Робота в Америці для Work Travel - як знайти самостійно

Якщо ти хочеш поїхати в США за програмою Work & Travel, врахуй, що існують обмеження щодо вибору роботи: не можна працювати з дітьми (на відміну від програми Au Pair), в медицині, на морських судах, на заводах і так далі. Будь-яка робота в сфері обслуговування в США - для тебе!

📣 На даний момент ми НЕ займаємося Work And Travel і НЕ проводимо консультації

Агентство з освіти за кордоном SIMPLEX.UA - не проводить набір на програму, в зв'язку з дуже низькою ймовірністю видачі віз J-1 посольством США, а також карантинними заходами по всьому світу.

Інформація на сторінці представлена для ознайомлення. Підписуйтесь на наші сторінки в соціальних мережах - Якщо програму відновлять, ми обов'язково оголосимо про це!

> Мовні курси за кордоном

> Надходження в закордонні вузи


Особливості роботи в США

Ти, напевно, здивуєшся, коли дізнаєшся про особливості роботи в Америці. Американці можуть розмовляти з тобою на теми про своє особисте життя, які ти зазвичай обговорюєш тільки з найближчими друзями, і просять називати їх тільки по імені. Зближення на роботі досить звичайне явище.

Незважаючи на це дружелюбність, твоя paбoтa повинна бути виконана на належному рівні і вести себе ти повинен відповідно


Як знайти роботу в США

 

  1. Варіант перший. Ти вибираєш вакансію зі списку агентства Simplex. Після того, як вакансія обрана, ми допомагаємо тобі скласти резюме, написати супровідний лист і будемо вести переговори з цим роботодавцем з приводу твоєї роботи. Якщо твоє резюме сподобається роботодавцеві, він заповнить JobOffer і вишле його нам. Все, що потрібно від тебе, - це тільки підписати вже готовий JobOffer.
  2. Варіант другий. У тебе багато знайомих, які брали участь в програмі Work and Travel або ти сам їдеш не перший раз і у тебе вже є налагоджені зв'язки з роботодавцями. Адже немає нічого кращого особистого контакту. Якщо ти або твої друзі зарекомендували себе як відповідальні і працелюбні працівники, то роботодавець, швидше за все, буде наймати вас і на наступне літо. Якщо ти напишеш роботодавцю лист з проханням найняти тебе на роботу і згадаєш ім'я свого друга, а також похвалиш компанію, за те, що вона дає таку прекрасну можливість, твої шанси зростають у декілька разів!
  3. Варіант третій. У тебе немає близьких друзів, які можуть тобі допомогти знайти роботу, тоді ти можеш спробувати зробити це самостійно. Шукати роботу можна в інтернеті, на сайтах пошуку роботи і відсилати свої резюме на різні вакансії. Врахуй, що тобі доведеться відіслати сотні резюме, для того щоб отримати відповідь.

Шукай за ключовими словами summer / seasonal job, summer employment, summer work, stuff і т.д.

Майже всі американські компанії мають свої веб-сайти. Тому можна в якості ключового слова вказати назву компанії. На сайті, напевно, буде інформація про наданої сезонній роботі.

Крім того, в пошуковій системі при пошуку роботи в Америці можна вказати і тип компанії, яку ти шукаєш. Це може бути Hotel, Inn, Amusement Park, Grocery Store, Restaurant, Food service, Catering і т.д. Саме там потрібно багато сезонних робітників на літо.

 

Це лише деякі поради з пошуку роботи і спілкування з роботодавцем під час програми Work and Travel. Більше інформації ми розповідаємо нашим клієнтам.

Навіть якщо ти ніколи не стикався з цим, не бійся починати! Щоб набратися досвіду і успішно брати участь в програмі WaT - потрібно пробувати. Звертайся в SIMPLEX і ми допоможемо тобі провести одне з найбільш пам'ятних літніх пригод в житті!

Оцініть напрямок:

Програму оцінили 2 людини
Які є варіанти знайти роботу по Work Travel самостійно? Де шукати? Корисні поради Робота в Америці для Work Travel - як знайти самостійно | SIMPLEX.UA
Вся основна інформація у нашому Telegram чат-боті SIMPLEX.UA:
Відкрити telegram
X