген
Програму оцінили 11 людей
Університет Гронінгена (The University of Groningen) ✅ найстаріший навчальний заклад, що надає освіту в Нідерландах. Чиніть разом з Simplex! The University of Groningen - надходження, вартість | SIMPLEX.UA
Открыть карту
Відкрити мапу
Поступить в университет!

The University of Groningen ( Університет Гронінгена) - найстаріший навчальний заклад Нідерландів, в 2014 році відсвяткує своє 400-річчя. Престиж, якість та інновації - це три кити, на яких тримається ідеологія вузу.

Він гідно займає високе місце в п'ятдесятку найкращих університетів Європи, а по областям екологія, наука про матеріали, хімія і астрономія ВНЗ в трійці лідируючих європейських ВНЗ.

Університет славиться своєю міжнародною репутацією провідного науково-дослідного закладу. Сьогодні тут навчається понад 27 тисяч студентів на 60 бакалаврських і 115 магістерських програмах. Отримати докторську ступінь тут також можливо, є 9 напрямків аспірантури.

Наукові дослідження тут поєднуються з міждисциплінарним підходом, створивши а тим самим хорошу основу для навчальних програм, які викладаються з палким ентузіазмом фахівцями в області наук. Пріоритетні напрямки - здорове старіння, стійка енергетика і суспільство.

Це один з найкращих варіантів, якщо ви вирішили отримати вищу освіту в Нідерландах. Важливо зауважити, що всі ступені, отримані в вузі визнаються за кордоном.

В університеті Гронінгена провів студентські роки перший голландський астронавт, а також президент Європейського центрального банку.

за результатами онлайн-опитування " Студентський Барометр & quot ;, університет Гронінгена вийшов на перше місце за привабливістю для іноземних студентів.

Вартість навчання

  • бакалаврат: від 8,900 до 12,500 євро за рік
  • медицина: 32,000 євро в рік
  • магістратура: від 12,500 до 15,500 євро за рік

Дедлайн для подачі документів: вступити в вуз можна до 1 травня

Дізнайтесь більше!

Цікавить програма
Залиште номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом!