Політика конфіденційності

Компанія SIMPLEX піклується про вашу онлайн безпеки. Ми використовуємо отриману від Вас інформацію для надання послуг високого рівня, одночасно стежачи за тим, щоб ця інформація залишалася надійно захищеною.

Безпека

Ми отримуємо інформацію про ваш домен кожен раз, коли ви заходите на наш сайт. Ця інформація носить загальний характер, використовується для ведення статистики і тільки в узагальненому вигляді. Коли Ви реєструєтеся на сайті, ми отримуємо про вас більше персоніфіковану інформацію - ваше ім'я, адресу електронної пошти тощо. Інформація подібного роду буде використовуватися для процесингу або для того, щоб відповісти на ваш запит через форму зворотного зв'язку, для обробки ваших заявок через сервіси сайту та інших дій пов'язаних з вашою активністю на сайті. Ми зберігаємо інформацію отриману таким шляхом як власну. Ми гарантуємо фізичну, електронну та адміністративну захист вашої персональної інформації.

У деяких випадках (прийом і обробка звернень, заповнення реєстраційних форм і т.д.) можливе використання телефону і електронної пошти для зв'язку між вами і менеджерами SIMPLEX. При цьому, ми вважаємо звичайною практикою, в разі необхідності, записувати і прослуховувати такі телефонні розмови для проведення тренінгів персоналу і підвищення якості послуг, що вам послуг. У разі, коли це необхідно для виконання вашого запиту до нас, ми можемо поділитися отриманою від вас інформацією з третіми особами, діяльність яких безпосередньо стосується виконання вашого запиту.

Компанія SIMPLEX залишає за собою право змінювати політику приватності.

COOKIES

Як і багато інших сайтів, ми використовуємо cookies при роботі з комп'ютером. Сookies - це невеликі файли, які зберігаються на вашому комп'ютері при відвідуванні сайту і містять інформацію, необхідну для того, щоб наш сервер зміг " дізнатися " ваш комп'ютер, коли ви повертаєтеся на наш сайт. Сookies допомагають максимально спростити і прискорити ваше пересування по сайту. Якщо ви не хочете працювати з файлами сookies, ви можете видалити вже встановлені файли і заблокувати їх подальше збереження на вашому комп'ютері за допомогою відповідних інструментів браузера, яким ви користуєтеся.

Вся основна інформація у нашому Telegram чат-боті SIMPLEX.UA:
Відкрити telegram
X