Отримання візи в посольстві - питання, приклади, співбесіда - Work Travel

Отримання візи J-1 в консульстві США - Один з найбільш останніх етапів програми Work and Travel.

Всі учасники програми повинні особисто пройти інтерв'ю з консулом посольства США англійською мовою.

📣 На даний момент ми НЕ займаємося Work And Travel і НЕ проводимо консультації

Агентство з освіти за кордоном SIMPLEX.UA - не проводить набір на програму, в зв'язку з дуже низькою ймовірністю видачі віз J-1 посольством США, а також карантинними заходами по всьому світу.

Інформація на сторінці представлена для ознайомлення. Підписуйтесь на наші сторінки в соціальних мережах - Якщо програму відновлять, ми обов'язково оголосимо про це!

> Мовні курси за кордоном

> Вступ до закордонних ВНЗ

Запис на співбесіду

Для запису на співбесіду, вам необхідно сплатити консульський внесок, який становить $ 160. Сплачується в гривні, в будь-якому відділенні Райфайзен банку Аваль. Для оплати потрібен закордонний паспорт або його копія і спеціальна форма на оплату, яку потрібно завантажити тут: ustraveldocs.com і заповнити, перед походом в банк! (Для коректного відкриття файлу може знадобитися Adobe Reader)

Квитанцію про оплату ПРИНЕСТИ НАМ В ОФИС, щоб ми могли по ній вас записати на співбесіду! У цьому році ви можете їхати як в групі, так і самостійно! Детальний опис як дістатися до посольства, дивіться нижче.

Після проходження співбесіди, закордонний паспорт та скріплені документи зазвичай залишаються у консула. Результати співбесіди ви дізнаєтеся відразу. А паспорт (якщо консул не віддав вам його під час співбесіди) з візою доставлять через кілька днів. Після того, як ви заберете паспорт, ОБОВ'ЯЗКОВО приніс його ДО НАС У ОФІС. НАМ ПОТРІБНА КОПІЯ ВАШОЇ ВІЗИ !!!

Оцініть напрямок:

Програму оцінили 4 людини
Як записатися на співбесіду, які документи потрібні, як проходить співбесіду в посольстві - все про візу в США по Work Travel! Отримання візи в посольстві - питання, приклади, співбесіда - Work Travel | SIMPLEX.UA
Вся основна інформація у нашому Telegram чат-боті SIMPLEX.UA:
Відкрити telegram
X