Для партнерів

SIMPLEX – провідна агенція із організації навчання за кордоном, яка працює у сфері освіти з 2008 року. Наш добре керований офіс розташований у місті Дніпро – серці центральної України.

Нашими партнерами є провідні школи, університети та мовні центри з усього світу. Ми завжди в курсі останніх освітніх тенденцій та новин. Досвід більш як 13 років роботи дозволяє нам відбирати для наших клієнтів лише найкращі школи та перевірені вищі навчальні заклади, а також пропонувати найцікавіші відпустки, мовні курси, програми бакалаврату, магістратури та аспірантури.

Що ми робимо

З 2010 року SIMPLEX є сертифікованим центром тестування ETS TOEFL iBT, поширеним у світі міжнародним іспитом з англійської мови. У 2011 році ми створили наш підготовчий мовний центр SIMPLEX. Школа забезпечує підготовку до тестів з англійської мови для українських студентів, які бажають скласти TOEFL, FCE, CAE та інші академічні іспити. З 2012 року SIMPLEX також готує студентів до міжнародного іспиту IELTS.

Щороку представники SIMPLEX беруть участь у міжнародних конференціях, таких як ICEF, Alphe, Study World тощо, де представлено понад 2000 навчальних закладів з усього світу!

Наші програми

  • Мовні курси в найкращих школах Європи, США та Канади
  • Літні табори та мовні курси для дітей
  • Приватні та державні школи за кордоном
  • Foundation, IB, Pathway та інші підготовчі програми
  • Програми вищої освіти
  • Програми аспірантури та МВА за кордоном

Наші освітні заходи

Наша компанія організовує великі освітні виставки у Дніпрі та містах Дніпропетровської області, а також презентації для наших партнерів у місцевих школах, університетах та інших освітніх центрах.

Наші досвідчені менеджери готують велику кількість освітніх каталогів і брошур з усією необхідною інформацією про освітні програми та партнерів і розповсюджують їх серед студентів, зацікавлених у навчанні за кордоном.

Наші попередні події:


Наша компанія має партнерів із таких всесвітньо відомих освітніх центрів, як Великобританія, США, Канада, Швейцарія, Австрія, Чехія, Польща тощо, і ми завжди готові налагодити партнерство з новими навчальними закладами. Ми активно рекламуємо наших партнерів протягом року.

Якщо ви хочете стати нашим партнером, не зволікайте та зв’яжіться з нами в будь-який час!

✉️ info@simplex.ua

📞 +380676504515

Також ви можете зустрітися з нами на конференціях ICEF, StudyWorld та ALPHE!

Вся основна інформація у нашому Telegram чат-боті SIMPLEX.UA:
Відкрити telegram
X