Dalhousie University (Університет Далхаузі)

Ціна:
від 21,720 USD на рік
Країна: Канада
Дата: 01 вересня 2023
Вік: 18+
Місто: Галіфакс
Програму оцінили 3 людини
Університет Далхаузі (Dalhousie University) ✅ кращий вуз для проведення дослідницької діяльності в різних сферах. Вступити і здобути освіту в канадському навчальному закладі можна з агентством Simplex! Звертайтесь Dalhousie University (Університет Далхаузі) - вступ, вартість | SIMPLEX.UA
Открыть карту
Відкрити мапу
Вступити до університету!

Університет Далхаузі (Dalhousie University) – один із найстаріших університетів Канади. Навчальний заклад приймає студентів з різних регіонів світу. Кількість учнів, які здобувають освіту в стінах вузу, щорічно становить близько 18 тисяч осіб. Завдяки величезному кількості іноземців, студенти можуть познайомитися з іншими культурами і відчувати себе більш комфортно в новому середовищі.

Сучасний підхід до утворення полягає в глибокому вивченні тем в теорії і на практиці. Навчальний заклад пропонує студентам пройти стажування у великих компаніях. Випускники вузу отримують якісну освіту, яке високо цінується на канадському р инке праці.

Факультети Dalhousie University

Вуз запрошує студентів отримати освіту на різноманітних програмах бакалаврату, магістратури та докторантури. Серед популярних факультетів навчального закладу:

  • Мистецтво та суспільні науки
  • гуманітарні науки
  • науки про життя
  • медицина
  • природничі науки

Абітурієнти також можуть відвідувати курси вдосконалення англійської мови. За додатковою інформацією звертайтеся до менеджерів Simplex!

Вступити до університету!

Вимоги до абітурієнтів

Оформити заявку для вступу на один із факультетів університету Далхаузі можуть студенти, які подали такі документи:

  1. сертифікат про закінчення курсів англійської мови (IELTS або еквівалент)
  2. диплом про середню освіту з високими оцінками з профільних предметів для бакалаврату
  3. диплом про вищу або спеціальну освіту для програм магістратури

Ознайомитись з детальною інформацією можна у консультанта Simplex, звертайтеся.

Вартість навчання

Освіта у вузах Канади вважається доступною. Ціна навчання залежить від рівня підготовки, знання англійської мови та обраної спеціальності. Вартість освіти в університеті Далхаузі складає:

  • бакалавріат – від 27,363 CAD на рік
  • магістратура – від 18,400 CAD на рік

Додаткові витрати знадобляться на оплату навчальних та витратних матеріалів, медичного страхування, проїзду та одягу - близько 4,500 CAD на рік

Варіанти проживання під час навчання

Іноземні студенти можуть проживати у резиденціях університету Далхаузі (Dalhousie University). Єдина умова – своєчасна реєстрація. Також студенти обирають відповідний план харчування. Самостійне приготування їжі можливе на обладнаних спільних кухнях. Студенти розміщуються у кімнатах на одну або дві особи. Вартість проживання складає від 8,500 CAD на рік. Харчування оплачується окремо.

Проживання в орендованій квартирі є для студентів-першокурсників. Вартість залежить від умов та розташування житла. Студенти, які орендують житло, можуть харчуватися у їдальнях університету. Вартість харчування складає від 3,800 CAD на рік – за 10 відвідувань на тиждень.

Дізнайтесь більше!

Цікавить програма
Залиште номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом!