Табір в Швейцарії (7-11 років)

Ціна:
6,100 CHF за 3 недели
Країна: Швейцарія
Дата: 03 липня 2021 — 27 серпня 2021
Вік: 7-11
Місто: Лезен
Програму оцінили 1 людина
Літній табір в Швейцарії для хлопців 7-11 років - веселий відпочинок, безліч заходів, якісні мовні курси Літній табір в Швейцарії для детей
Открыть карту
Відкрити мапу
Забронировать!

3-х тижнева програма «Високогірні пригоди» розроблена спеціально для хлопців у віці 7-11 років. Програма передбачає активне залучення дітей до заходів, веселе навчання і відкриття чогось нового для кожної дитини.

Для дітей передбачені всі зручності, включаючи:

 • інтерактивні класи з доступом в інтернет,
 • повноцінний оздоровчий центр з професіоналами,
 • центр образотворчого мистецтва,
 • багатофункціональний спортивний зал,
 • театр та багато іншого.

селищу Лейсін характерний річний клімат. в цьому місці є безліч можливостей для розваг. Селище розміщений в серці Європи, тому з Лейсіна легко дістатися до популярних туристичних місць в Італії, Франції, Німеччини, Англ ії і, звичайно ж, в Швейцарії.

Мовна школа пропонує дві сесії, які складаються з трьох послідовних тижнів, з можливістю замовити тиждень відпочинку і культури в перерві між двома навчальними сесіями. В учасників є можливість навчатися від трьох до семи тижнів. Заселення відбувається щосуботи, а виселення — щоп'ятниці.

Літній табір для дітей

Під час цієї програми хлопчики і дівчатка, а також викладачі та співробітники школи живуть на окремих територіях в їх особистих зручних апартаментах. У кожній кімнаті є особиста ванна, а також всі необхідні умови для проживання двох учасників. По можливості, в одну кімнату селять хлопців з різних країн для створення мультикультурної обстановки. Уважний штат співробітників 24 години на добу стежить за тим, щоб хлопцям було комфортно, приємно і безпечно.

Діти в школі групуються в «сім'ї», за віковим критерієм. Хлопчиків і дівчаток «всиновлюють» «батьки на факультеті». Сім'ї зустрічаються для ігор або спільних «перекусів». Деякі з розваг розраховані саме на маленькі групи, на «сім'ї». Якщо це можливо, «сім'ї» намагаються формувати інтернаціонально різноманітними, роблячи «братами» і «сестрами» хлопців, які говорять на різних мовах, і які відносяться до різних культур.

Діти відвідують класи з ранку і беруть участь в групових заходах в післяобідній час, вивчаючи світ навколо, знайомлячись з іншими хлопцями, з різноманітними культурами. У вихідні, вони їдуть на екскурсію на пів дня або на цілий день в довколишні швейцарські міста і відвідують культурні та розважальні пам'ятки.

Мовні курси та відпочинок

Ранкове навчання

Програма «Високогірні пригоди» передбачає три уроки з ранку, які стосуються безлічі тем. Діти вчаться у веселій і позитивній атмосфері. Все викладачі мають великий досвід роботи. Уроки французького або англійського повторюються кожен день, в той час як інші предмети по черзі змінюються протягом навчального тижня.

Три курсу з чотирьох можливих доступні щоліта:

 • Французький або Англійська як друга мова (в залежності від мовних уподобань);
 • Комп'ютери (вивчення можливостей клавіатури, графіки і стандартних додатків);
 • Наше оточення (природа Альп);
 • Швейцарія і світ (швейцарська географія, відвідування цікавих природних місць).

Післяобідні і вечірні заходи

Групові заходи та екскурсії можливі в післяобідній і вечірній час. В деякі дні, після обіду, хлопці можуть вибрати розвага на свій смак; в інший час вони беруть участь в запланованих за програмою групових заходах.

Протягом кожної сесії, програма «Високогірні пригоди» пропонує нічну подорож в альпійські хатини, пішки долаючи короткі дистанції, харчуючись традиційної швейцарської їжею. Під час першої сесії, у дітей є можливість відвідати Джазовий фестиваль в Монтре як одне з пообідніх або вечірніх заходів.

Деякі з можливих заходів:

 • Футбол, баскетбол, верхова їзда, катання на ковзанах та інші види спорту;
 • Мистецтво і ремесло;
 • Ігри в великих групах;
 • Піший туризм;
 • Посиденьки біля вогнища;
 • Шоу талантів;
 • Нічне подорож до альпійський хатам;
 • Екскурсія на Джазовий фестиваль в Монтре;
 • Театр.

Екскурсії програми

Екскурсії на підлогу і на цілий день є дуже цікавими. Головним чином, вони враховують інтереси і потреби дітей 7-11 років. Іноді хлопці залишаються в великих групах, іноді вони розформовані в групи поменше, але неодмінно хлопців супроводжує керівник групи. Діти зазвичай відвідують культурні або освітні місця. Також, у них є час погуляти по місту, звичайно, під наглядом співробітника школи.

Культурні тури

В липні 2013 року, в поєднанні з першої або другої навчальної сесією, хлопці відвідають легендарну долину Енгадін в Швейцарії.

Після першого дня перебування в школі, діти можуть роззнайомитися під час таких розваг як відвідування аквапарку, відпочинку на пікніку, і різноманітних ігор. По дорозі, хлопці зроблять зупинку в Музеї транспорту (Люцерн), або в Музеї Науки (Вінтертур) — два музеї з величезним масивом рукотворних проектів, знайомство з якими дуже корисно для дітей.

В сусідніх регіонах, хлопці відвідають місцеві собори, альпійський ресторан з захоплюючим видом на гори. Також хлопців чекає подорож в національний парк Швейцарії. Крім того, в програму включена одноденна екскурсія до Австрії.