Університет School of Form

Ціна:
від 6,500 EUR на рік
Країна: Польща
Дата: 02 жовтня 2023
Вік: 16+
Місто: Познань
Програму оцінили 6 людей
School of Form – університет дизайну в Польщі, який уже встиг стати одним із найперспективніших у країні. Отримай дизайнерську освіту в Польщі разом із агентством Simplex School of Form - вступ, вартість, навчання | SIMPLEX.UA
Открыть карту
Відкрити мапу
Вступити до університету!
Відгуки наших студентів
Як готувалися, вступали і що чекає в Польщі українського студента?

School of Form — зовсім юний навчальний заклад Познані, який з 2011 року вже встиг зарекомендувати себе як один із найперспективніших ВНЗ країни, де можна здобути дизайнерську освіту в Польщі.

Це філія Громадської Школи Психології (SWPS) та після закінчення навчання студенти отримують диплом цього університету. Головна особливість цієї школи — унікальний підхід, що поєднує дизайнерські та гуманітарні науки.

Спеціальності (доступний лише ступінь бакалавра):

  • Дизайн проектів (Communication design)
  • Продуктовий дизайн (Product design)

У School of Form можна навчатися на ступінь бакалавра протягом 7 семестрів (4 роки) англійською мовою

School of Form - Про школу

Засновниця школи Лі Еделькорт — одна з найяскравіших персон у сфері дизайну.

Запропонувавши гнучкий графік майбутнім вчителям, School of Form обзавелася висококласним викладацьким складом на кшталт глави напряму моди Войтека Джеджіца, який викладає також в Академії Герріта Рітфельда в Голландії та в Сейнт-Мартінс у Лондоні або Кріса Лукомські, який організовує виставки по всьому світу, живе в Берліні та Познані та постійно подорожує.

Викладачі всіляко допомагають учням, формуючи атмосферу творчості та дружби. Викладачів тут можна і навіть потрібно називати на «ти». Таким чином у колективі формується високий рівень довіри, що сприяє креативним ідеям учнів.

Перспективи працевлаштування

Студенти School of Form захоплені своєю справою та прагнуть замінити ярлик з «Made in Poland» на «Designed in Poland». Вже зараз підписано договори з безліччю компаній, де студенти стажуються, а найуспішніші надалі зможуть отримати робочі місця.

Навчання тут спрямоване насамперед на практичні заняття. Наприклад, у перший рік студенти проходять всі 4 спеціальності та визначаються, що їм ближче. Відчувши на практиці кожен напрямок, у майбутньому студенти створюють свої проекти з гарною базою, адже їм буде набагато простіше не лише сконструювати незвичайну сукню, а й попрацювати з глиною, створити новий шрифт, зробити відео чи дерев'яну конструкцію.

Як вступити?

Щоб вступити до School of Form, крім стандартного набору документів, вам слід пройти скайп-інтерв'ю та надати презентацію своїх робіт.

Вартість навчання

Навчання англійською — 6500 євро на рік

Важливі дати:

Прийом документів ВНЗ розпочинає у лютому. Набір документів продовжується до заповнення всіх місць. Інтерв'ю проводять щомісяця.

Запишіться на консультацію
Вся основна інформація у нашому Telegram чат-боті SIMPLEX.UA:
Відкрити telegram
X