Як повернути податки за програмою Work and Travel

Для студентів, які працювали в США, ми пропонуємо можливість повернути податки, сплачені із заробітної плати в США. Кожен учасник може повернути до 80% від загальної суми сплачених податків.

Ми співпрацюємо з однією з найбільших компаній по поверненню податків - RT TАХ. Ця компанія добре зарекомендувала себе, має величезний досвід роботи в даній сфері і надає послуги по поверненню податків для студентів і випускників по всьому світу.

📣 На даний момент ми НЕ займаємося Work And Travel і НЕ проводимо консультації

Агентство з освіти за кордоном SIMPLEX.UA - не проводить набір на програму, в зв'язку з дуже низькою ймовірністю видачі віз J-1 посольством США, а також карантинними заходами по всьому світу.

Інформація на сторінці представлена для ознайомлення. Підписуйтесь на наші сторінки в соціальних мережах - Якщо програму відновлять, ми обов'язково оголосимо про це!

> Мовні курси за кордоном

> Надходження в закордонні вузи

Необхідні документи:

  • Реєстраційна форма
  • Копія американської візи
  • Копія форми DS 2019
  • Копія форми W-2 або останнього PAYCHECK від всіх роботодавців
  • Копія Social Security Card

Реєстраційну форму ви зможете отримати і заповнити прямо у нас в офісі! Візьміть разом з собою закордонний паспорт (в якому стоїть американська віза), DS-2019, Social Security Number і останній paycheck і процес реєстрації завершено. Все дуже просто!

Далі, вам на пошту прийде лист з оповіщенням про реєстрацію, в якому буде міститися пароль і логін. Використовуючи ці дані, ви зможете активувати свій профіль на сайті RT TAX і постійно відстежувати процес повернення податків.

Способи повернення податків:

  • традиційний - повернення податків займе близько 90-120 днів з моменту отримання документів
  • швидкий - повернення податків займе близько 35-45 днів (послуга коштує додатково $ 33)
  • терміновий - повернення податків займе близько 5-7 днів (послуга коштує додатково $ 99)

Через три - п'ять місяців (при виборі традиційного варіанту) від початку процесу повернення податків (він починається в січні), на ваш особистий доларовий рахунок прийде приємна сума у ​​вигляді декількох сотень доларів - залежно від того, скільки ви працювали в США.

Додаткова послуга - пошук відсутніх документів: $ 15 за кожен документ

Способи виплати грошей:

  • Гроші переводяться безпосередньо на ВАШ рахунок в банку. Для цього вам необхідно прийти в банк і відкрити поточний рахунок. У деяких учасників немає свого доларового рахунку. Його доведеться відкрити для перерахування податків.

Оцініть напрямок:

Програму оцінили 4 людини
Повернення податків після участі у програмі Work Travel - це ваша економія, адже перебуваючи у штатах, з вас будуть вираховувати стандартні податки, проте як не громадянин США, ви маєте право їх повернути! Як повернути податки за програмою Work and Travel | SIMPLEX.UA
Вся основна інформація у нашому Telegram чат-боті SIMPLEX.UA:
Відкрити telegram
X