Рівень англійської мови для учасників Work Travel

Програма передбачає проживання, подорожі і роботу в США, і у кожного потенційного учасника повинна виникати думка про хороше знання мови. Державна мова США - англійська, так що нерозумно було б думати, що знаючи дві затерті фрази "My name is .. і I'm 19 ..", ви зможете вільно почувати себе на роботі, скажімо в середньостатистичному ресторані Америки.

Запитайте будь-якого другорічника про те, як він з'їздив в США в перший раз, і він обов'язково згадає про те, що перший місяць йому було важкувато розуміти і спілкуватися з американцями, адже "вони говорять так швидко і нерозбірливо", власне - як і ми на своєю рідною мовою :)

📣 На даний момент ми НЕ займаємося Work And Travel і НЕ проводимо консультації

Агентство з освіти за кордоном SIMPLEX.UA - не проводить набір на програму, в зв'язку з дуже низькою ймовірністю видачі віз J-1 посольством США, а також карантинними заходами по всьому світу.

Інформація на сторінці представлена для ознайомлення. Підписуйтесь на наші сторінки в соціальних мережах - Якщо програму відновлять, ми обов'язково оголосимо про це!

> Мовні курси за кордоном

> Надходження в закордонні вузи

Працювати в Америці можна в сфері обслуговування, а значить - в американських установах і для американців. Ось і спробуйте уявити себе на місці пересічного американця, який зайшов в який-небудь пересічний американський ресторан. Це все одно, якби вас тут, в українському кафе, обслуговував офіціант-китаєць, який по українськи розуміє 3 слова, 2 з яких не зовсім пристойні ... :)

Курси мовної підготовки в SIMPLEX

Збираєшся брати участь в програмі Work and Travel, але сумніваєшся в своїх знаннях англійської мови? Наш курс інтенсивної англійської допоможе тобі підтягнути знання до необхідного рівня!

Чому потрібно йти на курси саме до нас?

Курс інтенсивної англійської мови SIMPLEX розроблений спеціально для учасників програми Work and Travel. Крім вивчення мови, наш курс націлений на підготовку учасників до проходження співбесіди в посольстві і до знайомства хлопців з особливостями американського життя і культури.

Що буде на курсах?

Головним завданням курсів ми вважаємо навчити хлопців розмовляти, тому основна частина заняття буде складатися з обговорень та дискусій на певну тему. Особлива увага приділяється вивченню нової лексики.

Який матеріал ми будемо проходити?

Курс включає в себе підбір матеріалу, який безпосередньо стане у пригоді кожному учаснику програми, починаючи від вивчення схеми аеропорту і закінчуючи подробицями відкриття банківського рахунку та переведення грошей на батьківщину.

Деякі з тем для опрацювання на курсах:

Зовнішність, знайомство, банк, пляж, одяг, магазин, аеропорт, продукти, готель, кухня, ресторан, частини тіла, засоби транспорту, шопінг, подорожі, погода, машини, гроші, засоби зв'язку, лікарня, доктор, пральня.

  • Кількість осіб в групі: 8.
  • Групи формуються в залежності від рівня знань.
  • 2 заняття в тиждень по 60 хвилин.
  • Вартість: 400 грн. в місяць

Увага! Кількість місць обмежена.

Поїздка в США по Work and Travel - це серйозний і відповідальний крок, який не можна зробити "на раз плюнути", потрібно готуватися і адекватно оцінювати свої шанси, працювати над собою і думати, перед тим як щось робити.

Оцініть напрямок:

Програму оцінили 3 людини
Рівень англійської мови для учасників Work Travel Рівень англійської мови для учасників Work Travel | SIMPLEX.UA
Вся основна інформація у нашому Telegram чат-боті SIMPLEX.UA:
Відкрити telegram
X