Вакансії 2023 з Work and Travel - робота в США

Вакансії за програмою Work and Travel - це завжди робота тільки в сфері обслуговування. (Це правило самої програми)

Щоб отримати бажану вакансію, потрібно в першу чергу відповідати її вимогам. Основні вимоги зазвичай - хороший рівень знання англійської мови, а також навички і досвід роботи в тій вакансії, яку ти обираєш. Звичайно від цього буде залежати і зарплата, і місце майбутньої роботи.

📣 На даний момент ми НЕ займаємося Work And Travel і НЕ проводимо консультації

Агентство з освіти за кордоном SIMPLEX.UA - не проводить набір на програму, в зв'язку з дуже низькою ймовірністю видачі віз J-1 посольством США, а також карантинними заходами по всьому світу.

Інформація на сторінці представлена для ознайомлення. Підписуйтесь на наші сторінки в соціальних мережах - Якщо програму відновлять, ми обов'язково оголосимо про це!

> Мовні курси за кордоном

> Надходження в закордонні вузи

Програми

8 програм

Вакансія - Server 01 - Work and Travel
1,600 USD
Країна
США
Дата
09 травня 2018 — 01 вересня 2018
Місто
Мэдисон
Зарплатня
$8.5/час
Вакансія - Lifeguard pool 01 - Work and Travel
1,600 USD
Країна
США
Дата
09 травня 2018 — 01 вересня 2018
Місто
Александрия
Зарплатня
$9.15/час
Вакансія - Lifeguard pool 02 - Work and Travel
1,600 USD
Країна
США
Дата
09 травня 2018 — 01 вересня 2018
Місто
Вашингтон
Зарплатня
$9/час
Вакансія - Laundry 01 - Work and Travel
1,600 USD
Країна
США
Дата
09 травня 2018 — 01 вересня 2018
Місто
Вестерли
Зарплатня
$8.75/час
Вакансія - Hostess 01 - Work and Travel
1,600 USD
Країна
США
Дата
09 травня 2018 — 01 вересня 2018
Місто
Балтимор
Зарплатня
$9/hour + tips
Вакансія - Housekeeper 01 - Work and Travel
1,600 USD
Країна
США
Дата
09 травня 2018 — 01 вересня 2018
Місто
Кеннебанк
Зарплатня
$7.50/hour
Вакансія - Waitress 01 - Work and Travel
1,600 USD
Країна
США
Дата
09 травня 2018 — 01 вересня 2018
Місто
Маналапан
Зарплатня
$8.25/час

Види та приклади робіт в США по Work and Travel

Як виплачується зарплата в США

Для українського студента, вперше приїхав в США по Work and Travel, система оплати буде незвичною. Американці не платять зарплату помісячно, вони звикли платити за реальні години роботи. Саме тому у вакансіях завжди вказується саме зарплата в годину.

Мінімальна офіційно встановлена урядом зарплата в США - $ 7.25 на годину (для робіт без чайових)

Мінімальна заробітна плата в США встановлюється в кожному штаті окремо, але не може бути нижче встановленої урядом. Українські студенти, які приїжджають влітку працювати за програмою Work and Travel, мають точно такі ж права, як і американські працівники. Тому цей мінімум поширюється і на них.

Коли мова йде про вакансії з чайовими, тут мінімальна зарплата може бути від $ 2.13 на годину. Але не варто лякатися, адже в Америці прийнято залишати щедрі чайові за хороше обслуговування. Тому при такій низькій ставці, досвідчений офіціант може отримати чайовими до $ 150 - $ 250 за вечір, а це набагато більше, якби він працював за мінімальною ставкою без чайових.

Дуже часто в США практикують погодинний облік роботи кожного співробітника. Зазвичай кожному працівникові видається спеціальна картка або пропуск, за допомогою якого потрібно відзначатися при приході на роботу і під час догляду. Так що будь-яке запізнення буде зафіксовано і відніме із зарплати.

Зарплата видається зазвичай так званими "пейчекамі" (paycheck - чек, який можна перевести в готівку) - 1 раз на тиждень або 1 раз на 2 тижні.

Робота понаднормово - overtime

Зазвичай за програмою Work and Travel роботодавець зобов'язаний надати 30-40 робочих годин на тиждень. Деякі роботодавці готові надати і більше. Вся робота понад 40 годин на тиждень - називається овертайм (overtime) і повинна оплачуватися за ставкою 1,5.

Іноді студенти розповідають про випадки, коли роботодавці вказують в офферу, що овертайм не надається, але пропонують студентам працювати понаднормово вже на місці, за стандартною ставкою. Таким чином, вони намагаються ухилятися від необхідності платити 1,5 ставки за годинник овертайму.

Щоб такого не сталося, агентство SIMPLEX рекоментдует уважно читати job-offer перед підписанням, а також списуватися (або телефонувати) з роботодавцем заздалегідь і обов'язково уточнювати цей момент. Заздалегідь попередь роботодавця, що якщо в офферу не вказано овертайм, ти не будеш працювати у нього понаднормово, і плануєш шукати собі підробіток в іншому місці.

Якщо в твоєму job-offer роботодавець не вказав наявність овертайму, але вимагає від тебе виходити надурочно (та ще й за стандартною ставкою) - ти маєш повне право відмовитися і поскаржитися спонсору.

Існує 2 варіанти нарахування овертайму

Найпоширеніший варіант - потижневий. Це означає, що стандартну ставку ти отримуєш за 40 годин роботи в тиждень. За всі інші години роботи в цю ж тиждень ти заробляєш в 1,5 рази більше.

Другий варіант (зустрічається рідше) - подобовий. Тут стандартна ставка нараховується за 8 робочих годин на день. Всі інші робочі години в цей же день вважаються за ставкою 1,5.

Оцініть напрямок:

Програму оцінили 5 людей
Робота для студентів в США по Work and Travel - найпопулярніші вакансії на літо, зарплата від 8 доларів на годину, перевірені роботодавці, агентство SIMPLEX акредитовано посольством США Вакансії по Work and Travel 2023 - робота в США | SIMPLEX.UA
Вся основна інформація у нашому Telegram чат-боті SIMPLEX.UA:
Відкрити telegram
X