Пишемо правильне резюме - Work Travel 2023

Пишемо правильне резюме

7 підказок від SIMPLEX. Будь-якому учаснику програми Work & Travel доведеться зіткнутися з написанням резюме. Адже ваша мета - отримати заповітний JobOffer на обрану в SIMPLEX вакансію, а значить зацікавити американського роботодавця і переконати, що йому потрібні саме Ви.

Для того щоб ваше резюме було складено правильно і красиво, ми вирішили зробити невелику шпаргалку з найактуальніших питань, що виникають при його написанні.

📣 На даний момент ми НЕ займаємося Work And Travel і НЕ проводимо консультації

Агентство з освіти за кордоном SIMPLEX.UA - не проводить набір на програму, в зв'язку з дуже низькою ймовірністю видачі віз J-1 посольством США, а також карантинними заходами по всьому світу.

Інформація на сторінці представлена для ознайомлення. Підписуйтесь на наші сторінки в соціальних мережах - Якщо програму відновлять, ми обов'язково оголосимо про це!

> Мовні курси за кордоном

> Надходження в закордонні вузи

Отже, як правильно скласти резюме учасника Work & Travel:

 1. Резюме, як би дивно це для вас не звучало, заповнюється англійською мовою! Адже ви хочете, щоб американський роботодавець зміг його прочитати ??
 2. Фото. Воно повинна бути чітка (розмитий знімок телефонної камери не підходить), на фото повинні бути тільки ви (фотографії з друзями, в клубі і т.д. не підходять) і, переконливе прохання! - без зайвих оголених частин тіла. Також, бажано не вставляти фото з паспорта (ну-у, самі розумієте ...) Найголовніше - посміхайтеся! Адже ваша мета - сподобатися роботодавцю!
 3. Бажані дати роботи в США. Тут вказуємо період, протягом якого ви точно зможете працювати (наприклад, з 1 травня по 30 вересня). У кожного роботодавця свої дати початку і закінчення сезону, і він повинен переконатися, що ви підходите по датах вакансії.
 4. Посада, на яку претендуєте та відповідність минулого досвіду роботи. Перш за все, ви повинні розуміти, що американці в свої 18-24 вже мають великий досвід роботи. Відповідно, за американськими мірками, ви також повинні мати досвід в роботі, на яку претендуєте. Якщо вам пощастило, і у вас подібний досвід є - то сміливо вказуйте його у відповідній табличці. Але, якщо такого немає (а ми-то знаємо, що таких більшість ...), то його доведеться ... придумати! (Авансом, так би мовити) АЛЕ, дуже важливо, заповнюючи таблицю з минулим досвідом вашої роботи, вказувати посади, схожі з тією, на яку ви хочете влаштуватися. Обов'язково пишемо:
  1. назва компанії в якій працювали (робота повинна бути в сфері обслуговування - ресторани, готелі, кафе, магазини)
  2. період роботи
  3. ким працювали і докладно перераховуємо якими були ваші обов'язки (тобто, претендуючи на роботу, наприклад, офіціантом або покоївки, ви повинні знати свої обов'язки і описати їх)
 5. Всяка всячина. Бажано вказати всі ваші сертифікати, грамоти, дипломи, якщо такі є ... (наприклад: майстер спорту, курси гри на гітарі, вивчення мов і т.д.)
 6. Ваші друзі, учасники програми. Обов'язково в резюме вкажіть імена тих, з ким ви хотіли б поїхати, інакше ви можете не потрапити в одне місто!
 7. Технічне. Адже ви хочете, щоб ми могли відкрити файл з резюме в тому вигляді, в якому ви його створили ?? Тоді обов'язково зберігаємо його в форматі Microsoft Word (розширення .doc) або в форматі Acrobat Reader (розширення .pdf) (Хто близько знайомий з Лінукс - той нас зрозуміє)

Якщо навіть після всього вишенапісанного, ви надішлете нам плохоe резюме, ми засмутимося і відішлемо його вам назад !;) Резюме переробляєте тільки ви самі.

Пам'ятайте, чим красивіше і докладніше резюме, тим вище будуть ваші шанси отримати саме ту роботу, яку ви хочете. Саме на підставі резюме роботодавець визначає, підходите ви на обрану посаду, чи ні. У вас все вийде!

Оцініть напрямок:

Програму оцінили 2 людини
Як написати правильне резюме для участі в програмі Work Travel 2023 року, щоб роботодавець вибрав тебе? Пишемо правильне резюме - Work Travel 2023 | SIMPLEX.UA
Вся основна інформація у нашому Telegram чат-боті SIMPLEX.UA:
Відкрити telegram
X