Літні табори при університетах Ірландіі

Ціна:
от 640 EUR в неделю
Країна: Ірландія
Дата: 05 червня 2021 — 27 серпня 2021
Вік: 10-17
Місто: Дублин
Програму оцінили 2 людини
Літні табори для хлопців по всій Ірландії на базі університетів - програма складається з курсів англійської мови, вивчення ірландської культури, заходів і екскурсій Літній табір при університетах в Ірландіі
Открыть карту
Відкрити мапу
Забронировать!

Мовна школа пропонує літні табори для хлопців по всій Ірландії. Програма складається з навчання англійської мови, вивчення ірландської культури (історії, літератури, міфології, музики і сучасних ірландських видатних особистостей), різноманітних заходів та екскурсій.

Центри школи розташовуються в різних частинах країни, в таких містах, як Дублін, Голуей, Лімерик. у кожному центрі допускається розміщення в резиденції і в приймаючих сім'ях.

Кожна програма - це прекрасне поєднання ефективних викладацьких методик, повністю контрольованою, добре організованої спортивної і розважальної програми.

Невіддільною і дуже важливою частиною програми є екскурсії. Хлопці відвідують найцікавіші пам'ятки Ірландії. У стандартному двотижневому курсі заплановано дві екскурсії на повний день, дві екскурсії на пів дня і три культурні п оездкі.

Мовна школа пишається своєю репутацією і надає дуже високі стандарти навчання та проживання для своїх студентів в резиденціях.

Деталі курсів (можуть незначно варіюватися):

 • Тривалість курсів: 2, 3 або 4 тижні;
 • Проживання з триразовим харчуванням:
   • Континентальний сніданок, гарячий ланч (з понеділка по п'ятницю) і обід;
   • Пакетований ланч - субота і неділя;
 • 15 годин вивчення англійської на тиждень, включно тестування;
 • Максимальна кількість осіб в класі: 15;
 • Повна культурна і розважальна програма;

Що включено в ціну?

 • Проживання;
 • Триразове харчування;
 • 15 годин навчання англійської мови;
 • Тест по прибуттю;
 • Сертифікат про закінчення курсу;
 • Використання навчальних матеріалів;
 • Повна програма заходів, культурні візити, екскурсії на пів дня, екскурсії на цілий день;
 • Повна вечірня, розважальна програма, включаючи дискотеки, перегляди фільмів, вікторини, спортивні ігри, талант-шоу;
 • Супровід досвідчених і тренованих співробітників.

Ціни не включають трансфери від і до аеропорту.

Літо в Dublin City University

Dublin City University - це один з молодих ірландських університетів, який був заснований в 1989 році. Університет відомий своїм нетрадиційним підходом до навчання. Він славиться великою кількістю незвичайних і оригінальних ідей. Вони часто кидають виклик стандартним методам навчання, і тим не менш, є дуже успішними.

Хлопці будуть проживати в апартаментах, в кімнатах на п'ять чоловік і однієї спільною кухнею і вітальнею. Спортивне устаткування та майданчики - одні з кращих в Ірландії. Кращі спортсмени країни використовують їх для підготовки до різних змагань, в тому числі і до Олімпійських Ігор. У спортивному комплексі є 25-метровий басейн, 3 баскетбольних корту і кілька студій для різних спортивних ігор і занять.

Літо в Saint Patric`s College

Коледж Святого Патріка - це навчальний заклад, акредитований Dublin City University. Як і університет, коледж розміщений в 15 хвилинах їзди до аеропорту, з одного боку, і до центру Дубліна, з іншого.

Проживання - одномісні кімнати з душем і туалетом для чотирьох студентів. У кожному житловому комплексі є загальна площа для відпочинку з телевізором, де можуть відпочити все хлопці, в перерві між заходами або навчанням.

Кампус коледжу оснащений усіма необхідними зручностями, включаючи велике поле для футболу, внутрішній зал для баскетболу, волейболу та бадмінтону, а також відкритий корт на вулиці для тенісу. В основних корпусах знаходяться всі навчальні аудиторії, театр і зали для проведення позакласних заходів, а також ресторан і ігрова кімната.

Коледж Святого Патріка ідеально розташований на перетині транспортних маршрутів. Також, недалеко від кампуса знаходиться історичне будова - Белавер Хаус. Він був зведений в 1640 році і довгий час був домом для багатьох лордів.

Літо в Griffith college

Коледж був заснований в 1974 році. У нього є кампуси в Дубліні, Корку і Лімерику. Сьогодні він є одним з найбільших незалежних коледжів в Ірландії. У ньому навчається 7 000 місцевих і 1 400 міжнародних студентів з більш ніж 77 країн. У коледжу міцна національна і міжнародна репутація навчального закладу, після закінчення якого студентів чекає успішне працевлаштування на престижних роботах. Така репутація є запорукою більш, ніж тридцятирічного досвіду якісного викладання.

Хлопці будуть жити в апартаментах блочного типу. Кожна міні-квартира складається з двох двомісних спалень, душа і загальної кухні і вітальні.

Кампус Гріффін Коледжу - це сучасна будівля, вдале поєднання сучасних технологій і традиційних елементів будівель. Зручності поза будівлею включають ресторан, магазин, пральну кімнату, спортивні майданчики і баскетбольний корт.

Літо в University College Dublin

University College Dublin - це один з лідируючих європейських університетів, який проводить інтенсивні наукові розробки і дослідження. Він був заснований в 1854 році Джоном Генрі Ньюменом, і за час існування перетворився в ВНЗ з кількістю учнів в 25 000 чоловік.

Хлопці будуть жити в резиденції, в місті Мервіль, біля основного корпусу університету . Апартаменти розділені на чотири одномісних спальні, дві ванні кімнати, загальну кухню і вітальню. У резиденції є магазинчик.

Перед студентами постане широкий вибір спортивного обладнання та комфортних умов для занять практично будь-яким видом спорту. До таких умов можна віднести критий басейн, майданчики зі штучним газоном, тенісний корт, футбольне поле, майданчик для регбі, а також новий басейн олімпійських розмірів.

Кампус розташований в 15 хвилинах їзди на автобусі до міському центру.

Літо в Galway-Mayo Institute of Technology

Студентське містечко Galaway – Mayo Institute of Technology забезпечує проживання в апартаментах, які складаються з однієї або двох 2-місних спалень, із загальною ванною кімнатою і загальною кухнею і вітальнею.

GMIT - це сучасний, нещодавно відремонтований кампус з внутрішній зал для баскетболу, бадмінтону та волейболу, а також можливості для гельській ігр та сокер. Також, тут розташований тенісний корт, яким можна скористатися в будь-який час.

Розташований на Західному Березі, місто Головата є культурною столицею Ірландії, в якому щорічно проводиться безліч культурних фестивалів, наприклад, Фестиваль Мистецтв, Галлавейскіе Гонки. Часто програма табору включає відвідування цих епічних заходів. Також Головата відомий своїми мальовничими ландшафтами.

Літо в Uniuversity of Limeric

Університет Лимерика був заснований в 1972 році як Національний Інститут вищої освіти. UL – це незалежне, міжнародно сфокусоване навчальний заклад, з більш, ніж 11 600 студентами і 1 300 співробітниками. Це молодий, енергійний, підприємливий університет, який використовує інноваційний підхід до освіти. Університет пишається своїми успішними науковими розробками і великим вибором стипендій.

Хлопці будуть жити в одному з п'яти гуртожитків студентського містечка. Проживання являє собою апартаменти блочного типу з загальними спальнями, ванними кімнатами, кухнями і вітальнями. Університет Лимерика може похвалитися одними з кращих зручностей для проживання в Ірландії для своїх студентів.

Університет Лимерика розміщується на 133 гектарах землі, розміщуючи у себе Університетську Спортивну Арену, в тому числі 50-метровий Олімпійський басейн , найбільший критий спортивний зал в країні, а також інші спортивні та зручності. На кампусі також є майданчик для гри в сокер, регбі та в гельська гри. У будівлі кампусу є ресторан і магазин.

Маленький місто Лімерик є ідеальним місцем для милування найкрасивішими ірландськими краєвидами в Кілларні, Бюррене.

Вся основна інформація у нашому Telegram чат-боті SIMPLEX.UA:
Відкрити telegram
X