Вища освіта в Латвії

Університети Латвії визнано у всіх країнах Європейського союзу, а також у більшості країн світу. Вища освіта в Латвії - це здобуття повноцінного диплома європейського зразка.

Крім того, випускник латвійських ВНЗ має можливість продовжувати навчання та будувати свою кар'єру в інших країнах Європи за своїм бажанням завдяки спільній системі освіти.

Українці можуть вступати практично до всіх державних та приватних університетів Латвії на рівні з місцевими студентами.

Список латвійських ВНЗ, в яких у нас вже був досвід вступу, дивіться нижче 🤓 Ми супроводжуємо під час вступу до Латвії під індивідуальний запит - уточнюйте у наших менеджерів.
Поставити запитання

Освіта в інших країнах:

Якою мовою можна навчатися в латвійському ВНЗ?

Державні університети навчають своїх студентів латиською мовою, але для іноземних студентів є програми навчання англійською мовою.

Під час подання документів студент надає документ, який підтверджує його знання англійської мови, це може бути сертифікат про складання міжнародного мовного іспиту з англійської мови IELTS (від 6.0) або TOEFL iBT (від 80 балів).

При вступі на навчання латиською мовою, іноземному студенту необхідно обов'язково складати вступний мовний іспит (зазвичай цей іспит студенти складають у травні, перед складанням профільних вступних іспитів).

З SIMPLEX.UA - ВСЕ СКЛАДЕТЬСЯ!

✅ Отримайте повний комплекс послуг з підготовки та вступу за кордон! Що саме включено та скільки це коштує, дивіться тут → Вартість послуг

Скільки коштує освіта в Латвії?

У середньому, вартість навчання в латвійських університетах англійською мовою становить від 2,500 до 5,000 євро на рік.

Також закладайте додаткові витрати на проживання, харчування та особисті витрати студента - ще близько 5,000 - 8,000 євро на рік залежно від ваших уподобань.

Документи та терміни вступу до латвійських ВНЗ

У кожному університеті є свої вимоги до документів для вступу. Основними документами є:

  • атестат або диплом про отримання попередньої освіти + переклад на англійську
  • мовний сертифікат
  • оплата навчальної програми

При подачі документів дуже важливо враховувати терміни вступу. У Латвійських ВНЗ найчастіше термін подання документів закінчуються у травні.

Ми рекомендуємо розпочати процес підготовки та вступу за 10-12 місяців до планованої дати початку навчання в Латвії.

Документи про здобуття попередньої освіти необхідно завіряти перед подачею до університету, процедура завірення займає 10-30 днів, і такі моменти теж варто мати на увазі.

Після отримання підтвердження про зарахування до університету студент подає документи на отримання студентської візи. Цей тип візи може розглядатися посольством до 40 робочих днів (до двох місяців).

Поставити запитання

Оцініть напрямок:

Програму оцінили 6 людей
Університети Латвії для українців ✅ європейська освіта англійською мовою, диплом визнаний у всьому світі. Освіта в Латвії доступна для українських студентів - вступайте разом із Simplex Вища освіта у Латвії для українців, університети Латвії | SIMPLEX.UA
Вся основна інформація у нашому Telegram чат-боті SIMPLEX.UA:
Відкрити telegram
X