Lancaster University (Університет Ланкастер)

Ціна:
от 15,000 GBP в год
Країна: Британія
Дата: 01 вересня 2021
Місто: Ланкастер
Вік: 17+
Програму оцінили 2 людини
Вступ до університету Ланкастер ✅ (Lancaster University). Чиніть разом з SIMPLEX - офіційний партнер, допомога в оформленні документів і візи! Lancaster University - надходження, вартість, відгуки | SIMPLEX
Открыть карту
Відкрити мапу
Поступить в университет!

Університет Ланкастера (Lancaster University) - один з топ вузів Британії та світу. Входить в 10-ку кращих вузів Великобританії (9 місце за версією The Complete University Guide) і в 200 кращих університетів світу.

Також школа менеджменту при вузі (Lancaster University Management School) визнана однією з топ бізнес-шкіл країни. Найбільш сильними в вузі вважаються спеціальності Business and Management і Arts&Humanities.

Напрями навчання та спеціальності

  • International Foundation Year - підготовчий рік перед вступом до вузу для іноземних студентів
  • Бакалаврат
  • Магістратура

Вартість навчання в Lancaster University

  • International Foundation Year (підготовчий рік перед вступом до вузу для іноземних студентів) - від 15,230 до 17,300 & pound; за курс
  • Бакалаврат - від 17,000 до 20,500 & pound; в рік
  • Pre-Masters (підготовка перед магістратом) - від 15,000 до 18,000 & pound; в рік
  • Магістратура - від 17,500 до 24,300 & pound; в рік

Розташування, кампус та проживання

Університет Lancaster располоагется на великій території, майже в 2,3 км. кв., приблизно в 5 кілометрах від центру міста Ланкастер.

На території є все, що може знадобитися студентам під час проживання і навчання у вузі: кафе, ресторани, бари, відділення банків, пошта , супермаркети, лікарня, художня галерея і театр.

Студенти проживають в одному з 8 сучасних студентських кампусів на території університету. Вартість проживання в студентських апартаментах від 85 до 140 & pound; в тиждень (від 3,230 до 5,320 & pound; в рік ), в залежності від обраних апартаментів. І зазвичай включає всі комунальні витрати і цілодобову охорону, але не включає харчування.

Можливості під час навчання

При університеті працює Student Learning Development Centre - навчальний центр, який допомагає студентам отримати максимум від навчання - писати есе, складати резюме, звіти, наукові дослідження і готуватися до іспитів.

Дізнайтесь більше!

Цікавить програма
Залиште номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом!