Міжнародна мовна академія Канади для викладачів (TESOL)

Ціна:
від 990 USD на місяць
Країна: Канада
Вік: 17+
Місто: Торонто
Дати: весь рік
Програму оцінили 3 людини
Чотиритижнева програма на отримання диплома TESOL для сьогоднішніх і майбутніх викладачів англійської язика Міжнародна мовна академія в Канаді для викладачів (TESOL)
Открыть карту
Відкрити мапу
Забронювати!

Чотиритижневий програма на отримання диплома TESOL розрахована на студентів (як на тих, для кого англійська є рідною мовою, так і для тих, у кого англійська - друга мова), які хочуть стати викладачами англійської мови в Канаді і за її межами.

Програма на отримання сертифіката TESOL розрахована на іноземних студентів, які хочуть повернутися в свою країну і викладати англійську. Або ж вони просто хочуть отримати підтвердження своїх знань англійської мови для того, щоб додати його в своє резюме.

чотиритижневий програма TESOL надасть вам навички та досвід, який вам буде потрібно, щоб відчувати себе затишно навпаки будь-яких учнів: від студентів з початковим рівнем до просунутого знання мови, від студентів, які потребують повчанні і до тих, хто сам прагне досягти міжнародних стандартів .

Програма TESOL також ідеально підходить тим, у кого вже є досвід викладання і хто хоче прикрасити своє резюме ще однією істотною перевагою.

Курси для викладачів TESOL

проходять в Торонто та Ванкувері:

1. Курс на отримання диплома TESOL
Программа включає 100 годин навчання плюс 20 годин викладацької практики. Цей курс офіційно затверджений як професійна програма. Іноземні студенти повинні надати результати стандартизованого тесту (iBT TOEFL of 101; IELTS of 7.0) для того, щоб бути зарахованими на курс.

 • Під час 100 годин навчання, протягом одного місяця, ви будете:
  • Перетворювати вже напрацьовані навички комунікації в навчальний матеріал, який буде легко засвоюватися учнями всіх рівнів знання мови
  • Пояснювати учням складності граматики і лексики, пунктуації та письма, аудіювання та мовлення. Ви навчитеся робити процес навчання цікавим, динамічним і приємним - як для учня, так і для себе
  • «Оживляти» навчальні матеріали, вчитися як розвивати і встановлювати зв'язок зі студентами, що працює в цих випадках, а що ні;
  • Фокусуватися на конкретних проблемних аспектах мови
  • Генерувати ефективні практичні навички викладання
  • Кидати виклик учням для того, щоб активувати набуті навички, випробувати їх на практиці
 • Викладацька практика:
  • Сесії, що проводяться в «міні-класах» дають майбутнім викладачам шанс випробувати недавно напрацьовані навички в реальних умовах. Практичний досвід, який вони отримують на практичних сесіях забезпечить їм впевненість під час реальних занять в майбутньому. Ви зможете створити чудові, комфортні умови для освітнього процесу: не тільки для своїх студентів, а й для себе.

2. Курс підготовки до здачі Кембріджського екзамену для викладачів або підготовки до проходження курсу TESOL (Cambridge Teaching Knowledge Test (TKT)

Курс розроблений для міжнародних студентів, які зацікавлені у викладанні англійської мови, але їм необхідно поліпшити їх рівень знання англійської мови для того, щоб бути зарахованими на програму TESOL. Тривалість курсу 8-12 тижнів.

Розклад, дати, вартість

Приклад розкладу:
Понедельнік - п'ятниця, з 14:30 до 19:30

Вартість (приблизна, ILAC залишає за собою право змінювати ціну програми):
4 тижні - 900 канадських доларів.

Дати: весь рік

Вся основна інформація у нашому Telegram чат-боті SIMPLEX.UA:
Відкрити telegram
X