Історія і правила програми Work Travel

Програма Work and Travel - це:

  • Незабутнє літо на іншому кінці земної кулі
  • Шанс заробити непогані гроші
  • Можливість удосконалити знання англійської мови
  • Найпопулярніша програма міжнародного студентського обміну

А тобі хто-небудь пропонував таке ?!

Суть і зміст. Стати іншим. Не таким як усі. Заробити багато грошей, вивчити мову, познайомитися з новими людьми, розширити світосприйняття і сфотографуватися там, де багато знайомих будуть мріяти до старості побувати.

Віза. На літній період часу Вам оформляють візу J-1 в Сполучені штати Америки. Віза оформляється на термін до п'яти місяців, протягом яких Ви можете офіційно працювати, подорожувати, продавати, купувати, єдине, що Ви не зможете голосувати (ми сподіваємося, Ви не дуже засмучені з цього приводу). Ми оформимо всі необхідні документи, а також підготуємо до можливого співбесіди в посольстві.

📣 На даний момент ми НЕ займаємося Work And Travel і НЕ проводимо консультації

Агентство з освіти за кордоном SIMPLEX.UA - не проводить набір на програму, в зв'язку з дуже низькою ймовірністю видачі віз J-1 посольством США, а також карантинними заходами по всьому світу.

Інформація на сторінці представлена для ознайомлення. Підписуйтесь на наші сторінки в соціальних мережах - Якщо програму відновлять, ми обов'язково оголосимо про це!

> Мовні курси за кордоном

> Надходження в закордонні вузи

Робота. Ще в Україні Ви вибираєте роботу і роботодавця за власними кліматичних і географічних переваг. Підписуєте обопільний контракт- job offer.

Вакансії. Робота в основному в сфері обслуговування (хостесс в готелі, рятувальник в басейні, офіціант в ресторані або кафе, консультант, охоронець, продавець в магазині, касир, співробітник парку розваг тощо.). Більшість вакансій з максимальною практикою англійської мови. Адже ви хочете на ньому заговорити?

Зарплата. Заробітна плата в штатах досить висока за студентськими мірками - близько 2-3 тисяч доларів на місяць. Мінімальна оплата Вашої праці в годину 7,25 $ Якщо Ви хочете заробити більше, то друга робота або овертайми завжди у Вашому розпорядженні.

Мова. 40% учасників програми їдуть в США без знання мови. Парадокс, але це так. Зазвичай люди починають говорити на другий-третій тиждень перебування, до цього в основному слухають. Дуже зручно і просто вчить мову саме в США, тому що коли американці говорять, вони мимоволі дублюють суть розмови жестикуляцією, щоб було максимально зрозуміло про що йде мова. Американці настільки доброзичливі, що завжди допомагають адаптуватися студентам, аж до надокучливого занепокоєння про пристрої Вашого побуту.

Життєвий досвід. Як показує практика, що пройшли програму Work and Travel USA являють собою приклад самостійності, цілеспрямованості, незалежності. Учасники програми отримують нові знання і навички не з книжок, а з власного досвіду щоденного спілкування з представниками іншої культури. Досвід, який набувають студенти в США, дозволяє їм по-іншому поглянути на навколишній світ, на своє місце в ньому, розкрити свої можливості і навчитися бути сильними та успішними людьми.

Досвід роботи. Учасники програми Work and Travel USA отримують можливість не просто ознайомитися зі стандартами роботи американських компаній і перевірити їх у дії, але і використовувати потім набутий досвід для успішного кар'єрного зростання по поверненню в Україну.

Трішки історії :)

Програма WORK and TRAVEL USA проводиться з 1969 р для студентів більш ніж 30 країн світу. І, безумовно, стала найпопулярнішою! Це офіційна Програма культурного обміну, яку пропонує Держдепартаменту США:

"Програми Обміну», як вид міжнародного співробітництва з'явилися в кінці 1940-х рр. Ідея - дати молодим людям з різних країн можливість ближче пізнати США, один одного, а також познайомитися з культурою інших країн. А для того, щоб ці програми були доступні для всіх студентів, їм була дана можливість працювати в країні перебування, аби окупити вартість участі в програмі, і подорожувати у вільний час."

Корисні посилання для майбутніх учасників Work Travel

  • usa.gov - Офіційний урядовий сайт США - інформація для гостей країни
  • ua.usembassy.gov - Інформація про програму Work and Travel на сайті посольства США в Україні
  • j1visa.state.gov - Вся офіційна інформація про програму Work and Travel на урядовому сайті США
  • visittheusa.com - Багато корисної інформації про кожному штаті

Оцініть напрямок:

Програму оцінили 4 людини
Що таке Work and Travel і звідки взялася ця програма студентського обміну Історія програми Work Travel - SIMPLEX
Вся основна інформація у нашому Telegram чат-боті SIMPLEX.UA:
Відкрити telegram
X