Курси португальської мови

Вивчайте португальську на мовних курсах у Португалії разом з SIMPLEX.UA!

Португальська мова - одна з найпоширеніших у світі мов. З року в рік вона займає приблизно 7 місце у світі за поширеністю, далеко випереджаючи французьку, німецьку, турецьку та російську мови. В основному завдяки колоніальній експансії Португалії в XV-XVI століттях.

Сьогодні португальською мовою говорить не лише сама Португалія, а й Бразилія, Ангола, Мозамбік, Екваторіальна Гвінея та ще кілька країн. Звичайно, основну масу розмовляючих португальською складають саме бразильці (близько 80% усіх сучасних носіїв португальської мови).

Для іноземців, які бажають вивчати португальську мову, насамперед цікаві мовні школи в Португалії. Адже це чудова можливість відвідати одну з найстаріших держав Європи, культурно збагатитися, отримати нові знання, а також спробувати відомі португальські тістечка Паштел-де-Белен і дізнатися про незвичайні традиції португальців.

Виїзд на мовні курси до Португалії

Громадянам України з біометричним паспортом дозволено в'їзд до Португалії без необхідності оформляти візу на строк до 90 днів. Тому для поїздки на мовні курси до Португалії, вам знадобиться лише оформити самі курси, проживання та переліт.

Звичайно, не слід забувати і про поточні вимоги для в'їзду у зв'язку з пандемією коронавірусу. Тестування перед вильотом та наявність сертифіката про вакцинацію – мінімум, який може знадобитися. (Перед бронюванням мовного курсу ми надсилаємо Вам актуальні вимоги для в'їзду в країну на мовні курси)

А якщо вас цікавлять довгострокові курси португальської мови, тривалістю більше 3-х місяців - необхідно буде також оформити студентську візу до Португалії на весь термін навчання.

Залишити заявку!

Проживання під час мовних курсів у Португалії

Зазвичай на вибір надаються такі варіанти проживання:

  • оренда квартири неподалік від мовної школи
  • великі школи можуть запропонувати проживання у власній резиденції
  • проживання в приймаючій сім'ї
  • крім пропозицій від школи, ви можете вибрати собі житло самостійно

Корисні поради для тих, хто їде на мовні курси до Португалії

  1. Будьте готовими, що неквапливість та дотримання “сієсти” з 12:00 до 15:00 – властиві португальцям не менше, ніж їхнім середземноморським сусідам.
  2. У країні дуже спокійно і безпечно, але не варто забувати про базові правила безпечних подорожей, і стежити за своїми речами - як і в багатьох туристично розвинених країнах, тут не рідкісні кишенькові крадіжки.
  3. Якщо ви збираєтеся активно досліджувати місто, скористайтесь можливостями заощадити - купіть проїзний та оформіть молодіжну картку (доступна для всіх віком до 30 років)
Залишити заявку!

Оцініть напрямок:

Програму оцінили 3 людини
Вивчайте португальську ✅ на мовних курсах у Португалії разом із SIMPLEX.UA! Підберемо для вас найкращі варіанти мовних шкіл та курсів, оформимо та організуємо поїздку на мовні курси Курси португальської мови у Португалії | SIMPLEX.UA
Вся основна інформація у нашому Telegram чат-боті SIMPLEX.UA:
Відкрити telegram
X