Fulford Academy

Ціна:
від 43,800 USD на рік
Країна: Канада
Дата: 01 вересня 2023
Вік: 12-17
Місто: Броквіль
Програму оцінили 5 людей
Fulford Academy ✅ приватна школа розташована в провінції Онтаріо, недалеко від кордону з США, в мальовничому місці. Молоде навчальний заклад з якісної програмою навчання від 6 до 12 класу. Гарантоване зарахування з Simplex Приватна школа Fulford Academy - надходження, вартість | SIMPLEX.UA
Докладніше про школу!

Створена в 2002 році школа-пансіон для іноземних студентів Fulford Academy розрахована на учнів 6-12 класів. Знаходиться в канадській провінції Онтаріо, в невеликому містечку Броквилл.

Місто розташоване в одному з кращих місць Північної Америки, яке славиться своєю головною природною пам'яткою – Тисячею островів. Броквилл знаходиться в дуже вдалому розташування: в годині їзди від Оттави, до Монреаля можна дістатися за дві години, а до Торонто – за чотири.

Таке розташування – відмінна можливість для студентів побачити всі визначні пам'ятки Канади, познайомитися з різними куточками країни.

Особливості Fulford Academy:

 • класи до 12 чоловік
 • сертифіковані педагоги
 • для більшого сприйняття і розуміння в школі введена спеціальна програма English Only – студенти і викладачі спілкуються один з одним тільки на англійській мові

За час навчання учні школи отримують одну з кращих академічних підготовок, максимально удосконалюючи англійську мову для вступу до вузів Америки і Канади.

Навчальні програми і вартість навчання

Щоб вступити в Fulford Academy, майбутньому студентові необхідно надати атестат з оцінками, результат тестування з англійської мови SLEP або інший сертифікат, де буде вказано рівень володіння мовою.

Середні класи (6-8)

Програма навчання для учнів 6-8 класів побудована на вивченні англійської мови і основних предметів. Мета програми – підготувати вихованця до старших класів. Студенти Fulford Academy вивчають такі предмети:

 • математику
 • технології
 • географію і історію Канади
 • англійська мова
 • літературу та інші предмети

Вартість навчання в середніх класах для іноземних студентів - 54,800 CAD в рік.

Старші класи (9-12)

Тут хлопці отримують велику академічну навантаження і готуються до здачі канадського іспиту OSSD (Ontario Secondary School Diploma) на отримання атестата про повну загальну середню освіту.

Вартість навчання для іноземців - від 55,600 до 59,800 CAD в рік

Детальніше про школу!

ESL Foundation Program

В школі також є програма інтенсивного навчання англійської мови – ESL Foundation Program. Студенти можуть поліпшити вже наявний рівень мови в листі, читанні, лексиці, говорінні. Цей курс – прекрасна можливість підготуватися до нової освітньої системи і підтягнути англійську до рівня, достатнього для комфортного навчання в школі.

Вартість програми – від 17,790 CAD за триместр до 53,200 CAD за повний рік навчання (в залежності від стартового рівня студента).

Літня школа (Summer School Program)

літні канікули розраховані на учнів від 11 до 17 років. Вона підходить для тих, хто планує тут подальше навчання і хоче познайомитися з Канадою та школою, а також відчути себе студентом школи.

Вартість залежить від кількості тижнів:

 • 3 тижні – 4885 CAD (все включено)
 • 4 тижні – 6425 CAD (все включено)
 • 7 тижнів – 10995 CAD (все включено)

Під час літнього навчання студенти не тільки вивчають програму, а й весело проводять дозвілля.

Проживання

Вихованці проживають в кампусах, де розташовано 26 кімнат. Дівчатка і хлопчики — окремо. Всі кімнати розраховані на двох осіб, в яких є все необхідне для комфортного проживання: від сучасних меблів до побутових приладів.

Також є окремі апартаменти для відпочинку і спільного проведення дозвілля. Хлопці харчуються три рази в день в їдальні школи.

Випускники Fulford Academy мають всі шанси вступити в кращі університети Північної Америки.

Дізнайтесь більше!

Цікавить програма
Залиште номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом!

Вся основна інформація у нашому Telegram чат-боті SIMPLEX.UA:
Відкрити telegram
X