HZ University of Applied Sciences

Ціна:
від 8,100 EUR на рік
Країна: Нідерланди
Дата: 04 вересня
Вік: 18+
Місто: Влиссинген
Програму оцінили 1 людина
Сучасний голландський вуз HZ University of Applied Sciences ✅ освіта зі спеціальностей у 25 сферах прикладних наук, все для студентів, якісна освіта, легко вступити разом з Simplex! HZ University of Applied Sciences - вступ, вартість | SIMPLEX.UA
Открыть карту
Відкрити мапу
Вступити до університету!

Університет прикладних наук HZ (HZ University of Applied Sciences) – вищий навчальний заклад Нідерландів державної акредитації, утворений в 1987 році. Знаходиться в місті Вліссінген. Займає одне з лідируючих місць в рейтингу державних вузів.

HZ University of Applied Sciences активно веде співпрацю з іншими світовими університетами, постійно бере участь в міжнародних програмах обміну студентами. Співпрацює з багатьма відомими компаніями, тим самим надаючи можливість учням пройти практику в стінах однієї з фірм.

На території HZ University of Applied Sciences є:

 • комп'ютерні аудиторії
 • дослідні лабораторії
 • бібліотека
 • читальний зал
 • класи для індивідуального навчання і багато іншого

Все приміщення обладнані сучасною технікою та обладнанням, необхідним для навчання.

Вступити до університету!

Спеціальності

В університеті прикладних наук HZ є кілька напрямків , вибравши яку студент може отримати одне з кращих європейських утворень:

 • Охорона
 • Освіта і педагогіка
 • Економіка і управління
 • Поведінка і суспільство
 • Спорт, бізнес, туризм
 • технології та інновації
 • ЗМІ і ІКТ
 • Морська логістика

Університет пропонує два варіанти навчання – бакалаврат і магістратура.

Необхідні документи для вступу

Відбір абітурієнтів на вступ до HZ University of Applied Sciences проводиться на підставі такого документа, як атестат про отримання загальної середньої освіти. Абітурієнти, раніше закінчили інший вуз, повинні надати диплом про отримання вищої освіти. Крім того, майбутньому студенту потрібно здати мовний іспит і отримати сертифікат зразка TOEFL, IELTS або Cambridge.

Все надані документи потрібно буде перевести на одну з мов – англійська, німецька, іспанська або французька.

Термін подачі документів

Навчання в університеті прикладних наук HZ починається у вересні. Тому термін подачі триває місяць – з 15 червня по 15 липня. Навчальний рік в HZ ділиться на два семестри.

Вступити до університету!

Проживання

Багато університетів Нідерландів пропонують абітурієнтам допомогу в пошуку місця для проживання, в тому числі і HZ University of Applied Sciences. Так, майбутні студенти можуть отримати гарне житло в найближчих місцях – Міддельюурге або Вліссінгене. Розташовані будинку недалеко від центральної частини міста. На велосипеді дістатися до навчального закладу можна за кілька хвилин.

Вартість проживання становить 220-600 євро на місяць. Ціна залежить від різних чинників: умов проживання, площі кімнати, наявності техніки та обладнання і т.д.

Вартість навчання та інші витрати

Ціна за навчання в HZ University of Applied Sciences для іноземних студентів становить від 8,100 EUR на рік.

Крім того, будуть потрібні і інші витрати. Наприклад, харчування складе від 150 до 300 євро на місяць. Щоб вступити в голландський вуз, студент або його батьки повинні підтвердити наявність на банківському рахунку необхідної суми.

Дізнайтесь більше!

Цікавить програма
Залиште номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом!

Вся основна інформація у нашому Telegram чат-боті SIMPLEX.UA:
Відкрити telegram
X