Етапи оформлення на Work Travel

Точно вирішив їхати, але не знаєш що потрібно? Тоді починай збирати документи для реєстрації в програмі WORK & TRAVEL!

Умови програми WORK & TRAVEL дозволяють почати процедуру оформлення вже у вересні-жовтні попереднього року, адже до початку програми тобі потрібно встигнути залагодити всі питання, пов'язані з навчанням, сесією, знайти місце проведення програми (місто, job offer, проживання), підтягти англійську, підготуватися і пройти посольство, зв'язатися і познайомитися з роботодавцем, забронювати авіаквитки і т.д.

І чим швидше ти зможеш пройти всі ці етапи, тим вище шанси успішно стати учасником і відмінно провести літо! Не забувай - найголовніше це твій настрій і бажання брати участь.

📣 На даний момент ми НЕ займаємося Work And Travel і НЕ проводимо консультації

Агентство з освіти за кордоном SIMPLEX.UA - не проводить набір на програму, в зв'язку з дуже низькою ймовірністю видачі віз J-1 посольством США, а також карантинними заходами по всьому світу.

Інформація на сторінці представлена для ознайомлення. Підписуйтесь на наші сторінки в соціальних мережах - Якщо програму відновлять, ми обов'язково оголосимо про це!

> Мовні курси за кордоном

> Надходження в закордонні вузи

Необхідні документи

 • Український паспорт
 • Ідентифікаційний код
 • закордонний паспорт
 • Студентський квиток (повинен бути дійсним на момент від'їзду)
 • Довідка з ВУЗу про те що ти студент
 • Заліковку (можуть попросити при співбесіді в посольстві)
 • Фото 5х5 (на білому однотонному тлі, не усміхаючись, з відкритими вухами - волосся в хвостик, без косметики - для посольства)
Запишіться на консультацію

Етапи оформлення на Work Travel

Процес реєстрації та участі виглядає наступним чином:

 1. Крок 1. Заповнення форми-заявки учасника програми Work and Travel USA онлайн або прямо в офісі компанії Simplex за адресою: Дніпро, вул. Шевченко, 6.
 2. Крок 2. Співбесіда. Якщо тверде рішення про прийняття участі в програмі і поїздці в США остаточно дозріло, то саме час пройти співбесіду, яке проводиться англійською мовою. Професіонали нашого агентства перевірять знання англійської мови в розмові на загальні теми. Необхідний рівень повинен досягати рівня ясного і послідовного вираження своїх думок.
 3. Крок 3. Збір необхідних документів
 4. Крок 4. Підписання договору c Simplex і оплата першого внеску в розмірі $ 300 (протягом 3 днів після підписання договору). На цьому кроці ви отримуєте офіційний пакет учасника програми Work and Travel USA, який включає в себе в тому числі: сертифікат учасника, аплікаційні форми, подарунки від Simplex і багато іншого.
 5. Крок 5. Пошук роботи в США (Job Offer). Цим зазвичай займається Simplex, тому що у нас завжди є вже готові пропозиції від американських роботодавців, з якими ми співпрацюємо вже багато років. Але можна займатися пошуком і самостійно, хоча в такому випадку ви будете нести повну відповідальність за знайдений Job Offer одноосібно.
 6. Крок 6. Підписання Job Offer і оплата другого внеску. Залежно від участі в наших акціях, можна отримати $ 50 або $ 100 знижки.
 7. Крок 7. Відправлення пакету зібраних документів в США і очікування форми DS-2019 у відповідь. Отримання форми DS-2019.
 8. Крок 8. Орієнтаційний семінар для підготовки до співбесіди в посольстві. Заповнення необхідних аплікаційних форм для оформлення візи J-1 (ми надамо допомогу при заповненні).
 9. Крок 9. Оплата консульського збору перед проходженням співбесіди - $ 160.
 10. Крок 10. Поїздка до Києва і співбесіда в Консульстві. Отримання візи. Оплата вартості пересилання документів (40-60 грн).
 11. Крок 11. Бронювання і Викуп авіаквитків після успішного отримання візи! Simplex допоможе підібрати економний варіант перельоту в обидві сторони використовуючи власні авіакаси.
 12. Крок 12. Орієнтаційний семінар перед відправленням в США. Отримання важливого пакету документів та інформаційних матеріалів. А саме:
  1. міжнародну картку студента ISIC, що дає право на різні знижки і пільги + всі можливості платіжної картки (якщо ти її замовляв);
  2. Student Handbook - брошура англійською мовою з інформацією для учасника програми Work & Travel USA, яка обов'язково знадобитися тобі вже на території США (документи, податки, транспорт, робота, корисні поради та телефони, і т.д.);
  3. медична страховка;
  4. листи «Dear Employer» і «Dear Social Security Officer», в яких роз'яснюється твій статус в США як учасника програми обміну.

Оцініть напрямок:

Програму оцінили 2 людини
Як зареєструватися на Work and Travel, які етапи оформлення перед початком програми Як брати участь - етапи оформлення на Work Travel
Вся основна інформація у нашому Telegram чат-боті SIMPLEX.UA:
Відкрити telegram
X